Niet zo aanstellenquote:Op donderdag 5 april 2012 16:49 schreef Niara het volgende:
Het is zo koud buiten.. maar ik moet en zal gaan. Ik wil niet van m'n schema afwijken.
Ik hoop door het hier te zeggen ik nu ook echt naar buiten ga
En goed gedaan mossel, drass en iedereen die ik vergeet!
En Viking, ik hoop dat het niets ernstigs is.
Thnx. Hier was het ook koud. Totdat je begint met lopen, dan valt het reuze mee joh. Gewoon gaanquote:Op donderdag 5 april 2012 16:49 schreef Niara het volgende:
Het is zo koud buiten.. maar ik moet en zal gaan. Ik wil niet van m'n schema afwijken.
Ik hoop door het hier te zeggen ik nu ook echt naar buiten ga
En goed gedaan mossel, drass en iedereen die ik vergeet!
En Viking, ik hoop dat het niets ernstigs is.
Begin is idd even pijnlijk, die pijnlijke schenen klinken me bekend. Maar als je een paar keer loopt, goed rust en daarna weer gaat lopen wordt het steeds minder...quote:Op donderdag 5 april 2012 15:07 schreef Xebber het volgende:
Goh. Wat valt dit tegen zeg. Props voor mensen die een paar honderd kilometer (willen) lopen in één jaar tijd..
Ik ben vandaag net begonnen. 1.9 Kilometer afwisselend wandelend en lopend in een tijd van 0:17:16. Ik kreeg binnen de eerste kilometer al pijn aan mijn schenen, dus weer richting huis gegaan. Overmorgen weer proberen!
Je wordt in ieder geval wel met de neus op de feiten gedrukt. Mijn conditie = Nul. Nada. Zero. Gelukkig hou ik van deze tijd van het jaar en ben ik nu graag buiten, dus we zullen zien hoever ik kom. De motivatie is er in ieder geval!
Dit, perfect hardloop weer. Ik weet nog tijdens mijn eerste wedstrijd dat het goot. Na 1km merk je het niet eens meerquote:Op donderdag 5 april 2012 17:03 schreef Drassss het volgende:
Koud? Het is juist heerlijk hardloop weer!
Ik let ook op mijn voeding, niet echt aan het diëten.quote:Op donderdag 5 april 2012 14:39 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik ben aan t lijnen maar vanochtend een snackajack en mueslireep, net voor t lopen een breaker maar zag wel sterretjes aan t einde
Beetje regen is niet verkeerd nee.. Maar om nu zeiknat terug te komenquote:Op donderdag 5 april 2012 17:44 schreef xzaz het volgende:
[..]
Dit, perfect hardloop weer. Ik weet nog tijdens mijn eerste wedstrijd dat het goot. Na 1km merk je het niet eens meer
Ik denk dat het een combinatie van slechte conditie en weinig energie isquote:Op donderdag 5 april 2012 17:48 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik let ook op mijn voeding, niet echt aan het diëten.
Ik eet 's ochtends yoghurt met fruit of kwark met fruit. Daarna een uur combat, dan hardlopen. En dan lekker douchen. En middageten meestal brood met fruit.
Ik ben niet flauw of wat dan ook. En die combat les vreet energie
ik heb patatjes opquote:Op donderdag 5 april 2012 18:07 schreef MvN_Rdam het volgende:
Zo, over een klein uurtje weer lekker sporten
Gelukkig geen regen!
Saucijzenbroodjes zijn, maar idd niet erg gezond nee!
ja lekker johquote:Op donderdag 5 april 2012 17:54 schreef MvN_Rdam het volgende:
[..]
Beetje regen is niet verkeerd nee.. Maar om nu zeiknat terug te komen
Ik had dat ook last van mijn schenen, bij Evy5 had ik geen last meer....quote:Op donderdag 5 april 2012 18:04 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Ik denk dat het een combinatie van slechte conditie en weinig energie is
Dieten kan ik het ook niet noemen, ik volg geen enkel voorschrift, maar voorheen ontbeet ik gerust met een saucijzenbroodje en at ik mcdonalds tussen de middag. Dat doe ik nu niet meer
Ik hoop dat ik mijn schenen ook snel niet meer voel.
En het weer was lekker om te lopen, al was ik liever nu gegaan, met t zonnetje. Ik vond het ijskoud maar was snel zat weer warm
Dan mag je die er morgen weer af sportenquote:Op donderdag 5 april 2012 18:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb patatjes op
Ik had er zooooo trek inGelukkig morgen weer Combat en Hardlopen
[..]
ja lekker joh
En daarna lekker douchen![]()
Ik vind het heerlijk
[..]
Ik had dat ook last van mijn schenen, bij Evy5 had ik geen last meer....
ja... ik heb nu al spijt van de patatjes. Heb echt de neiging om vanavond te gaan skaten ofzoquote:Op donderdag 5 april 2012 18:12 schreef MvN_Rdam het volgende:
[..]
Dan mag je die er morgen weer af sporten![]()
Douchen na het sporten is vaak wel erg bevredigend![]()
Ik heb gelukkig nooit last gehad van mn schenen of iets dergelijks.
Loooolll!! Volgens mij sport je al genoeg tochquote:Op donderdag 5 april 2012 18:20 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja... ik heb nu al spijt van de patatjes. Heb echt de neiging om vanavond te gaan skaten ofzo
Gezond kan ook simpel zijn hoor..quote:Op donderdag 5 april 2012 18:19 schreef Niara het volgende:
Bedankt voor de aanmoedigen, het is weer gelukt
Ik heb alleen een beetje last van m'n enkel, maar dat na wat rust hopelijk weer overgaan.
Ik had het toch ngo koud, heb de hele tijd met m'n jas aangelopen...
Zaterdag staat er 6 km op het programma, zondag 11. Dat gaat zeker lukken, ik ga dit weekend naar huis en het is altijd fijn eens van route te veranderen.
Ik heb trouwens geen weegschaal, dus geen idee of ik echt afval of niet.. ik probeer de laatste tijd wel op mijn eten te letten, maar eerlijk gezegd komt zelf koken er bijna nooit van. En ja, ik ben een luie student
Tips zijn altijd welkom!quote:Op donderdag 5 april 2012 18:23 schreef MvN_Rdam het volgende:
[..]
Loooolll!! Volgens mij sport je al genoeg toch
[..]
Gezond kan ook simpel zijn hoor..
jawel... maar wel altijd spijt na een vette hap, en ik heb teveel op want mijn buik doet auquote:Op donderdag 5 april 2012 18:23 schreef MvN_Rdam het volgende:
[..]
Loooolll!! Volgens mij sport je al genoeg toch
[..]
Gezond kan ook simpel zijn hoor..
dit dus, een boterham met pindakaas of zo iets maar wel genoeg water voor dat ik ga lopenquote:Op donderdag 5 april 2012 14:44 schreef AntiChrist het volgende:
ik neem tegenwoordig een boterham met appelstroop en genoeg water voor het lopen daar red ik het meestal wel op
na mijn rondje van avond heb ik er behoorlijk wat kilometers opzitten deze week en als je er van uit ga dat een gewone avondmaaltijd 700-800 cal. is dan kan ik onbezonnen wel wat rottigheid naar binnnen werkenquote:Op donderdag 5 april 2012 18:20 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja... ik heb nu al spijt van de patatjes. Heb echt de neiging om vanavond te gaan skaten ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |