Saffier, fijn dat er iets verbetering in zit. Wat vervelend dat het zo dramatisch was. Ik ben benieuwd naar je verhaal. Hopelijk ben je snel weer helemaal bijgeslapen!
Vanochtend leek er hier een bom te zijn ontploft. Overal kruimels, aarde (Amy had de enige plant in huis gesloopt) en speelgoed. Dus ik lekker opruimen en daarna stofzuigen. Alles spic en span. Heeeeerlijk. Daarna ging ik een boterham smeren voor Amy. Die gaf ik aan haar op een bordje om mee te nemen naar de tafel. Dus ze loopt zo halfslachtig met dat bordje in haar hand. Ik roep haar na dat ze het met 2 handjes moet vasthouden. Doet ze niet, ik loop naar haar toe. Zij rent weg, laat de boterhammen vallen en glijd er ook nog over uit....resultaat: heel de vloer onder de smeerworst en kruimels.

Maar.... ik heb wel papieren gevonden die ik moest hebben maar die ik natuurlijk te goed of te slecht had opgeruimd.
Nu ligt ze lekker te slapen met 4 knuffels, 2 poppen, 1 extra dekentje en 1 extra slaapzak (daar knuffelt ze mee).

mijn memie
Wat een geweldige foto van Noortje met de bokshandschoenen

en wat een leuke verhalen

knappe Noortje!
Leandra, is Soneal al weer beter? Zielig is dat krijsen dan he. Maar ik vind het wel makkelijk om zelf rustig te blijven als je weet wat er aan de hand is.