quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:06 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hij at/eet 5000kcal uit schoon voedsel per dag en hij heeft dat bereikt met een split-schema.
Schema:Wat een baas, gains zien er ook er goed uit. Die heeft vast ook regelmatig een Panda-injectie gezet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1.86m trouwens.
En Stereo, koop je eigen trapbar?
[ Bericht 6% gewijzigd door Panzermaus op 10-04-2012 22:27:23 ]
Ah nice! Thanks.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:20 schreef Stereotomy het volgende:
Whoaaa een trap bar. Daar loop ik al maanden over te zeuren bij mijn gym. Ding kost geen drol.
Je kunt er de 'anatomisch meest correcte deadlift' mee doen. Als je standaard barbell hebt, dan zijn je benen eigenlijk de beperkende factor (bar schraapt ook tegen je benen aan). De trap bar heeft daar ruimte voor gemaakt.
Okee een drol van 200 EURquote:Op dinsdag 10 april 2012 22:21 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Wat een baas, gains zien er ook er goed uit. Die heeft vast ook regelmatig een Panda-injectie gezet.
En Stereo, koop je eigen trapbar?
Nee, geen panda-injecties. Gewoon clean.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:21 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Wat een baas, gains zien er ook er goed uit. Die heeft vast ook regelmatig een Panda-injectie gezet.
En Stereo, koop je eigen trapbar?
Zegt iequote:Op dinsdag 10 april 2012 22:29 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee, geen panda-injecties. Gewoon clean.
Die serie heb ik ook gezienquote:Op dinsdag 10 april 2012 22:46 schreef Weissman het volgende:
[..]
Nu je het zegt, heb laatst Bigger Stronger Faster gekeken. Zieke shit.
Kun je niet beter wat rust houden? Gewoon een weekje wachten en dan weer proberen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:58 schreef drumstickNL het volgende:
kakzooi, was vanavond aan het benchen, voelde ik ineens een scherpe pijn in mijn linkerpols. Kon met moeite de stang terug plaatsen. Heeft iemand dit een keer gehad? Ik ga hem morgen intapen en dan weer proberen.
ja precies... als het pijn doet kan je beter rustig aan doen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:58 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Kun je niet beter wat rust houden? Gewoon een weekje wachten en dan weer proberen.
Tonen bedoel je?quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:59 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
ja precies... als het pijn doet kan je beter rustig aan doen.
Wat ik vaak doe is dan veel herhalingen met weinig gewicht zodat het losser wordt en beter doorbloed.
push ups lijkt me dan weer niet zo lekker voor je polsen door de hoge druk.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:05 schreef drumstickNL het volgende:
Ik zat inderdaad aan minder gewicht en dan veel herhalingen te denken, als dat niet wil dan moet ik inderdaad even wachten. Maar ik deed zojuist nog even pushups en dat ging redelijk, dus ik ben benieuwd hoe het morgen gaat.
Laat maar, was een referentie naar een trollpost of twee op de vorige pagina die reeds zijn verwijderd door onze lieftallige huis-FA.quote:
die heb ik gemistquote:Op dinsdag 10 april 2012 23:07 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Laat maar, was een referentie naar een trollpost of twee op de vorige pagina die reeds zijn verwijderd door onze lieftallige huis-FA.
ja of dat idd.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:07 schreef Panzermaus het volgende:
Pushups op je knokkels brahh. Doe ik eigenlijk altijd, behalve bij triangle/diamond pushups. Ontlast je polsen.
Ze noemen jou dan ook de die-hard van NL, toch?quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:07 schreef Panzermaus het volgende:
Pushups op je knokkels brahh. Doe ik eigenlijk altijd, behalve bij triangle/diamond pushups. Ontlast je polsen.
Klopt als een bus. En nou, ik eet nu een flink stuk minder (hoeveelheid + eetmomenten) en merk wel dat het vet verdwijnt. Heb nog geen kcals geteld maar wil dit wel doen met behulp van die Chronometer. Laatste keer dat ik op de weegschaal stond woog ik iets meer dan 80 kg, bf% zal wel rond de 12.5% zijn geweest, lijkt inmiddels minder. Ik probeer het eerst even zo.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:17 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ze noemen jou dan ook de die-hard van NL, toch?
Wat zijn jouw cut plannen eigenlijk nu? Ik meende me te herinneren dat je een weekendje aan een cut was begonnen maar daarna weer in bulkmode zat. Wat zijn nu je stats en wat is je korte termijn doel?
Ik zit te denken een push/pull na SS, jij al een idee?quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:20 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Klopt als een bus. En nou, ik eet nu een flink stuk minder (hoeveelheid + eetmomenten) en merk wel dat het vet verdwijnt. Heb nog geen kcals geteld maar wil dit wel doen met behulp van die Chronometer. Laatste keer dat ik op de weegschaal stond woog ik iets meer dan 80 kg, bf% zal wel rond de 12.5% zijn geweest, lijkt inmiddels minder. Ik probeer het eerst even zo.SS heb ik voor mijn gevoel laten varen nu, doe weinig structureels/3x5 de laatste tijd maar zorg wel dat ik alles pak in elke week. Zoek wat nieuws. Doel is afzakken naar 10% bf ofzo, zoveel mogelijk van mijn gains behouden. Daarna zie ik wel weer.
Ik heb een soort van angst om kcals te tellen trouwens, srs.![]()
Ben dan bang dat het slechter was dan ik had geschat en feelsbadman over gainkansen die ik dan heb laten liggen.
Panzer is ook in 1 jaar veel aangekomen waarom zou die gast dat niet kunnen? Of Panzer moet ook shit gebruikt hebben.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |