Volgens mij wil hij Nederland zo arm maken dat geen moslim hier meer wil wonen.quote:Op maandag 23 april 2012 10:38 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
En nóg zal de PVV in de komende verkiezingen genoeg stemmen trekken, ik snap het niet meer.
Die extra bezuinigingen wegens een AA-status zullen die AOW'ertjes nog harder gaan raken dan nu. Ik verdenk Wilders ervan alleen z'n anti-islam propaganda te willen pushen en geen reet te geven om welk ander onderwerp dan ook. Voor de camera's speelt hij de vermoorde onschuld om zo stemmen te trekken, maar zijn enige doel is het uitroeien van de Islam in Nederland.
Creatiefquote:Op maandag 23 april 2012 10:46 schreef Q. het volgende:
[..]
Volgens mij wil hij Nederland zo arm maken dat geen moslim hier mee wil wonen..
Dat wordt dus 3-4 miljard extra bezuinigenquote:Rente voor Nederland loopt op
De rente op Nederlandse staatsobligaties is verder gestegen. Voor nieuwe leningen moet de overheid 2,4 procent rente betalen. De obligatiemarkt reageert hiermee op het mislukte Catshuisberaad.
Het renteverschil met Duitsland is opgelopen tot 0,8 procent. Normaal is dat verschil maar enkele tienden van een procent.
Markten houden rekening met een afwaardering van de Nederlandse kredietwaardigheid als de politieke crisis niet snel wordt opgelost en er niet snel een geloofwaardig pakket aan bezuinigingen op tafel ligt.
Onzekerheid
Volgens president Knot van De Nederlandsche Bank zou een lagere kredietwaardigheid betekenen dat de lasten van de staatsschuld op termijn met 3 tot 4 miljard euro per jaar oplopen.
Bron: NOS
Maaaaar de AOW'ers hoeven niet mee te betalen hoorquote:Op maandag 23 april 2012 11:50 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat wordt dus 3-4 miljard extra bezuinigen
Allemaal te danken aan de hypocriete rechtsen met hun grote bek, wel veel schreeuwen maar totaal niet in staat om blijkbaar hun geschreeuw waar te maken.quote:Op maandag 23 april 2012 12:03 schreef SeLang het volgende:
RanSquawk News:
"Eurostat says Portuguese 2011 government deficit 4.2% of GDP"
"Eurostat says Dutch 2011 government deficit 4.7% of GDP"
Sja, daar sta je dan met je grote bek....
Ik heb het een tijd geleden al geschreven, maar ik denk dat de ECB voorlopig klaar is met bailouts en verdere crisis maatregelen.quote:Draghi’s ECB Rejects Geithner-IMF Push for Measures
European Central Bank officials led by President Mario Draghi resisted calls from the International Monetary Fund and U.S. Treasury to do more to stem the debt crisis roiling the euro-area economy.
As talks of global finance chiefs ended yesterday in Washington, euro-area central bankers from Draghi to Bundesbank President Jens Weidmann argued they have done enough by cutting interest rates and issuing more long-term bank loans.
“None of the advice that the IMF is offering has been discussed by the Governing Council, in recent times at least,” Draghi said on April 20 while attending IMF meetings in Washington. Weidmann said in an interview that “the problems in Europe can’t be solved by monetary policy measures.”
http://www.bloomberg.com/(...)sh-for-measures.html
Is Duitsland trouwens niet het toonbeeld dat je de economie prima kunt stimuleren met lage rentes?quote:Op maandag 23 april 2012 14:17 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb het een tijd geleden al geschreven, maar ik denk dat de ECB voorlopig klaar is met bailouts en verdere crisis maatregelen.
quote:ma 23 apr 2012, 11:24
Tekorten dalen, schulden stijgen in EU
BRUSSEL (AFN) - De begrotingstekorten zijn in de eurozone en in alle 27 EU-lidstaten in 2011 gedaald in vergelijking met 2010. De staatsschulden daarentegen stegen.
Dat blijkt uit cijfers van de Europese Unie, die maandag zijn gepubliceerd. In de eurozone daalden de tekorten van 6,2 procent van het bruto binnenlands product in 2010 naar gemiddeld 4,1 procent vorig jaar. Dat is nog altijd 1,1 procentpunt boven de toegelaten 3 procent. In de hele unie was een afname van 6,5 naar 4,5 procent. Nederland ging van 5,1 naar 4,7 procent.
Ierland heeft het grootste begrotingstekort (13,1 procent), gevolgd door Griekenland (9,1 procent), Spanje (8,5 procent) en Groot-Brittannië (8,3 procent). Hongarije, Estland en Zweden zijn de enige landen met een overschot op de begroting.
Staatsschulden
De staatsschulden in de 17 eurolanden nam echter toe van 85,3 procent eind 2010 naar 87,2 procent eind vorig jaar. De afspraak is echter dat landen zich aan hoogstens 60 procent moeten houden. In de 27 EU-landen gezamenlijk steeg de schuld van 80 naar 82,5 procent. In Nederland nam de schuld toe van 62,9 naar 65,2 procent.
In totaal hebben 14 landen een staatsschuld die hoger is dan 60 procent. Griekenland spant de kroon (165,3 procent), gevolgd door Italië (120,1 procent) en Ierland (108,2 procent).
nee het is de schuld van links. De PVV is namelijk geen rechtse partij meer maar een linkse en die is er uit gestapt en daarom faalt het nu. Is dus de schuld van links.quote:Op maandag 23 april 2012 12:05 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Allemaal te danken aan de hypocriete rechtsen met hun grote bek, wel veel schreeuwen maar totaal niet in staat om blijkbaar hun geschreeuw waar te maken.
quote:Op maandag 23 april 2012 17:52 schreef Bombshell het volgende:
Net op RTL Z dat echt alle cijfers in Europa naar beneden gaan. Consumenetn vertrouwen in Italie, spanje. Cijfers van de industrie in geheel Europa. Dit kan wat mij btrfet maar op 1 ding uitlopen en dat is dat het europees parlement de fik in gaat en de europarlementariers worden opgehangen.
Goede zaakquote:Op maandag 23 april 2012 17:52 schreef Bombshell het volgende:
dat is dat het europees parlement de fik in gaat en de europarlementariers worden opgehangen.
quote:ma 23 apr 2012, 19:32
Topman Ifo verwacht Grieks vertrek uit euro
NEW YORK (AFN) - Voorzitter Hans-Werner Sinn van het gerenommeerde Duitse onderzoeksbureau Ifo denkt dat Griekenland zich niet in de eurozone kan handhaven. Dat zei hij maandag tijdens een bijeenkomst in New York.
,,Persoonlijk denk ik dat Griekenland er niet in zal slagen om concurrerend te worden binnen de eurozone'', aldus Sinn. Andere landen die de eenheidsmunt gebruiken en nu verregaande bezuinigingen moeten doorvoeren kunnen volgens Sinn ook in problemen komen.
,,Het is in sommige Zuid-Europese landen onmogelijk om de lonen en prijzen omlaag te brengen tot niveau's die nodig zijn om die landen er weer boven op te krijgen, in weerwil van wat politici zeggen. Beleid is niet opgewassen tegen de economische wetmatigheden.''
Het gaat wel waar gemaakt worden hoor. Reken maar dat de EC de duimschroeven flink aandraait, verkiezingscampagne of niet.quote:Op maandag 23 april 2012 12:05 schreef Basp1 het volgende:
Allemaal te danken aan de hypocriete rechtsen met hun grote bek, wel veel schreeuwen maar totaal niet in staat om blijkbaar hun geschreeuw waar te maken.
Beschamend inderdaad. Het is te hopen dat de Kamer de verantwoordelijkheid op kan brengen om nu al op 3 % tekort uit te komen, en beter nog, moreel gezag terug wint door op een nog lager tekort uit te komen.quote:Op maandag 23 april 2012 12:03 schreef SeLang het volgende:
RanSquawk News:
"Eurostat says Italian 2011 government deficit of 3.9% of GDP"
"Eurostat says Portuguese 2011 government deficit 4.2% of GDP"
"Eurostat says Dutch 2011 government deficit 4.7% of GDP"
Sja, daar sta je dan met je grote bek....
Op weg naar een vicieuze cirkel van lagere lonen en hogere prijzenquote:Op maandag 23 april 2012 21:35 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Beschamend inderdaad. Het is te hopen dat de Kamer de verantwoordelijkheid op kan brengen om nu al op 3 % tekort uit te komen, en beter nog, moreel gezag terug wint door op een nog lager tekort uit te komen.
Is dit een aanbod of een dreigement ....quote:Op maandag 23 april 2012 11:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Maaaaar de AOW'ers hoeven niet mee te betalen hoor
Doen die landen niet aan interne devaluatie dan???quote:Op dinsdag 24 april 2012 07:08 schreef Basp1 het volgende:
. Hun beleid is niet opgewassen tegen de economische wetmatigheden.
''http://www.nu.nl/economie(...)ks-vertrek-euro.html
Interne devaluatie is een heel leuk theoritische excercitie, maar dan moeten de banken ook 3 miljoen leegstaande panden gaan afschrijven, zullen we gewoon eens 20.000 euro per pand rekenen, maar dat zal wel meer worden, dan komen we op 60 miljard waarmee banken spaanse banken een groot probleem hebben.quote:Op dinsdag 24 april 2012 08:23 schreef HD9 het volgende:
[..]
Doen die landen niet aan interne devaluatie dan???
Spanje heeft wel 23% werkloosheid, lijkt me dat hun produkten nu erg goedkoop worden, nog de pensioenen halveren en dan is de begroting weer sluitend
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |