Ja zoiets, een verbod voor 10 jaar. Alleen wat voor een sancties kan je opleggen? Een boete? Lijkt me geen optie...quote:Op zaterdag 14 april 2012 07:44 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Geen gek idee. De rechter doet nu ook al uitspraken over ondertoezichtstellingen en uithuisplaatsingen. Dus jij stelt een systeem voor dat iemand die zo'n maatregel aan de broek krijgt, tevens een verbod voor een x aantal jaar aan de broek krijgt waarin iemand niet zonder streng toezicht kinderen mag krijgen? Dat lijkt mij namelijk het hoogst haalbare zonder in postcommunistische toestanden te vervallen.
Gedwongen anticonceptie of sterilisatie hoort gewoon niet in een rechtstaat als Nederland en zou volgens mij ook geen houvast vinden in de wet. Maar er kan wel scherper opgetreden kunnen worden bij ouders met sterk verhoogd risico, eens.
Goed plan, kunnen ze moeder worden na hun vijfendertigste-veertigste. Wel jammer dat de kans op een kind met een handicap dan flink toeneemt, maar de moeder heeft wel kunnen leren in die tien jaar.quote:
Een kind met een handicap dat is zichtbaar,Maar een kind met een trauma ,,Ach maakt het uit toch ! het is maar een kind ,jammer dan ,toch moeders belangen zijn veel belangrijker dan het belang het kindquote:Op zaterdag 14 april 2012 15:27 schreef Ulx het volgende:
[..]
Goed plan, kunnen ze moeder worden na hun vijfendertigste-veertigste. Wel jammer dat de kans op een kind met een handicap dan flink toeneemt, maar de moeder heeft wel kunnen leren in die tien jaar.
TBSquote:Op zaterdag 14 april 2012 15:17 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja zoiets, een verbod voor 10 jaar. Alleen wat voor een sancties kan je opleggen? Een boete? Lijkt me geen optie...
Veel worden de eerste keer al zwanger in hun tienerjaren, dat ze er dan tien jaar later beter voor staan is niet onaannemelijk.quote:Op zaterdag 14 april 2012 15:27 schreef Ulx het volgende:
[..]
Goed plan, kunnen ze moeder worden na hun vijfendertigste-veertigste. Wel jammer dat de kans op een kind met een handicap dan flink toeneemt, maar de moeder heeft wel kunnen leren in die tien jaar.
Maar die kinderen met een handicap mogen die later dan wel kinderen krijgen? Ook niet, neem ik aan?quote:Op zaterdag 14 april 2012 16:17 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Een kind met een handicap dat is zichtbaar,Maar een kind met een trauma ,,Ach maakt het uit toch ! het is maar een kind ,jammer dan ,toch moeders belangen zijn veel belangrijker dan het belang het kind
Jij vindt het moreel fout. Ik vind dat geestelijk gehandicapte mensen in het algemeen geen kinderen zouden moeten krijgen.quote:Op vrijdag 13 april 2012 20:44 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dat klopt. Doet nog niks af aan hoe moreel fout dat soort wetgeving is.
Dat is nu juist het probleem. Het belang van mensen om kinderen te krijgen is blijkbaar groter dan dat van het kind.quote:Op zaterdag 14 april 2012 16:17 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Een kind met een handicap dat is zichtbaar,Maar een kind met een trauma ,,Ach maakt het uit toch ! het is maar een kind ,jammer dan ,toch moeders belangen zijn veel belangrijker dan het belang het kind
Als je die verplichte anticonceptie mag invoeren is een abortus niet van toepassing..Het is natuurlijk wel zo,dat mensen niet voor hun lol kinderen pijn lijkt mij.Dan is er gewoon iets niet op orde in de bovenkamer..De kern hierin bekijken waarom mensen het doen Zou je toch een goede vorm van therapie moeten gevenquote:Op zaterdag 14 april 2012 16:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Met verplichte abortus? Dat krijg je nooit voor elkaar.
Precies.in onze maatschappy zijn moeders belangen groter dan van het kind...Dat is schandalig precies ..Een kind wordt gezien als product in onze westerse samenlevingquote:Op zaterdag 14 april 2012 16:30 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Dat is nu juist het probleem. Het belang van mensen om kinderen te krijgen is blijkbaar groter dan dat van het kind.
Ik vroeg me al af of hij zijn baan eigenlijk kwijt is hierdoor.quote:Op zaterdag 14 april 2012 16:43 schreef opgewondenstandje het volgende:
Nu ga ik de vraag anders stellen
Mag Robert M van het hofnarretje ooit nog in een kinderdagverblijf werken?
Nee joh... Die meldt zich iedere dag weer braaf...quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:04 schreef Specularium het volgende:
Ik vroeg me al af of hij zijn baan eigenlijk kwijt is hierdoor.
Ik bedoelde de sanctie als die mensen toch zwanger worden terwijl de rechter het heeft verboden.quote:Op zaterdag 14 april 2012 16:32 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Als je die verplichte anticonceptie mag invoeren is een abortus niet van toepassing..Het is natuurlijk wel zo,dat mensen niet voor hun lol kinderen pijn lijkt mij.Dan is er gewoon iets niet op orde in de bovenkamer..De kern hierin bekijken waarom mensen het doen Zou je toch een goede vorm van therapie moeten geven
Zoals? Een boete? alsof ze geld hebben... Gevangenisstraf? alsof ze daar niet maandelijks al komen.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik bedoelde de sanctie als die mensen toch zwanger worden terwijl de rechter het heeft verboden.
Ja, de creche ging dicht.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:04 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af of hij zijn baan eigenlijk kwijt is hierdoor.
Als de rechter verbied om niet zwanger te worden verbied hij /zij je nog niet het verbod om te neuken toch ! zou jij als je een verbod had op het niet zwanger mogen maken van iemand het neuken laten.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik bedoelde de sanctie als die mensen toch zwanger worden terwijl de rechter het heeft verboden.
Zou jij een kind opvangen /willen hebben van een heroine hoertjequote:Op zaterdag 14 april 2012 17:29 schreef Ulx het volgende:
Waar moet dat kind dan heen? Er zullen weinig pleegouders zijn die zin hebben in de zorg voor een kind van een heroinehoertje.
Dat lijkt me inderdaad de enig werkbare manier.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:26 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Als de rechter verbied om niet zwanger te worden verbied hij /zij je nog niet het verbod om te neuken toch ! zou jij als je een verbod had op het niet zwanger mogen maken van iemand het neuken laten.
Ik denk dat de vrouw dan ook verplicht wordt om zich te melden voor de prikpil bij een arts
dan zou denk ik het kind na de geboorte weggenomen worden..ik denk niet dat ze het zouden aborteren...dan krijgen we ook nog de kerk tegen ons
Met het risico dat ik de kosten van een mogelijke besmetting met Hepatitis of HIV die dat kind voor de geboorte opliep moet betalen?quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:30 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Zou jij een kind opvangen /willen hebben van een heroine hoertje
Je vindt wel dat het geboren had moet mogen worden.Wetend dat het besmet kan zijn door foute moeder maar Zodra het jouw richting uitkomt wil je er niet zorg voor dragen omdat je bang bentquote:Op zaterdag 14 april 2012 17:34 schreef Ulx het volgende:
[..]
Met het risico dat ik de kosten van een mogelijke besmetting met Hepatitis of HIV die dat kind voor de geboorte opliep moet betalen?
Waarom zou ik voor zo'n kind moeten zorgen? Laat de moeder dat lekker zelf doen.quote:Op zaterdag 14 april 2012 17:38 schreef opgewondenstandje het volgende:
[..]
Je vindt wel dat het geboren had moet mogen worden.Wetend dat het besmet kan zijn door foute moeder maar Zodra het jouw richting uitkomt wil je er niet zorg voor dragen omdat je bang bent
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |