Geluktquote:Op donderdag 30 mei 2013 17:18 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Ik heb een hele leuke spot maar tinypic werkt ff niet mee
Stom toeval,was daar een bakje koffie aan het drinken en zag de kraanwagen aankomen en zo pontificaal parkeren langs die boot,dacht dat hoort niet zo dicht langs de kade en zag toen pas de Ferrari op het dek staan.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:49 schreef D. het volgende:
[..]
Hoe wist je nou dat er een fotomoment aan zat te komen?
Dat is nog eens leuk om dat tegen te komen op de weg.quote:
Oh nou dan hoef de mijne niet meer te plaatsen. Ze rijden nog bestquote:Op zondag 9 juni 2013 17:38 schreef Dagoduck het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Ze zagen eruit als HBO+ ITers en zagen dat ik foto's maakte, gingen er daarna met een rotgang vandoorquote:Op maandag 10 juni 2013 10:09 schreef Iwanius het volgende:
Mooi hoor. En toch staat het een beetje pauper ,tenzij je op weg bent naar iets wat te maken heeft met de auto, als je zo maar standaard met zo een beplakte auto gaat rondrijden om een beetje de sier te maken. Doet mij denken aan lieden die een of ander winter of zomerkamp als crew hebben meegemaakt en vervolgens het hele jaar datzelfde shirt elke keer aantrekken om maar aan iedereen te kunnen laten zien dat ze ooit bij die en die festiviteit iets deden.
Parkeren kunnen ze allemaal niet.quote:Op maandag 10 juni 2013 20:07 schreef JK1982 het volgende:
Schiphol 30/5/2013, binnen een meter of 50 van elkaar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 17 juni 2013 13:51 schreef nils7 het volgende:
Ik kwam deze 3 weken geleden tegen:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |