Ikzelf had ook voor wat anders gekozen, maar het pastte inderdaad super goed bij d'r. Dus wat je zegt, het plaatje klopte welquote:Op woensdag 11 april 2012 16:15 schreef Leandra het volgende:
Het is m'n smaak niet, en ik denk dat als het roze op haar jurk de kleur van zijn stropdas had gehad, dat het dan mooier was geweest, maar het plaatje klopte wel gewoon.
Gek he met 3 meter plamuur op d'r kop.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:13 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik vond haar er wel echt beeldschoon uitzien
Ik heb 't meer over de jurk and stuff. Maar goed, je hebt een punt jaquote:Op woensdag 11 april 2012 16:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Gek he met 3 meter plamuur op d'r kop.
Volgens mij had ze nu minder plamuur dan wanneer ze het zelf doet.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Gek he met 3 meter plamuur op d'r kop.
Sowieso is het een stuk mooier wanneer ze het niet zelf doet ;Dquote:Op woensdag 11 april 2012 16:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij had ze nu minder plamuur dan wanneer ze het zelf doet.
Je zag haar sproeten er doorheen iigquote:Op woensdag 11 april 2012 16:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij had ze nu minder plamuur dan wanneer ze het zelf doet.
Ik dacht toen ik hem dat gebouw in zag lopen: wie is die getinte man?quote:Op woensdag 11 april 2012 16:13 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ik vond haar er wel echt beeldschoon uitzienMichael wat minder trouwens.
Degene die haar heeft opgemaakt, mag haar dat wel leren.quote:Op woensdag 11 april 2012 17:13 schreef Ole het volgende:
[..]
Je zag haar sproeten er doorheen iig
Ik vond haar prachtig opgemaakt!
Dacht jij dat wij het keken vanwege het hoge intellectuele niveau?quote:Op woensdag 11 april 2012 17:43 schreef Fey. het volgende:
Uit verveling ooit een keer een kwartier gekeken.. daarna afgehaakt. Wat een slap onzinnig geneuzel
Nee dat denk ik niet.quote:Op woensdag 11 april 2012 17:51 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dacht jij dat wij het keken vanwege het hoge intellectuele niveau?
Misschien wel net zoveel, maar wel vakkundiger aangebrachtquote:Op woensdag 11 april 2012 16:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij had ze nu minder plamuur dan wanneer ze het zelf doet.
Gelukkig heetten er geen 500 meisjes in Scheveningen Samantha, waar ik er dus ook 1 van benquote:
quote:Huwelijksfeest Barbie een drama
Barbie stapte als een echte prinses in het huwelijksbootje. Helaas blijkt het huwelijksfeest al de eerste aanleiding voor een fikse echtelijke ruzie.
Barbie werd in één klap wereldberoemd in Nederland door haar deelname aan Oh Oh Cherso. Een stuk braver werd ze naar eigen zeggen toen ze verliefd werd op haar anabooltje Michael. Ze werd snel zwanger en een huwelijksaanzoek was er voor ze met haar ogen kon knipperen.
Bruiloft
De voorbereiding voor het huwelijk waren te zien in Barbie’s bruiloft. De jurk werd aangeschaft en de locatie bekeken. Dat ging niet vlekkeloos. Barbie en haar ‘love of life’ scholden elkaar vaak de huid vol. De aanstaande bruid vocht bovendien tegen de zwangerschapskwaaltjes en bracht soms minutenlang op het toilet door.
1 april
Spoedig werd het 1 april, de dag waarop Barbie en Michael elkaar eeuwige trouw beloofden. En ook de dag waar alle kijkers van Barbie’s Bruiloft op hadden gewacht. Gaven de scheldende Hagenezen elkaar daadwerkelijk het ja-woord? Veel kijkers dachten dat het allemaal een grap was.
Echtelijke ruzie
Niets bleek minder waar. Barbie arriveerde in een ronde koets bij het stadhuis. Een roze en een blauwe duif maakten het feest achter de duinen compleet. Toch zullen veel kijkers zich afgevraagd hebben: hoe lang houdt deze relatie stand? Die vraag is niet geheel onterecht. Al op het huwelijksfeest is de eerste echtelijke ruzie een feit. Barbies droomfeest loopt uit op een nachtmerrie. De camera’s zijn erbij. De beelden zijn te zien in de laatste aflevering van Barbie's bruiloft. Leven ze lang en gelukkig?
Die pa is nog een van de normaalste van 't hele stelquote:Op vrijdag 13 april 2012 23:09 schreef Soldier2000 het volgende:
Wel grappig om te zien hoe die vader van barbie als een don vito in zijn pak rondloopt
Ja, keer of 3. Weet alleen niet wanneerquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:03 schreef Madame_Paon het volgende:
Wordt het eigenlijk herhaald?
Ik ben namelijk hartstikke moe en wil eigenlijk na GTST weer een paar uurtjes slapen ...
Sowieso op de zondag geloof ik!quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:03 schreef Madame_Paon het volgende:
Wordt het eigenlijk herhaald?
Ik ben namelijk hartstikke moe en wil eigenlijk na GTST weer een paar uurtjes slapen ...
Op zondag wordt het herhaald om 19.20 u .quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:03 schreef Madame_Paon het volgende:
Wordt het eigenlijk herhaald?
Ik ben namelijk hartstikke moe en wil eigenlijk na GTST weer een paar uurtjes slapen ...
De meeste mensen wel vermoed ikquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:09 schreef amaranta het volgende:
Bij het woord nachtmerrie denk ik toch echt aan verschrikkelijke dingen als een sterfgeval oid
quote:De bruiloft is voorbij, maar Barbie is nog niet klaar met haar realityleven.
De Haagse Oh Oh Cherso-ster gaat van Barbie's Bruiloft naar Barbie's Baby, want de camera's blijven haar volgen tijdens haar zwangerschap. Dat verklapte ze dinsdag in de radioshow van Jeroen van Inkel bij Q-music.
"Ik vind het hartstikke leuk dat er een tweede serie komt, en mijn familie ook", zei Barbie. Op de vraag of ze er goed voor wordt betaald, antwoordde ze: "Tuurlijk, anders had ik het niet gedaan. Iedereen verdient er gewoon lekker zijn boterham mee."
belangrijk nieuws blijkbaarquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:25 schreef MissJ het volgende:
omg met z'n 3-en tegelijk over hetzelfde gepost![]()
quote:
quote:De camera's staan er waarschijnlijk niet pontificaal bovenop als Barbie aan het bevallen is. Maar na de bevalling mogen de televisiekijkers gewoon weer meegluren, zegt de realityster.
De nieuwe reeks is vanaf augustus te zien bij RTL5. Barbie is ook in augustus uitgerekend.
quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:25 schreef MissJ het volgende:
omg met z'n 3-en tegelijk over hetzelfde gepost![]()
Ze is kennelijk te jong om een zeikopmerking als "je verpest nu voor iedereen het feest" te beantwoorden met "It's my party and I cry if I want to...."quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:09 schreef amaranta het volgende:
Bij het woord nachtmerrie denk ik toch echt aan verschrikkelijke dingen als een sterfgeval oid
quote:Op donderdag 29 maart 2012 23:37 schreef Leandra het volgende:
Tuurlijk kan de serie gewoon doorlopen; zondagavond de eerste beelden in shownieuws, daarna nog een aflevering of 3 van dit programma, dan gaan we verder met de serie "Barbies Bevalling" en daarna "Barbies Baby".
Voorlopig hebben ze nog genoeg mogelijkheden tot uitmelken
ja en nog veel meer ideeën hehequote:Op dinsdag 17 april 2012 19:40 schreef Ole het volgende:
Dat prgramma idee is hier toch al eerder geopperd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |