Haha, 1 april!quote:
Dat laatste is dan weer jammerquote:Op zondag 1 april 2012 08:33 schreef Againzender het volgende:
er werd gevraagd wat Axel allemaal heeft gekregen. nou, heel veel lego, een telescoop, een boek over het heelal (lag kennelijk niet aan mij dat hij altijd sterren en planeten aan het zoeken is aan de hemel), twee opklapbare voetbaldoelen (hopelijk worden de ramen nu niet meer als doel gebruikt...) en nog meer lego.
als hij nu een beetje zn best doet met zwemles gaat hij vanmiddag mee naar Ajax.
V.D. Ham vind ik zo enorm gegroeid, volg hem al sinds hij de kamer kwam en toen vond ik hem nog te "bla bla" maar hij is gegroeid tot een heel goed kamerlid. Bij de vorige verkiezingen heeft hij mijn stem gekregen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 21:35 schreef borisz het volgende:
Sowieso D66.![]()
Om te beginnen Europa
Sofie in't Veld![]()
Marietje Schaake![]()
. Beide dames proberen nog iets aan privacy te doen in Europa.
Ger jan Gerbrandyop duurzaamheid
In de TK zijn mijn favorieten Pechtold, vd Ham, Verhoeven en Koolmees![]()
Oh inhoudelijk ook een goede partij.
En het was weerquote:
Ja ik mis de zwoele stemquote:Op zondag 1 april 2012 21:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
En het was weermoet alleen enorm wennen aan de presentator
Roos moet weer terugquote:Op zondag 1 april 2012 22:01 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ja ik mis de zwoele stem
Hopelijk dat die 2 vrienden er de volgende aflevering wel uit gaan, heb nu al een hekel aan hen.
Helaas vandaag niet gekeken. Het was wel voor Art Rooijakkers een mooie opstap naar en tot nu toe aardige tv-carierequote:
Het is een tiendaagse kuur voor mijn blaasontsteking. Daarna verder bloedonderzoek voor mijn lever en suikerspiegel.quote:
Logisch Tong, het klinkt ook behoorlijk heftig allemaal. Veel sterkte enzulksquote:Op maandag 2 april 2012 20:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het is een tiendaagse kuur voor mijn blaasontsteking. Daarna verder bloedonderzoek voor mijn lever en suikerspiegel.
Nu stop ik met dit allemaal posten. Maak me een beetje zorgen. Sorry.
op bezoek bij de KNVB?quote:
Nog een sigaret opgestoken ?quote:
dat dus. gesubsidieerde kut ploeg.quote:
Ja Milan Chelsea Man U. en Real hebben de spelers opgeleidquote:Op woensdag 4 april 2012 16:29 schreef Againzender het volgende:
[..]
dat dus. gesubsidieerde kut ploeg.
Ja idd... ben er wel een beetje klaar mee eigenlijkquote:
Maar afgezien van Real hebben zij niet van die belachelijk hoge schulden.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja Milan Chelsea Man U. en Real hebben de spelers opgeleid
Nee Abramovitch en consorten schudden 500 miljoen per jaar uit hun mouw. Wat is het verschil ?quote:Op woensdag 4 april 2012 20:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Maar afgezien van Real hebben zij niet van die belachelijk hoge schulden.
Ik ben ook geen voorstander van die geldschieters, maar bij Barca is het de overheid die hun het hand boven het hoofd uit. In sommige landen hadden deze ploegen allang punten in mindering gehad.quote:Op woensdag 4 april 2012 21:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee Abramovitch en consorten schudden 500 miljoen per jaar uit hun mouw. Wat is het verschil ?
Dat is toch een mafia parasiet uit Rusland ?
Nee niet stoppen Bossie.quote:Op woensdag 4 april 2012 22:05 schreef Bos81 het volgende:
Okee ik stop al, Kritiek hebben op Barcelona is bij sommigen gelijk aan heiligschennis..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |