Ik kan niet luisteren en baseer me op het Telegraafstukje. Dat klopt dan niet.quote:
quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:32 schreef remlof het volgende:
Hij zegt dat hij er niets over mag zeggen en verwijst naar de fractiewoordvoerder op dit terrein, wat is daar mis mee?
Dat zou iedereen zeggen die niet weet waar het over gaat.
quote:
Ja, dat hij liegt vergeten we gewoon natuurlijkquote:Op dinsdag 3 april 2012 14:37 schreef remlof het volgende:
[..]
En weer even later verwijst ie naar de woordvoerder op dit gebied van z'n fractie, die zal er heus wel meer van weten. Zoals dat de genoemde man niet bestaat
Zal ik hem nog maar even quoten dan?quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:37 schreef remlof het volgende:
[..]
En weer even later verwijst ie naar de woordvoerder op dit gebied van z'n fractie, die zal er heus wel meer van weten. Zoals dat de genoemde man niet bestaat
Omdat je ervan uit kan gaan dat je fractiewoordvoerder terreur er al wel iets over gezegd zal hebben.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:41 schreef Zelva het volgende:
[..]
Zal ik hem nog maar even quoten dan?
"'t Is zeker iets wat Jeroen Dijsselbloem, onze vice-fractievoorzitter die heeft er ook al over gesproken."
quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat je ervan uit kan gaan dat je fractiewoordvoerder terreur er al wel iets over gezegd zal hebben.
Snap jij wel hoe Den Haag werkt?
Hij mag niets zeggen over een gesprek waar hij kennis van had .... over een niet bestaande man?quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:37 schreef remlof het volgende:
[..]
En weer even later verwijst ie naar de woordvoerder op dit gebied van z'n fractie, die zal er heus wel meer van weten. Zoals dat de genoemde man niet bestaat
Dat het "een beetje dom" is, staat buiten kijf. Maar om dat nou aan te grijpen om te beweren dat alle PvdA-ers dom en leugenachtig zijn is ook weer wat overdreven. Het is een domme fout, geen strafbaar feit, zoals je vrouw slaan, zonder licht rijden of in de brievenbus van je buurman plassen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:44 schreef Zelva het volgende:
Het is gewoon een grove leugen. Meneer staat te beweren dat Dijsselbloem dit allemaal allang weet, dit besproken is in de fractie, en Dijsselbloem het in de gaten blijft houden.
En dan verderop gaat ie ook nog eens beweren dat de PvdA nog veel meer van de 'kwestie' weet dan de interviewer.
Dit kun je op geen enkele manier goedpraten, geen enkele.
Kom nou, politici worden uitgeselecteerd op bepaalde 'kwaliteiten', ongegeneerd liegen en nooit toegeven dat je ongelijk hebt of iets niet weet krijg je er gratis bij.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:23 schreef Hathor het volgende:
Vraag me af waarom je als politicus daar zo'n lulverhaal aan moet ophangen, is het dan echt zo moeilijk on te zeggen "wie??? Sorry nooit van gehoord"?
Waar doe ik dat dan?quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:47 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat het "een beetje dom" is, staat buiten kijf. Maar om dat nou aan te grijpen om te beweren dat alle PvdA-ers dom en leugenachtig zijn is ook weer wat overdreven.
En dat is relevant omdat?quote:Het is een domme fout, geen strafbaar feit, zoals je vrouw slaan, zonder licht rijden of in de brievenbus van je buurman plassen.
Nou nou, laten we van een mug geen olifant maken.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:50 schreef Zelva het volgende:
En dat is relevant omdat?
Het gaat hier over Leerdam en dat die boel gewoon overduidelijk bij elkaar staat te liegen. Of dat strafbaar is of niet, maakt dat er niet minder om en doet de leugens van Leerdam niet verdwijnen.
Unedit:quote:Hij mag niets zeggen over een gesprek waar hij kennis van had .... over een niet bestaande man?
Hij beweert dat zijn woordvoerder het erover gehad heeft... dat is een leugen... plain and simple
Hij beweert dat hij niets over dat gesprek mag zeggen .... nog een leugen
Hij beweert meer info the hebben... een leugen om zijn eigenbelang op te blazen
Wat een oetlul
[ Bericht 10% gewijzigd door Frutsel op 03-04-2012 14:51:51 ]
quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:59 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Unedit:
En Remlof ook met het blind verdedigen van zijn partij.
Wat een lachertje als dit door PVV VVD begaan was had ik hem wel eens willen horen.
Maar toegeven dat deze knuppel zichzelf hiermee disqualifceert voor zijn functie...#
Wel daarmee doet remlof voor zichzelf hetzelfde
Het is wel een welkome afwisseling op het reguliere geschuimbek over de "fascisten" van de VVD/PVV.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:59 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Unedit:
En Remlof ook met het blind verdedigen van zijn partij.
Wat een lachertje als dit door PVV VVD begaan was had ik hem wel eens willen horen.
Ze krijgen het druk die Mods.quote:
Mooi, kan het nog een keer in je notes.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:59 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Unedit:
En Remlof ook met het blind verdedigen van zijn partij.
Wat een lachertje als dit door PVV VVD begaan was had ik hem wel eens willen horen.
Maar toegeven dat deze knuppel zichzelf hiermee disqualifceert voor zijn functie...#
Wel daarmee doet remlof voor zichzelf hetzelfde
Als die walvis in de Rijn bij Nijmegen gaat zwemmen, ligt het hele land droog. Daarom willen ze haar daar niet hebben.quote:Op dinsdag 3 april 2012 14:11 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dijksma is meer walvissen aan het werpen nu toch? Hij is dr plaatsvervanger
Nijmegen ligt aan de Waal, niet aan de Rijnquote:Op dinsdag 3 april 2012 15:20 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
Als die walvis in de Rijn bij Nijmegen gaat zwemmen, ligt het hele land droog. Daarom willen ze haar daar niet hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |