Het ligt eraan hoe je zijn post interpreteert. Ik kan hem namelijk op 2 manieren lezen. Op de manier zoals jij het verwoord of zoals ik hem eerder interpreteer, hij is iets vergeten in te voeren waardoor hij recht heeft op 300 euro minder dan dat in zijn aanslag staat. En of hij dan een boete krijgt als de belastingdienst erachter komt dat hij eventueel moedwillig informatie heeft achtergehouden.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:14 schreef DonJames het volgende:
[..]
Nogmaals, dat doen ze dus niet.
[..]
Veranderen, aangifte opnieuw indienen. En het is niet erg als ze er achter komen, het is erg als jij niets doet en zij er niet achter komen
Vreemdquote:Op woensdag 18 april 2012 14:38 schreef crossover het volgende:
Ik zie die optie nergens. "Je moet ingelogd zijn om berichten te kunnen plaatsen."
`de volgorde van verwerken heeft NIETS te maken met de VT of aftrekposten of datum van indienen.quote:Op woensdag 18 april 2012 17:01 schreef Worteltjestaart het volgende:
Had jij een voorlopige aanslag ingevuld en je vriendin niet?
Had jij specifieke aftrekposten en je vriendin niet?
Zo maar een paar redenen waarom misschien de verwerking langer nodig heeft...?
je hebt de bevestiging gezien en evt geprint dat hij is verzonden?quote:Op woensdag 18 april 2012 16:27 schreef Niwre83 het volgende:
Na altijd maar meelezen, nu zelf een vraagje..
Mijn vriendin en ik hebben via hetzelfde aangifteprogramma op dezelfde dag en ongeveer 5 minuten na elkaar de aangifte inkomstenbelasting 2011 ingevuld.
Nu heeft mijn vriendin vorige week al haar definitieve aanslag gehad met een dagtekening van 19 april en heeft gisteren het geld ook ontvangen.
Je raad het al.. ik heb nog helemaal niets (gehoord).
Is dit normaal of moet ik de belastingdienst bellen om na te vragen of mijn aangifte wel binnen is gekomen?
Alvast bedankt!
Ik had een voorlopige aanslag.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:12 schreef Schild het volgende:
Degene die nu al het geld hebben zitten volgens mij bij die 40.000 'test-aangiftes' die gelijk definitief zijn. Dit waren aangiftes waarbij de BD overtuigd is van de juistheid.
Uiterlijk twee weken.quote:Op woensdag 18 april 2012 21:50 schreef ForzaMilan het volgende:
Vraagje, afgelopen donderdag kreeg ik een brief van de belasting dat alles oke was en ik geld terug krijg: 588 euro.
Aangezien het de eerste keer is dat ik belastingaangite doe moest ik mijn naam, handtekening en rekeningnummer invullen en terug in de envelop doen en opsturen, heb dit gelijk vrijdagochtend gedaan. Krijg ik nu snel mijn geld of kan het evengoed nog weken duren?
lees de OP maar ffquote:Op vrijdag 20 april 2012 21:32 schreef wolferl het volgende:
Ik heb begin januari dit jaar mijn aangifte inkomstenbelasting ingevuld en opgestuurd.
Een maand terug kreeg ik een oproep op mijn aangifte in te vullen.
Wanneer kan ik mijn teruggave ontvangen?
Ik gok dat een aangifte als 'in behandeling' wordt aangemerkt tussen ontvangst en verwerking.quote:Op maandag 23 april 2012 18:31 schreef NLThunder het volgende:
Vorige week eens gebeld of het allemaal goed was binnen gekomen ( Ging ik wel vanuit hoor ) toen zeiden ze dat hij in behandeling is.. zou dat bij hun betekenen dat hij echt in behandeling is of zou dat meer zo zijn, van hij is binnen gekomen en hij ligt ergens tussenin de miljoenen stapel ?
wat Me_Wesley zegt idd.quote:Op maandag 23 april 2012 18:31 schreef NLThunder het volgende:
Vorige week eens gebeld of het allemaal goed was binnen gekomen ( Ging ik wel vanuit hoor ) toen zeiden ze dat hij in behandeling is.. zou dat bij hun betekenen dat hij echt in behandeling is of zou dat meer zo zijn, van hij is binnen gekomen en hij ligt ergens tussenin de miljoenen stapel ?
Maar volgens mij gaat dat dus niet over het soort brief dat ik gehad heb.quote:Wanneer krijg ik het geld terug dat de Belastingdienst mij in een brief beloofde?
Hebt u een beschikking of aanslag (brief) ontvangen waarin staat dat u geld terugkrijgt? Als uw bankrekeningnummer bij ons bekend is, dan storten wij het geld binnen 10 werkdagen na de dagtekening van de aanslag of beschikking op uw bankrekening.
Met een beetje geluk, binnen een week of tien.quote:Op dinsdag 24 april 2012 22:28 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik kreeg vandaag een blauwe envelop. Ik denken dat ik bericht heb gekregen over m'n teruggaaf van dit jaar (netjes op tijd aangifte gedaan over 2011).
Maarrr het betrof dus een brief van de belastingdienst die me er op wees dat ik nog 125 euro terug kreeg over 2010. In de brief staat dat ik alleen nog maar aangifte moet doen om dit geld terug te krijgen. Aangename verrassing, dus ik ben gelijk gaan invullen en het is (digitaal) verstuurd.
Iemand enig idee hoe lang het gaat duren voordat ik het heb in dit geval?
Op de website van de belastingdienst vind ik slechts dit:
[..]
Maar volgens mij gaat dat dus niet over het soort brief dat ik gehad heb.
Ik heb nog geen brief ontvangen.. jij wel?quote:Op woensdag 25 april 2012 10:45 schreef Caatje1984 het volgende:
Hebben al meer mensen de brief binnen voor de voorlopige?
Bedoel je niet voorlopige aanslag?quote:Op woensdag 25 april 2012 17:40 schreef Tha_Duck het volgende:
Heerlijk, alle sloebers komen weer mekkeren wanneer ze hun geld krijgen.
Speciaal voor hen heb ik al jaren een duidelijke ondertekening onder mijn posts
Ik zeg toch dat het voor iedereen duidelijk moet zijnquote:Op woensdag 25 april 2012 17:50 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Bedoel je niet voorlopige aanslag?
Kijk eens om je heen hoeveel armoede er tegenwoordig is en hoeveel mensen dit extra centje per jaar wel niet kunnen gebruiken, ik vind het niet gek hoor dat mensen ongeduldig zijn als ze bij het invullen er achter kwamen dat ze een x bedrag krijgen van de bdienst. Dus sloebers nee.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:40 schreef Tha_Duck het volgende:
Heerlijk, alle sloebers komen weer mekkeren wanneer ze hun geld krijgen.
Speciaal voor hen heb ik al jaren een duidelijke ondertekening onder mijn posts
Als mensen dat geld zo hard nodig hebben hadden ze maar een VA moeten invullen.quote:Op woensdag 25 april 2012 20:10 schreef NLThunder het volgende:
Kijk eens om je heen hoeveel armoede er tegenwoordig is en hoeveel mensen dit extra centje per jaar wel niet kunnen gebruiken, ik vind het niet gek hoor dat mensen ongeduldig zijn als ze bij het invullen er achter kwamen dat ze een x bedrag krijgen van de bdienst. Dus sloebers nee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |