Ach, jij bent er weer om benzin bezig te houden.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:08 schreef Tangledup het volgende:
[..]
Och gebeurt weleens vaker. Dan wil ik op iets reageren en dan geef jij dezelfde reactie.
Ik ben overbodig hier
Kan hij eens laten zien hoe slim hij nou eigenlijk isquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:09 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, jij bent er weer om benzin bezig te houden.
Moet je niet eigenlijk een langere tekst hebben om een frequentietabel betrouwbaar te laten zijnquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:07 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik hoopte dat het een eenvoudige substitutiecypher was, maar een frequentietabel van je tekst levert maar weinig op![]()
Misschien moet ik na het slapen nog eens kijken
Ja, maar het zou goed genoeg moeten zijn om uit te vinden waar de E's moetenquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:21 schreef kutkloon7 het volgende:
[..]
Moet je niet eigenlijk een langere tekst hebben om een frequentietabel betrouwbaar te laten zijn?
De cypher is nog steeds hetzelfdequote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:33 schreef benzin het volgende:
Daarnaast heeft Tangledup zijn tekst nu ook aangepast sinds de vorige keer dat ik keek, een aantal zinnen zijn langer geworden
Het is interessant. Moet nu echt naar bed en heb het op het moment vrij druk, maar zal kijken of ik morgen nog een vrij momentje kan vinden als niemand anders het op weet te lossenquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:34 schreef Tangledup het volgende:
[..]
De cypher is nog steeds hetzelfdeEn meer data maakt het alleen maar eenvoudiger
Weltrustenquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:41 schreef benzin het volgende:
[..]
Het is interessant. Moet nu echt naar bed en heb het op het moment vrij druk, maar zal kijken of ik morgen nog een vrij momentje kan vinden als niemand anders het op weet te lossen
Ik denk het.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:46 schreef magnetronkoffie het volgende:
Zo, ik ben er weer. De rest is al slapen?
Lolquote:Op vrijdag 30 maart 2012 00:48 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Trusten faxie(ik wou bijna "trusten slapie" zeggen
)
Gewoon even een rondje rennen buiten door de regen en kouquote:Op vrijdag 30 maart 2012 08:40 schreef Myraela het volgende:
Goedemorgen.
Ik ben kei en kei en kei niet wakker.
Wijst door naar?quote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:04 schreef twi het volgende:
Haha, wijst deze reeks nu door naar het loslaten van je ex SC gebeuren?
Er is geen regen.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 09:20 schreef Daqufrance het volgende:
[..]
Gewoon even een rondje rennen buiten door de regen en kou
Dat meen je nietquote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:10 schreef Myraela het volgende:
En ja, het SC-ex topic zit in deze reeks.
Ja RE slaapt nog geloof ikquote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:14 schreef Myraela het volgende:
Zal wel een foutje zijn hoor. Want heeft totaal geen nut, en het topic dat het eerst dicht is kan zo een nieuw topic aanmaken en die andere niet.![]()
Echt he, ik liep helemaal vrolijk naar buiten. Dus truitje, los jasje. Is het ineens kei koud.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |