Okay, voor déze mannen ben ik het met je eens dat dit vraagtekens opwerpt omtrent hun promiscuïteit. Anders gezegd: geen enkele vrouw die met hen een relatie zou hebben zou dit toejuichen, vooropgesteld dat het geen open relatie is.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:07 schreef Cher- het volgende:
Omdat het zo is. Wat is er fout aan meegaan in een gesprek, aardig doen en interesse tonen? Er zijn veel mannen (en dat is nou eenmaal zo) die dan verder gaan omdat het lekker loopt.
Heee, zij probeert onze deugdzame mannen slinks te verleiden, terwijl ik braaf op de bank zit trouw te wezen.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:10 schreef Ffleamig het volgende:
[..]
Dat jullie allemaal zo makkelijk in bed te krijgen zijn zegt toch nog helemaal niets over haar?
Wat bedoel je met claimen volstaat?quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:09 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je toont anders niets aan. Je denkt dat iets claimen volstaat?
[..]
Dat is niet wat jij doet.
DIT is wat jij doet. Niet liegen:
[..]
[..]
Hetzelfde geld voor vrouwen, wat is je punt?
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Heee, zij probeert onze deugdzame mannen slinks te verleiden, terwijl ik braaf op de bank zit trouw te wezen.
Jij probeert ze net zolang zogenaamd onschuldig om je vinger te winden zodat je dan kan roepen 'zie je wel!'... nee echt niks mis meer hoor.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wat bedoel je met claimen volstaat?
Mijn punt is dat ik echt niet verkeerd bezig ben.
En mijn punt is dat je dat wel constant kan stellen maar dat jezelf herhalen niet volstaat. Je toont het echter niet aan. Je toont het tegenovergestelde aan:quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wat bedoel je met claimen volstaat?
Mijn punt is dat ik echt niet verkeerd bezig ben.
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 13:28 schreef Cher- het volgende:
[..]
Op dit moment ben ik ook aan het kijken (echt waar) hoe ver bepaalde mannen gaan die een vriendin hebben.
Je bent wél verkeerd bezig. Als je nou een vent wilde die eens lekker vreemd zou gaan met jou, maar in plaats daarvan walg je van hun reacties maar probeer je ze wel verder uit de tent te lokken. Enkel om de reden dat jij bevestigd ziet dat mannen vreemd willen gaan.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef Cher- het volgende:
[..]
Wat bedoel je met claimen volstaat?
Mijn punt is dat ik echt niet verkeerd bezig ben.
Onware conclusie? Joh, ik ben geneigd om een paar app berichtjes voor te lezen met liefdesverklaringen. Als je interesse hebt dm ik wel wat en dan mag jij daar conclusies uit trekken.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:07 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee, dat jij mannen uit de tent lokt, daar een onware conclusie aan verbindt en dat vervolgens extrapoleert naar de gehele mannelijke populatie.
Als jij zo verbitterd tegen mannen aan wilt kijken de rest van je leven, be my guest. Maar dat je niets doet met de tegenwerpingen van zo'n beetje iedereen in jouw 'oh zo ware topic' bewijst voor mij alleen maar dat je labiel bent.
Ffleaming slaat dit keer de plank nog erge mis dan in zijn eigen topicsquote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Heee, zij probeert onze deugdzame mannen slinks te verleiden, terwijl ik braaf op de bank zit trouw te wezen.
Je bent dus wel degelijk fout bezig. Nog veel fouter dan die mannen zouden zijn als ze hun staf in je gleuf zouden schuiven.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:13 schreef HyperViper het volgende:
[..]
En mijn punt is dat je dat wel constant kan stellen maar dat jezelf herhalen niet volstaat. Je toont het echter niet aan. Je toont het tegenovergestelde aan:
[..]
Is het er zo een? Okee dan is TS dus de hoer en jullie zijn de engeltjes, tssss.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:11 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Heee, zij probeert onze deugdzame mannen slinks te verleiden, terwijl ik braaf op de bank zit trouw te wezen.
Zo klinkt het wel fout ja maar geloof me: ik doe echt niet zoveel foutquote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:13 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Jij probeert ze net zolang zogenaamd onschuldig om je vinger te winden zodat je dan kan roepen 'zie je wel!'... nee echt niks mis meer hoor.
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:15 schreef Cher- het volgende:
[..]
Zo klinkt het wel fout ja maar geloof me: ik doe echt niet zoveel fout
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:13 schreef HyperViper het volgende:
[..]
En mijn punt is dat je dat wel constant kan stellen maar dat jezelf herhalen niet volstaat. Je toont het echter niet aan. Je toont het tegenovergestelde aan:
[..]
Als iemand zich aan mij aanbiedt dan weet ik ook niet of ik zo sterk in mijn schoenen sta. Het punt is dat ik me niet in die verleiding laat brengen. Maar als jij dus doelbewust mannen uit de tent lokt om ervoor te zorgen dat ze met jou vreemd willen gaan om ze vervolgens dat in hun gezicht te schuiven en 'Told ya so!' te roepen...Dan ben je heel verkeerd bezig.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:14 schreef Cher- het volgende:
[..]
Onware conclusie? Joh, ik ben geneigd om een paar app berichtjes voor te lezen met liefdesverklaringen. Als je interesse hebt dm ik wel wat en dan mag jij daar conclusies uit trekken.
Ik zeg trouwens niet dat alle mannen zijn maar ik denk uiteindelijk wel veel. En dat geldt ook voor vrouwen. Zoals iedereen wel eens verlangt naar een ander en sommige mensen geven daar aan toe.
Ik snap allemaal niets meer van die oversekste vrouwen van tegenwoordigquote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ffleaming slaat dit keer de plank nog erge mis dan in zijn eigen topics
Ja, hoe in godsnaam kan ik aantonen dat ik niet fout bezig ben dan? Ik ga in ieder geval niet lichamelijk met iemand en ga ook niet mee met liefdes praat. Ik praat gewoon geïnteresseerd en leuk. Het is zo.quote:
Eindelijk let je eens opquote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:14 schreef Ffleamig het volgende:
[..]
Is het er zo een? Okee dan is TS dus de hoer en jullie zijn de engeltjes, tssss.
Ff voor mijn eigen duidelijkheid he.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:15 schreef Cher- het volgende:
[..]
Zo klinkt het wel fout ja maar geloof me: ik doe echt niet zoveel fout
Ik wed dat de reacties van de desbetreffende mannen zouden zijn:quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:15 schreef Cher- het volgende:
[..]
Zo klinkt het wel fout ja maar geloof me: ik doe echt niet zoveel fout
Je kunt lullen als brugman, maar overtuigen doe je niet.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:16 schreef Cher- het volgende:
[..]
Ja, hoe in godsnaam kan ik aantonen dat ik niet fout bezig ben dan? Ik ga in ieder geval niet lichamelijk met iemand en ga ook niet mee met liefdes praat. Ik praat gewoon geïnteresseerd en leuk. Het is zo.
Dat kun je niet. Aangezien je al aangetoond hebt HEEL fout bezig te zijn. Nog een keertje dan:quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:16 schreef Cher- het volgende:
[..]
Ja, hoe in godsnaam kan ik aantonen dat ik niet fout bezig ben dan?
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 13:28 schreef Cher- het volgende:
Op dit moment ben ik ook aan het kijken (echt waar) hoe ver bepaalde mannen gaan die een vriendin hebben.
Eens wat anders dan de geijkte internetporno om 'm op te geilen voor moeder de vrouw.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:16 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik wed dat de reacties van de desbetreffende mannen zouden zijn:
"Boh gek, de teksten die ik van haar krijg, die lust hem echt wel, dit is kat in het bakkie."
Geen idee waarom ik het precies doe. Gewoon om zekerheid te hebben ofzo dat het nou eenmaal zo is.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:16 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Als iemand zich aan mij aanbiedt dan weet ik ook niet of ik zo sterk in mijn schoenen sta. Het punt is dat ik me niet in die verleiding laat brengen. Maar als jij dus doelbewust mannen uit de tent lokt om ervoor te zorgen dat ze met jou vreemd willen gaan om ze vervolgens dat in hun gezicht te schuiven en 'Told ya so!' te roepen...Dan ben je heel verkeerd bezig.
Als iedereen wel eens denkt aan vreemdgaan volgens jou, waarom zou je ze dan over het randje willen duwen?
Ik wed van niet omdat ik totaal niet zo ben. Ik wacht altijd tot iemand helemaal voor mij gaat zeg maar terwijl ik dan heel nuchter ben/hard 2 get do.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:16 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik wed dat de reacties van de desbetreffende mannen zouden zijn:
"Boh gek, de teksten die ik van haar krijg, die lust hem echt wel, dit is kat in het bakkie."
Dan niet. Genoeg hierover ook.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 14:17 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat kun je niet. Aangezien je al aangetoond hebt HEEL fout bezig te zijn. Nog een keertje dan:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |