Lol, de sneaky bastardquote:Op zaterdag 24 maart 2012 18:07 schreef TJV het volgende:
Onder LET OP! staat bobbernaut is baas, kan dat even weg? Nogal kinderachtig.
Jup, 5 dagen is ook hier het minimum (tenzij DHL). Ook een infantry horlogequote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:43 schreef Repeating het volgende:
Jezus. Snelste pakketje ooit binnengekregen. 5 dagen, via ebay. Een infantry horloge. Het kan dus wel...
Wel wat anders als DX..
eerste keer met een spijkertje en mes, de laatste keer met met mijn schakel verwijderaar van bic ($2 dolalr oid)quote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:57 schreef Fifut het volgende:
Ik heb een keer eerder een echte horloge (dus niet met plastic of stoffen bandje) besteld via internet, op een Nederlands site nog wel, maar dat doe ik niet meer. Ik moest toen namelijk naar de V&D voor ¤10 schakeltjes eruit laten halen. Hoe doen jullie dit?
Blauwe ding werkt hier wel redelijk, al is het niet al te stevig.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 21:04 schreef shiznuts het volgende:
Zelf met een een naald, hamer en tangetje. Wil best als je een beetje improviseert (dartpijltje is ook wel een goede). Alleen de schakeltjes met een pijltje erop uiteraard. Er zijn ook bepaalde 'watch pin tools' maar die heb ik niet. Als je die wilt, neem dan eentje uit metaal (zoiets / 2) en niet zo'n blauw plastic ding.
Wie had ze ook alweer besteld? Zijn ze al verzonden/binnen? En, hoe issie?quote:Brainwavz HM5 & HM3 in stock - Preorder price will remain till end of Sunday, don't miss out to save some $$ on some wonderful headphones.
OVer de website zelf zijn de meningen verdeeld. Maar deze zijn wel goed.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:26 schreef Fifut het volgende:
Welke oortjes uit China tot ¤40 zijn het beste voor het luisteren van Hip-Hop?
Hiphop is toch ook redelijk wat bass (met een onverdrongen midden), van Brainwavz heb je dan bijvoorbeeld de M2 en Beta's. Of probeer de Alpha's eerst eens voor een probeerprijsje. Verder kan ik je aanraden vooral ook de posts van ljokerl en ClieOS (die van inearmatters) op head-fi.org te lezen.quote:Op woensdag 2 november 2011 00:47 schreef shiznuts het volgende:
OORDOPJES
Geluid is iets heel persoonlijks. Smaken en standaarden verschillen. Er is niet echt goed een vinger op te leggen wat goede oordopjes voor iemand zijn, dat hangt namelijk grotendeels af wat hun standaard en smaak is. Vergeet ook niet dat niet iedereen bereid is dezelfde hoeveelheid geld hieraan uit te geven. In dit overzicht proberen we in kaart te brengen wat je voor je geld kunt krijgen en waar je op moet letten.
Tip 1. Koop een Aziatisch merk. Deze merken hebben vakkennis in huis en doen zich niet voor als iets wat ze niet zijn. Ze weten kwaliteit af te leveren voor een lage prijs. Koop geen 'zooi' dat zich wel voordoet als iets anders. De makers ervan interesseren zich niet hoe hun oordopjes het kwalitatief doen en bij hen gaat het er alleen om dat het product heel wat lijkt.
Tip 2. Bepaal je budget. De beleving en kwaliteit van je oordopjes zijn sterk afhankelijk van hoeveel je bereid bent eraan uit te geven. In veel gevallen krijg je echter een hoop 'bang-for-buck'; kwaliteit voor je geld dus.
Tip 3. Bepaal je smaak. Welke muziekgenres luister je graag naar? Het heeft weinig zin om oordopjes te kopen die bekendstaan om hun goede kwaliteit op het gebied van bass, wanneer je voornamelijk luistert naar muziek waarbij het voornamelijk gaat om de emotie en de details, aangezien de bass nogal overheersend kan zijn en die emotie en details verdoft. Omgedraaid kan het natuurlijk zijn dat je graag opgaat in de housemuziek met vette bass en je oordopjes neemt die zich juist richten op de heldere tonen.
< $15
Onder de $15 moet je gaan kijken naar de Chinese merken zoals Kanen, XKDUN, Songqu en Sonun. Deze zijn op diverse Chinese webshops te vinden, enorm budget, maar weten vaak erg positief te verrassen voor dat geld. Zoeken doe je uiteraard door al die shops met http://chinaprices.us . Korting op artikelen van die webshops zijn vaak te achterhalen via www.retailmenot.com en www.tjoos.com . Ben je erg van de house/dubstep/electro dan is het misschien een goed idee te kijken naar de XKDUN CK-700. Deze blinken erg uit als het gaat om bass. De wat heldere tonen hebben de neiging wat schel te klinken, ze missen wat warmte, dus voor algemene pop en klassiek niet erg geschikt. Ze zijn echter spotgoedkoop. Een (prijs)klasse hoger vind je oordopjes van AWEI. Aan te bevelen zijn de ES800M en de ES900i bijvoorbeeld, die o.a. via www.mcbub.com en Ebay te verkrijgen zijn. Deze zijn zoals gezegd niet goedkoper dan de CK-700, maar wel een klasse beter en hoe! Aan de bovenkant van dit segment bevinden zich verder de SoundMAGIC PL11 en PL12.
$15> x >$25
In deze range wordt het echt leuk. We kunnen gaan kijken naar wat shops als www.mp4nation.net te bieden heeft. Brainwavz Alpha bijvoorbeeld zijn erg goede allrounders en blinken uit vanwege hun bass, die erg goed vertegenwoordigd is. Verder verkoopt MP4Nation ook SoundMAGICs in deze range die de moeite waard kunnen zijn (MP21, PL20, PL21, PL30). Kijken we naar de shop van www.lendmeurears.com vinden we onder $25 nog de Sunrise Aodia i100 en de ECCI PG100.
$25> x >$50
In deze categorie vinden we het hogere segment van Brainwavz: de M1, Beta's en de Pro-alpha's. Ook DUNU's DN-12 Trident is daarmee binnen handbereik en zo ook de SoundMAGIC E30 en E10. Van ECCI de PR200 en PR300. Met de kortingscoupon KLANGFUZZIS zijn tevens alle oordopjes bij www.xears.com voor een leuke prijs (alles ¤30, excl. verz.) te krijgen, weliswaar geen Chinese shop, maar de prijs/kwaliteit-verhouding ervan is iets dat we in Nederland verder niet kennen (uit eigen ervaring kan ik de XT2 Pro aanbevelen, goeie allrounder met fijne directe bass).
>$50
Nu ben je echt hardcore bezig! I'll run it down from the top. Met een retailprice van $169 staat bovenaan de Chinese oordopjestrap toch wel de Brainwavz B2. De dual balanced armature dopjes berusten op een andere technologie dan de meeste dopjes, namelijk 'balanced armature drivers' in plaats van 'dynamic drivers'. Dit levert een geweldige 'soundstage' op. Bij dit soort prijzen zie je vaak veel kwaliteit terug in details van het geluid en design/accessoires. Van Brainwavz hebben we verder nog de beroemde M2, die erg gewaardeerd is en zich groot houdt op bassgebied. Verder zijn er natuurlijk nog de M3 en de M4 (met of zonder microfoon). Daarnaast bevinden zich in dit segment onder andere de Sunrise Sw-Xcapes (Impressive Edition en de Xcited), de SoundMAGIC PL50 en de rest van de DUNU's (DN-16 Hephaes, DUNU DN-12 Trident en DUNU DN-11 Ares).
Lees voor je oordopjes koopt goed de gebruikerservaringen. Dit vertelt je hoe de oordopjes zijn georiënteerd (en dus voor welke genres ze erg geschikt zijn) en wat je ervan kunt verwachten.
Meepraten en inlezen over oordopjes kan onder andere op Head-fi.
Over Brainwavz specifiek kun je terecht op het forum van MP4Nation.
Tips over aanbiedingen en deals willen nog weleens komen van onze Spaanse vrienden hier.
1. Dat zijn geen oortjes, dat zijn headphones. 2. En Beats kosten ruim over de 40,- euro. Dat is het als je het over de echte heb. 3. Neppe oortjes/headphones e.d. zijn voor sneue mensen (imho) en daarmee mis je het doel, sowieso mag je het daar niet over hebben hier.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:33 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
OVer de website zelf zijn de meningen verdeeld. Maar deze zijn wel goed.
Zie spoiler
-
Bedankt maar ik ben meer op zoek naar oortjes, ik luister nu met de Brainwavz Alpha, die mij zeker bevallen, maar ik ben op zoek naar iets beters. Volgens mij zijn deze ook niet echt gemaakt voor hiphop muziek.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:33 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
OVer de website zelf zijn de meningen verdeeld. Maar deze zijn wel goed.
Zie spoiler
Bedankt voor de tip van die head-fi site, ik heb de Alpha's al een tijdje in bezit en ben er zeer tevreden mee. Mijn broertje had echter de AWEI ES900i's besteld en ik merkte dat daar nog een hardere bass uit kwam. Nu dus op zoek naar wat nieuws voor een hogere prijsquote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:36 schreef shiznuts het volgende:
Hier een post met wat er zo'n beetje allemaal beschikbaar is:
[..]
Hiphop is toch ook redelijk was bass, van Brainwavz heb je dan bijvoorbeeld de M2 en Beta's. Of probeer de Alpha's eerst eens voor een probeerprijsje. Verder kan ik je aanraden vooral ook de posts van ljokerl en ClieOS (die van inearmatters) op head-fi.org te lezen.
[..]
1. Dat zijn geen oortjes, dat zijn headphones. 2. En Beats kosten ruim over de 40,- euro. Dat is het als je het over de echte heb. 3. Neppe oortjes/headphones e.d. zijn voor sneue mensen (imho) en daarmee mis je het doel, sowieso mag je het daar niet over hebben hier.
Klopt. De Alpha's zijn natuurlijk de budgetinstappers. De M2 zijn een klasse apart. Prima gebouwd, toffe style, een echte bassmonster maar waar bij de Alpha's het midden en hoge bereik de neiging heeft doffig te klinken, is het bij de M2 gebalanceerder en helderder en de bass is punchier. De Beta's zijn ook aardig, maar qua bass gaan ze niet zo mee als de M2. Je hebt nu ook de Vsonics GR02 (Bass edition) nieuw binnen bij lendmeurears die in je budget vallen. Goed merk ook, je zou even wat research moeten doen naar soundstage en sound signature (zie eventueel head-fi).quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:41 schreef Fifut het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip van die head-fi site, ik heb de Alpha's al een tijdje in bezit en ben er zeer tevreden mee. Mijn broertje had echter de AWEI ES900i's besteld en ik merkte dat daar nog een hardere bass uit kwam. Nu dus op zoek naar wat nieuws voor een hogere prijs
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 14:48 schreef Miniem het volgende:
* Miniem verwacht Infantry watches rage in het chinese webtopic topic![]()
Thanks! Zocht nog een kado voor mijn vader, deze is perfectquote:Deze search geeft ook wel geinige horloges btw.
<scheiße: loop ik zelf ook weer te kijken en te kopen (¤4,66 EUR)>
Wel even een sidenote ook trouwens. Vrijwel alles onder $25,- heeft alleen maar sierwijzers (die kleine wijzers die milliseconden tellen).quote:Op zondag 22 januari 2012 13:35 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Watchyear.com (van Focal), je kunt ook op Ebay zoeken naar 'Shark watch', 'Infantry watch', 'Julius watch', 'Weide watch', 'watch sport japan black' enz etc. Via chinaprices.us Chinese modellen van o.a. Curren, Julius, IK, Sinobi...
Moest je dat nou posten?quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:54 schreef shiznuts het volgende:
<scheiße: loop ik zelf ook weer te kijken en te kopen (¤4,66 EUR)>
Wel slecht overigens dat zelfs op die afbeeldingen die kleine wijzers er schots en scheef inzittenquote:Op vrijdag 23 maart 2012 18:50 schreef Iemand91 het volgende:
Idem, ik heb hier ook wel aardig wat Chinees prul. Zou misschien nog 'ns een kabeltje, of horloge o.i.d kunnen halen maar dat is het ook wel. Plus ik moet nu niet zoveel bestellen want als die Chinezen eens tempo maken met herstocken of nieuw fabriceren van remotes komt straks zo'n 3KG spul uit China wil ik m'n huisgenoten (= moeder) niet aanstoot geven aan al die troep.
Nu heb ik alweer het derde horloge gekocht in een week tijd, bedankt he!quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:54 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Klopt. De Alpha's zijn natuurlijk de budgetinstappers. De M2 zijn een klasse apart. Prima gebouwd, toffe style, een echte bassmonster maar waar bij de Alpha's het midden en hoge bereik de neiging heeft doffig te klinken, is het bij de M2 gebalanceerder en helderder en de bass is punchier. De Beta's zijn ook aardig, maar qua bass gaan ze niet zo mee als de M2. Je hebt nu ook de Vsonics GR02 (Bass edition) nieuw binnen bij lendmeurears die in je budget vallen. Goed merk ook, je zou even wat research moeten doen naar soundstage en sound signature.
[..]Goede verwachting was dah.
Deze search geeft ook wel geinige horloges btw.
<scheiße: loop ik zelf ook weer te kijken en te kopen (¤4,66 EUR)>
Mooie referrallink.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 08:22 schreef jonasr het volgende:
[..]
Nja in "orde" haha ;D. Iets beter werkend zoals nu xD.
Blijft gewoon enkel handig om eens te zien of je pakje al ergens voorbij de douane is gesukkeld of niet. Hopelijk krijgen ze het daar wel op de rails. Wacht liever maar 2 weken dan 4weken.
@Maar, ibood is nog sloomer als chinapost lol. Men micro-sd kaartje gaat telaat komen, net mail'tje gekregen dus, zo slecht is chinapost nog niet.
Komt door Fok! (die verdiend er op een of andere manier aan).quote:
quote:Op zondag 25 maart 2012 01:00 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Nu heb ik alweer het derde horloge gekocht in een week tijd, bedankt he!
1. Heb je tracking besteld/is de waarde van het pakket wel hoog genoeg om tracking erbij te krijgen? Je kunt ook een orderbevestiging met een postafhandelingsnummer hebben gekregen wat eigenlijk geen trackcode is.quote:Op zondag 25 maart 2012 01:08 schreef hmmmz het volgende:
vorige week is mijn pakketje bij focal price verzonden, nog steeds werkt dat tracking nummer niet, lees daar op het forum dat meer mensen deze problemen hebben
Meh. Iesch door FOK!. Voorheen was het nog vervelender alle ibood-woorden werden automatisch als volle url www.ibood.nl weergegeven. Brak de context van zinnen en alles. Vet irritant. Nu is het alleen een linkje, maar daarom gebruiken mensen af en toe iBoot of ibo0d, omdat het nog altijd vervelend ervaren kan worden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |