normaal gesproken zou ik ook m'n middelvinger opsteken, maar dit is een vriendin van m'n moeder, die komt het gratis en voor niks een hele avond doen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 07:42 schreef Baby_Girl het volgende:
Jamin ja die was ik vergeten. En voor een marsepein\fondant taart zou ik ook voor een biscuit gaan. Beetje raar vind ik het wel dat je alles zelf mee moet nemen.
Dan klinkt het al anders inderdaadquote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:51 schreef Mirjam het volgende:
[..]
normaal gesproken zou ik ook m'n middelvinger opsteken, maar dit is een vriendin van m'n moeder, die komt het gratis en voor niks een hele avond doen.
dan vind ik het eigenlijk wel heel normaal
v&d verkoopt ook marsepein en fondantquote:Op maandag 30 april 2012 23:21 schreef Mirjam het volgende:
ja, ik zoek wel budgettips, aangezien het ook maar mijn eerste keer is en ws. eenmalig is
maar verkoopt de xenos niet alleen marsepein?
Die zitten ook wel vol voor een cupcake met een platte bovenkant hoorquote:Op donderdag 3 mei 2012 11:55 schreef RenRen- het volgende:
[ afbeelding ]
Dit haat ik. "Genoeg voor 12 cupcakes", en het is niet eens genoeg voor 9.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:18 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
Awwww, die zou perfect zijn voor mijn vriendin... helaas is Twente wel een eindje wegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat moet ie nog kosten?
quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:23 schreef Yngwie het volgende:
[..]
Awwww, die zou perfect zijn voor mijn vriendin... helaas is Twente wel een eindje wegWat moet ie nog kosten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oehh die ziet er mooi uit!quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:55 schreef Mirjam het volgende:
vorige week voor het eerst taart gemaakt
het resultaat vond ik neit zo heel slecht voor een eerste keer
[ afbeelding ]
En welke mix heb je daarvoor gebruikt als ik vragen mag?quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:55 schreef RenRen- het volgende:
[ afbeelding ]
Dit haat ik. "Genoeg voor 12 cupcakes", en het is niet eens genoeg voor 9.
het werd jam, want dat heb ik in huis. maar ik ga het onthouden.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 13:03 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik gebruik er ook wel eens witte chocoladepasta voor.
Zijn mooi geluktquote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:42 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
het werd jam, want dat heb ik in huis. maar ik ga het onthouden.
nou hier zijn ze dan: mijn allereerste poging van cupcakes met marsepein
[ afbeelding ]
Erg mooi, vooral die roosjesquote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:42 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
het werd jam, want dat heb ik in huis. maar ik ga het onthouden.
nou hier zijn ze dan: mijn allereerste poging van cupcakes met marsepein
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |