Ik weet niet of hij het vergeten was of dat hij dacht van joh maak je niet zo druk nog een paar maanden wachten en dan komt het wel goed. Het is iig goed dat we voet bij stuk houden.quote:Op vrijdag 13 april 2012 09:55 schreef Sethiwe het volgende:
Omentielvo wat balen dat het niet gelukt is.
Aurum wat irritant dat de huisarts de gemaakte afspraken al was vergeten. Assertief is altijd belangrijk en maakt helaas wel degelijk verschil is mijn ervaring in de medische wereld.
Barreltje waarom denk je dat het niet gelukt is? Van de week was je volgens mij iets positiever gestemd.
van de week was ik ook niet positiever gestemd..quote:Op vrijdag 13 april 2012 09:55 schreef Sethiwe het volgende:
Omentielvo wat balen dat het niet gelukt is.
Aurum wat irritant dat de huisarts de gemaakte afspraken al was vergeten. Assertief is altijd belangrijk en maakt helaas wel degelijk verschil is mijn ervaring in de medische wereld.
Barreltje waarom denk je dat het niet gelukt is? Van de week was je volgens mij iets positiever gestemd.
ahh jouw huisarts werkt iets fijner mee dan die van Aurumquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:13 schreef Chanty het volgende:
@Aurum:en fijne reactie ook van die huisarts, helaas is dat wel wat je vaker hoort die 'kijkt u het nog maar even aan mentaliteit'. Maar de doorverwijzing is binnen, hopelijk weet je snel meer
@Omentievlo: wat jammer hopelijk kun je snel door naar de volgende ronde. Kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent
@Barreltje: hou je het wachten nog wel vol zo lang?Heb je wel nog last van symptomen of zijn die weer weg?
@Iedereen die het nodig heeft of ik vergeten ben:en iedereen die geduimd heeft tnx
Ik ben inmiddels weer op mijn werk. Hele verhaal voorgelegd inclusief mijn tempgrafiek, de ovutesten van de afgelopen dagen die ik nog had en een kalender waarin bruinverlies staat aangegeven. Hij concludeerde dat ik geen eisprong lijk te hebben en ook geen menstruatie in het afgelopen half jaar. Zei toen dat ik natuurlijk nog jong ben en zogezien tijd zat heb, maar dat het door het uitblijven van de menstruatie natuurlijk een lastig verhaal gaat worden om uberhaupt zwanger te raken.
Uiteindelijk legde hij het bij mij neer of ik verder wilde kijken omdat ik ook nog met mijn andere behandeling zit. Maar heb aangegeven dat ik in ieder geval wil weten waar ik aan toe ben en dat ik dan wel besluit hoe verder. Dus doorverwijzing gekregen en kan 4 mei terecht. Dus tot die tijd kan ik nog lekker data verzamelen.
Toch nog wel spannend maar idd mijn instelling is ook niets verwachten dan kan het alleen maar meevallenquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:20 schreef Barreltje het volgende:
[..]
ahh jouw huisarts werkt iets fijner mee dan die van Aurumfijn dat je nu iig te weten krijgt " wat er aan schort" ..
en.. ik ben nu eigenlijk gewoon aan het wachten tot ik ongesteld ga worden.. ik verwacht nergens iets van.. dus.. volhouden.. ja hooren de 19e zal ik heus wel testen hoor
en daarna heeeeerlijk op vakantie .
Fijne reactie van je huisarts! Wat hij denkt is inderdaad PCOS. Ik hoop nu op snelle tweede streepjes voor je (voor iedereen uiteraard maar het verhaal van Chanty riep bij mij zoveel herkenbaarheid op)!quote:Op vrijdag 13 april 2012 10:25 schreef Chanty het volgende:
[..]
Toch nog wel spannend maar idd mijn instelling is ook niets verwachten dan kan het alleen maar meevallenIk duim wel voor je
En idd wel een betere huisarts, al was ik ook vastbesloten om me niet te laten afschepenHij dacht zelf dat ik meerdere bijna rijpe eitjes heb waardoor ik continu dat hormoon aanmaak maak het niet daadwerkelijk tot een ovulatie komt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 13 april 2012 10:46 schreef Cocotrimonium het volgende:
Hi_flyer, gefeli.
Krengerig bitch verhaal in spoiler.oh, ik ben het met je eens. Maar mijn krengerige bitch komt vrij makkelijk naar bovenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@Chanty: fijn dat je doorverwijzing hebt én dat je snel terecht kan. Hier is het gewoon 10 weken wachten in de regio (heb meerdere ziekenhuizen gebeld).Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
Ik moet ook eerlijk bekennen dat mijn gevoelens over dat onderwerp nogal vriendelijk verwoord zijnquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:48 schreef _aurum_ het volgende:
oh, ik ben het met je eens. Maar mijn krengerige bitch komt vrij makkelijk naar boven
Oh, maar ik gun het mensen heus wel om zwanger te wordenquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:53 schreef Chanty het volgende:
@ Coco "krengerige bitch": ik herken die gedachte wel, denk ook dan grrrr, maar vervolgens denk ik: als ik het anderen gun, gunt iemand het mij hopelijk ook snelDus dan zet ik de bitch in de hoek
gunnen is misschien niet helemaal t juiste woord maar we snappen elkaar geloof ik welquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:57 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Oh, maar ik gun het mensen heus wel om zwanger te worden![]()
Ik snap alleen de toegevoegde waarde niet van het hier komen posten. Dit is wachten op... Hier leef je mee met anderen en anderen leven met jou mee (of hebben met je meegeleefd). Echt, fijn voor je dat je zwanger bent (en misschien zijn daar ook wel jaren en weet ik wat voor problemen aan vooraf gegaan), maar ik snáp het niet. Je bent niet meer aan het wachten, ik 'ken' je niet, en kan ook niet oprecht blij voor je zijn/met je meeleven. Wél gun ik het je. Dat is iets anders.
Ik vind het gewoon niet leuk overkomen voor de mensen die actief hier meeposten en aan het wachten zijn op dat tweede streepje. En daar kan ik me dan wat boos over maken.
Dat laatste dus! Het komt inderdaad een beetje over als patsenquote:Op vrijdag 13 april 2012 11:00 schreef Chanty het volgende:
[..]
gunnen is misschien niet helemaal t juiste woord maar we snappen elkaar geloof ik wel
Een "pats hier met je twee streepjes topic" zou inderdaad beter zijn
hier krijg ik altijd moord neigingen van..quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:21 schreef Kwisted het volgende:
Hi_flyer je moet het zeker niet te persoonlijk opvatten. Het is heel begrijpelijk dat je hartstikke trots bent en dat graag wil melden! Gefeliciteerd en we zien je graag in het zwanger topic.
Tegelijkertijd ben ik het wel met Coco eens. Het kan ook gewoon zuur zijn voor mensen die hier al langere tijd aan het posten zijn. Helemaal als degene die uit het niets twee streepjes post ook nog eens de eerste ronde zwanger is.Sowieso vind ik het hartstikke oneerlijk en eerlijk gezegd kut dat de een de eerste ronde door 1x sex zwanger is. En de ander al langere tijd alles aan het proberen is en het wil maar niet lukken.
Dan ben ik ook net ietsje blijer voor degene die al zo lang moeten wachten.
Dikke kus en een hart onder de riem voor de wachtende dames
mja.. als ben ik daar dan ook niet blij mee.. want dan ben ik ongesteld op vakantiequote:Op vrijdag 13 april 2012 10:48 schreef Cocotrimonium het volgende:
Barreltje, ik ben benieuwd of je voorgevoel klopt... Even afwachten nog
ja tuurlijkquote:Op vrijdag 13 april 2012 11:38 schreef Morretje het volgende:
Oh god, deze discussie komt ook elke zoveel tijd weer terug, of niet?
Jooh, wat ben jij zuur zeg!quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:03 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Dat laatste dus! Het komt inderdaad een beetje over als patsenIk denk dat dat precies is wat mij zo irriteert.
En ik geloof in het goede van de mens, dus ik ga er niet van uit dat mensen het ook zo bedoelen. Maar zo komt het helaas wel over, in ieder geval een beetje. Zo'n topic wat jij noemt, zou eigenlijk perfect zijn
@Frummel, ik ben blij dat meerderen dat idee hebben. Het dat gevoel al vaker gehad en meestal negeer ik het, maar nu kon ik het niet meer voor me houden
quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:39 schreef Regenboogjes het volgende:
[..]
Jooh, wat ben jij zuur zeg!
Bij mij was het twee keer in de 1e ronde raak. Boo fokking hoo. Jammer dat 't niet langer geduurd had anders hadden we fijn samen een kusjekroel band op kunnen bouwen of niet? Pfft.
quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:39 schreef Regenboogjes het volgende:
[..]
Jooh, wat ben jij zuur zeg!
Bij mij was het twee keer in de 1e ronde raak. Boo fokking hoo. Jammer dat 't niet langer geduurd had anders hadden we fijn samen een kusjekroel band op kunnen bouwen of niet? Pfft.
Zwangerschapshormonenquote:Op vrijdag 13 april 2012 11:39 schreef Regenboogjes het volgende:
[..]
Jooh, wat ben jij zuur zeg!
Bij mij was het twee keer in de 1e ronde raak. Boo fokking hoo. Jammer dat 't niet langer geduurd had anders hadden we fijn samen een kusjekroel band op kunnen bouwen of niet? Pfft.
Geen idee, ik heb 'm echt nog nooit eerder gezienquote:Op vrijdag 13 april 2012 11:38 schreef Morretje het volgende:
Oh god, deze discussie komt ook elke zoveel tijd weer terug, of niet?
quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:39 schreef Regenboogjes het volgende:
[..]
Jooh, wat ben jij zuur zeg!
Bij mij was het twee keer in de 1e ronde raak. Boo fokking hoo. Jammer dat 't niet langer geduurd had anders hadden we fijn samen een kusjekroel band op kunnen bouwen of niet? Pfft.
Oh joh, niet druk om maken. Ik geloof ook echt niet dat je het patserig bedoelde verder. Ik kan me goed voorstellen dat je ontzettend blij en enthousiast bent namelijk. Gewoon lekker in zwanger mee komen posten, je bent alleen wat (te) laat in dit topic aan komen waaien.quote:Op vrijdag 13 april 2012 11:16 schreef Hi_flyer het volgende:
Oeh, heb ik even een discussie losgemaakt
't Was niet mijn bedoeling om te 'patsen' oid. Ik zag het nieuwe topic op de FP en dacht "ik meld het even" Sorry als dat voor sommigen pijnlijk is, dat was niet de bedoeling!
Mijn 2 cents ookquote:Op vrijdag 13 april 2012 12:03 schreef twentemeisje het volgende:
Ik snap best dat je soms een "waarom zij wel en ik niet"-gevoel kunt hebben als je al een tijdje bezig bent, maar ik vind de reacties die er nu loskomen wel heel erg zuur en hard. En niet erg uitnodigend om mee te komen posten voor nieuwelingen.
Ik post hier ook niet heel veel mee (al wacht ik wel heul erg op een twee strepen, ik probeer voor mezelf om er deze keer niet heel erg mee bezig te zijn (waar ik overigens niet mee bedoel dat jullie er teveel mee bezig zijn) en door deze reacties voelt het net alsof alleen het clubje dat elke dag of in elk geval heel erg regelmatig post hier recht van spreken heeft. Dat lijkt me toch niet de bedoeling, maar goed, just my 2 cents... Het lijkt trouwens wel of de verzuring een beetje toe heeft geslagen in OUD, in Z&G gaat het er ook al zo gezellig aan toe. Erg jammer
.
zal ik my 2 cents er ook even aan toevoegen, dan worden we slapend rijk!quote:
Ja maar snap je dat bij mij de vlag niet uitgaat als ik geen idee heb wie je bent?quote:Op vrijdag 13 april 2012 12:23 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Wist je dat er ook mensen zijn die nooit in OUD komen? En dan twee streepjes piesen en dan dit topic zien waar in de TT twee streepjes staat en ze dan dus daarom hier hun streepjes neer gooien? Omdat ze denken dat ze hier mensen zullen vinden die met hen meejubelen.
OUD zit nogal anders in elkaar dan de rest van Fok met het opschuiven naar een volgend topic steeds.
Niet zo piepen als iemand dan het (in jouw ogen) verkeerde topic te pakken heeft.
QFT..quote:Op vrijdag 13 april 2012 12:30 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Ja maar snap je dat bij mij de vlag niet uitgaat als ik geen idee heb wie je bent?
Dan kan je zwanger zijn, prima, fijn etcMaar een gemeende reactie ga je dan niet krijgen.....
Er zijn wel verschillende gradaties hoor. Ik heb ook een lichte vorm en lang niet van alle 'symptomen' last. Daarnaast, ik ben geen dokter he! Ik vermoed alleen dat er die kant op gedacht zal worden vanwege wat je huisarts heeft gezegdquote:Op vrijdag 13 april 2012 10:53 schreef Chanty het volgende:
@Soesa: tnxik hoop alleen dat het niet dat PCOS is, heb er wat over zitten lezen en klinkt wel heftig
maar misschien moet ik ook niet over dat soort dingen gaan lezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |