Ik hoef lekke r alleen maar mijn hand te ontspannen.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:58 schreef YskaFredriksson het volgende:
Ghehenog een half uur!! Ik let op de tijd!
Zul je straks zien dat ik hem naar een andere fhf ér stuur.quote:
Nikes niet in de droger gooien natuurlijk (vooral geen lederen). Die laat je rustig opdrogen met een paar flinke proppen wc-papier of keukenrol erinquote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:14 schreef DJMO het volgende:
ah dus gewoon met hardloopkledin en al in de machine smijten en op 30 graden wassen en dan in de droger flikkeren kan geen kwaad?
yska![]()
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:14 schreef Rucky het volgende:
[..]
Ik hoef lekke r alleen maar mijn hand te ontspannen.
[ afbeelding ]
Hatshie, oeps.quote:
En ik kan na al die jaren nog sms'en.quote:
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:48 schreef DJMO het volgende:
zo lief trouwens, ik vraag aan d'r wat was je aan 't doen? zij: film kijken, over twee kinderen die samen opgroeien op een onbewoond eiland.
ik: blue lagoon.
zij: hoe weet jij dat nou weer![]()
Brooke Shields. Knappe meid iddquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:10 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Zo'n lekker ding..
Die meid dan hè, even voor de duidelijkheid
Heb ik wel altijd gedaanquote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:16 schreef Papabear het volgende:
[..]
Nikes niet in de droger gooien natuurlijk (vooral geen lederen). Die laat je rustig opdrogen met een paar flinke proppen wc-papier of keukenrol erin
Mooi, dan kan ik op m'n vrije dagen slapenquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:22 schreef JK1982 het volgende:
Ik zit trouwens net effe naar het weerbericht te luisteren, maar daar wordt je ook niet echt vrolijk van zeg.
Morgen de laatste echt mooie dag van de week. Morgen op de motor naar het werk dus!
Ja, na morgen is het weer ff gedaan met het mooie weer. Weekend weer regen en ellende, dus geniet er nog ff van morgenquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:22 schreef JK1982 het volgende:
Ik zit trouwens net effe naar het weerbericht te luisteren, maar daar wordt je ook niet echt vrolijk van zeg.
Morgen de laatste echt mooie dag van de week. Morgen op de motor naar het werk dus!
Niet te warm en redelijk koel lijkt me beter om in te starten dan vochtig 'warm' weerquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:28 schreef DJMO het volgende:
jongens. shut op over 't weer. ik wil vrijdag gaan hardlopenen dat wens ik niet met regen en onweer te gaan doen.
Ben je bijna bij de eindstreep en dan heb je tegenwind met een remparachute op je hoofd.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:31 schreef YskaFredriksson het volgende:
Deze op
[ afbeelding ]
en gaan!
Enne ik hoorde dat het in Poortugaal e.o. droog blijft!
haha nee, maar ik vond deze gezichtsuitdrukking zo mooi op google :pquote:
Je lijkt er anders best wel op iddquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:49 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
haha nee, maar ik vond deze gezichtsuitdrukking zo mooi op google :p
geef het een notitieblok.. Dan kunnen jullie geheime briefjes naar elkaar schrijven. Of alleen een pen en dan de wc rol gebruiken :pquote:
Check FBquote:
T valt ook wel mee, t ging om 't ideequote:Op dinsdag 27 maart 2012 21:33 schreef DJMO het volgende:
dat valt toch wel mee? \
ik kan me herinneren dat ik me als kind daadwerkelijk heb opgelsoten met m'n neef en nicht samen
Een stukje.quote:
Jawel hoor. Laat maar weten hoe die moet worden.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:49 schreef JaleesaJoia het volgende:
Anyways, Rucky, kan jij een UI voor mij maken?
Daar is ie verrekte hendig inquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:49 schreef JaleesaJoia het volgende:
Anyways, Rucky, kan jij een UI voor mij maken?
Als ik een .gif van inet scoor, kan jij er dan wat mee??quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:53 schreef Rucky het volgende:
[..]
Jawel hoor. Laat maar weten hoe die moet worden.
Ondertussen ben ik aardig handig ermee gewrden. Die van Djmo vind ik nog steeds tof.quote:
Grapje zeker?quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:58 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
Als ik een .gif van inet scoor, kan jij er dan wat mee??
Gatsieee neee!!! Ron, en stiekem is Vinny in het nieuwe seizoen ook best hotquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:56 schreef YskaFredriksson het volgende:
Nou ik denk Jalees hartje gozer van JS... Welke? The Situation?
Ik wil ook wel eens wat.quote:
Maar de link heb ik wel.quote:
Ik ga dat toch echt niet nu doen.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:36 schreef JaleesaJoia het volgende:
Neeee die niet als UI, die vond ik gwn funnywaaacht!
Klein beetje maar gebruiken hoor, gewoon een kneepjequote:Op woensdag 28 maart 2012 08:17 schreef DJMO het volgende:
straks eens even m'n nikes in de wasmachine flikkeren
babyshampoo heb ik genoeg in huis
kakloenk kadoenk kadoenk.. Altijd zo'n heerlijk geluid, schoenen in de wasmachine.. Iig mijn allstars maken altijd veel herrie ook al zitten ze dan in een kussensloop...quote:
ja die jongen van de instructieles zei 3x in de week anderhalf uur... Maar toen ik net wakker was, was ik nog gemotiveerd. Het zakt nu wel weer weg. Even mn bakje met aardbeien en stukjes peer opeten dan kunnen jullie mij in de tussentijd motiveren.quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:35 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Alweer? Jij moet straks toch wel een súperstrak lijf hebben zeg!
Maarrr.. zit je nu al in de sportschool dan?quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:41 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
ja die jongen van de instructieles zei 3x in de week anderhalf uur... Maar toen ik net wakker was, was ik nog gemotiveerd. Het zakt nu wel weer weg. Even mn bakje met aardbeien en stukjes peer opeten dan kunnen jullie mij in de tussentijd motiveren.
nee ik hang op de bank met een laptop en een bakje met aardbeien en peer die me nog aanstaren vanaf de tafel :pquote:Op woensdag 28 maart 2012 10:44 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Maarrr.. zit je nu al in de sportschool dan?
Eet smakelijk! Lekker fruithapje
3x in de week is zeker het beste ja, 1x in de week heeft weinig zin..
Ik fap nu al stiekem op Yskaquote:Op woensdag 28 maart 2012 10:35 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Alweer? Jij moet straks toch wel een súperstrak lijf hebben zeg!
Nééééé!!!quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:45 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
nee ik hang op de bank met een laptop en een bakje met aardbeien en peer die me nog aanstaren vanaf de tafel :p
Nou het bakje is leeg op een paar stukjes aardbei na. Ze zijn nogal flauw van smaak dus ik gooi ze straks wel weer door de yoghurt heen dan maakt het niet zoveel uit. Ga er natuurlijk geen suiker overheen gooienquote:Op woensdag 28 maart 2012 10:48 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Nééééé!!!![]()
Hoezo dan 'hallo sportschool'? Kom op, in de benen! Gympies aan, sportpakje aan en lekker naar de sportschool!
later deze week sta ik met deze te sportenquote:
Goed bezig.. Nou, zet hem op!quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:54 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Nou het bakje is leeg op een paar stukjes aardbei na. Ze zijn nogal flauw van smaak dus ik gooi ze straks wel weer door de yoghurt heen dan maakt het niet zoveel uit. Ga er natuurlijk geen suiker overheen gooien
Enne als ik mn medicijnen genomen heb gaat mijn buik vaak rommelen.. En heb geen zin om dan al in de sportschoo te zitten.. Ga nu mn sportschoenen in de tas gooien, handdoekje, sportpas, flesje water met een drupje citroenranja :p
Oh lekker, waar haal je dat precies?quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:50 schreef Papabear het volgende:
[..]
[..]
Ja, ik ga zo ook weer even een rondje om. Heb trek in een bak kibbeling
Bijlmerplein, voorbij het ING hoofdkantoor richting de Shopperhall lopen en dan op de hoek van de Febo en BCC rechtsaf. Daar zit een prima vishandelquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:53 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Oh lekker, waar haal je dat precies?
Vergeet je kogelwerend vest niet..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |