Dat is hier niet anders.quote:Op maandag 9 april 2012 19:30 schreef leonieke het volgende:
Met dat heb ik het tegenwoordig ook moeilijk. Ik wilde altijd 1 kind. De zin "als we 1 zouden mogen hebben..." is hier zo vaak uitgesproken geweest en niet lang nadat ik was bevallen rammelde ik al voor een 2e. Een broertje of een zusje voor Thomas, ik kan me er nu al zoveel bij voorstellenMaar we zullen zien wat de toekomst zal brengen
Helemaal mee eensquote:Op maandag 9 april 2012 20:12 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat is hier niet anders.
Wij zijn echt dolgelukkig met Zoë maar toen ze geboren was zei ik de dag erna: ik wil weer!
Maar misschien blijven we wel met z'n 3tjes. Dan ben ik nog steeds dolgelukkig met Zoë maar ontzettend verdrietig dat het ons niet nog eens gelukt is.
Bedankt voor de tip, PZE. Ik ga het zeker lezen, ook haar blog. Zak hier langzaam weg in 'ik vind het allemaal niet leuk meer' en wil daar graag iets aan doen.quote:Op maandag 9 april 2012 18:28 schreef prinseszondererwt het volgende:
Ik lees nu het boek I'm Taking My Eggs and Going Home: How One Woman Dared to Say No to Motherhood. Gaat over de achtbaan die (on)vruchtbaarheid heet. Leest vlot weg en voor mij veel herkenbare situaties. Misschien dat iemand er iets aan heeft.
Op http://lifewithoutbaby.wordpress.com/ meer info.
quote:Op maandag 9 april 2012 21:47 schreef DancingPhoebe het volgende:
voor tally!
Je hebt er een duimer bij!
quote:Op maandag 9 april 2012 21:21 schreef Ahava het volgende:
Lieve dames, ik gun het jullie allemaal, of Het nu om een eerste, tweede, derde of tiende gaat. Het verlangen naar een kind is vreselijk groot, ook als je er al één hebt. Ik denk altijd maar zo: mijn leven wordt er niet beter op als de rest van de wereld ook niet zwanger raakt.
Dat laatste vind ik nou echt vreselijk mooi gezegdquote:Op maandag 9 april 2012 21:21 schreef Ahava het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, PZE. Ik ga het zeker lezen, ook haar blog. Zak hier langzaam weg in 'ik vind het allemaal niet leuk meer' en wil daar graag iets aan doen.
Lieve dames, ik gun het jullie allemaal, of Het nu om een eerste, tweede, derde of tiende gaat. Het verlangen naar een kind is vreselijk groot, ook als je er al één hebt. Ik denk altijd maar zo: mijn leven wordt er niet beter op als de rest van de wereld ook niet zwanger raakt.
Las ik toch zomaar over je heenquote:Op dinsdag 10 april 2012 21:00 schreef klumsy het volgende:
Droomvrouwtje, ik deel (helaas) je gevoelnormaal is het soms een dagje, maar nu lijkt het al een paar dagen zo...
Knuffel
Nee, niet voor PCOS. Ik mag op dit moment om medische redenen niet zwanger worden, maar bereik de leeftijd dat je toch moet nadenken over je vruchtbaarheid. We weten niet hoe lang het nog duurt voordat de boel weer normaliseert (ben "pas" 7 jaar bezig)quote:Op woensdag 11 april 2012 13:07 schreef Kolonia het volgende:
Voor het vaststellen van PCOS Kahlie?
Heb je reden om aan te nemen dat je dat hebt of wil je het juist uitsluiten?
Dank je wel Koloniaquote:Op woensdag 11 april 2012 13:16 schreef Kolonia het volgende:
Zeven jaar bezig zijn met normaliseren klinkt niet best.
Ik weet niet wat er genormaliseerd moet worden maar ik hoop voor je dat dat snel gelukt is.![]()
En ik hoop dat die lage AMH niet erfelijk is.
Het is een simpele bloedtest dus ik zou er gewoon voor gaan. Het biedt geen 100% garantie dat je per se weet waar je aan toe bent, alleen de bandbreedte waar je nu in valt (qua leeftijd van je eitjes) en daarna moet het herhaald worden, zodat ze weten hoe snel het zakt. Dan heb je een redelijk beeld.quote:Op woensdag 11 april 2012 13:16 schreef Kyara het volgende:
Hmm, dat AMH probleem is hier geloof ik ook het geval. Begin nu toch te twijfelen of ik het niet toch wil laten testen. Heb namelijk nog wel een wens voor een 2e en dan heb je wel meer duidelijkheid.
Mijn huisarts moest het nazoeken want het is geen standaard test voor hem, maar hij snapte wel dat ik ff geen zin had in de gyne. Dan moet je weer een paar weken wachtten voordat je daar terecht kan, weer je verhaal doen en die weet natuurlijk weer niets van de schildklier dus niet waarom ik dat zo ontzettend belangrijk vindt om het *nu* te weten.quote:Op woensdag 11 april 2012 13:27 schreef Kyara het volgende:
Kan de huisarts die bloedtest doen of moet dat via de gyn? Ik heb alleen de 1e test gedaan. 2e keer bloed prikken moest tijdens je menstruatie geloof ik toch?
Dank je wel Kyaraquote:Op woensdag 11 april 2012 13:31 schreef Kyara het volgende:
Bedankt voor de informatie Kahlie. Ik zal hem binnenkort eens bellen om te informeren.
Succes met de test
Mijn zus heeft zeven keer een jodiumslok gehad (kanker) dus ik begrijp wat de gevolgen kunnen zijn.quote:Op woensdag 11 april 2012 13:25 schreef kahlie het volgende:
Dank je wel KoloniaIk heb een radioactief jodium behandeling gehad vanwege een auto-imuumziekte en mijn schildklier is daarna nooit meer genormaliseerd. Mijn huisarts schrok zich ook een hoedje toen ik het over zwangerschap ging hebben, want dat zit er met dit bloedbeeld niet in. Dat was wel even confronterend. Het gaat wel steeds beter hoor, dus volgend jaar zit ik misschien wel binnen de normale bandbreedte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |