als als als....... het is Twente. Wacht maar tot het afgelopen is.....quote:Op zaterdag 24 maart 2012 21:17 schreef Kenju het volgende:
Twente staat overigens achter tegen ADO... Mochten ze het verliezen, dan kan PSV nu eens wèl profiteren...
En je denkt niet dat het te maken heeft met het feit dat Amsterdam en Rotterdam van oudsher al een rivaliteit hebben op elk gebied. Als dan de grootste clubs van de steden elkaar treffen dan heb je natuurlijk een rivaliteit.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:09 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Waarschijnlijk het gegeven dat jullie niet weten hoe ver jullie bij elkaar in de kont moeten kruipen omdat jullie alleen bij elkaar de legitimiteit vinden omtrent het idee dat Ajax en Feyenoord de enige clubs zijn met historie, etc. etc. ...
Kortom, het idee over dat het gewoon een spel in kansloos gedrag is tussen de dokwerkers en 020....Holds more than some merit.
quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:17 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Wat is er toch met Ajax en Feyennoord in een PSV topic???![]()
Go PSV Go.
Wat doe jij in een psv topic jonguh. Ga lekker kaas knabbelen.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:39 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Waar de f*ck bemoei jij je mee man, zielepiet
Dat was dan ook meteen Twente's beste wedstrijd van het seizoen. Daarna dus de grote vormdip.quote:
Precies. En al die Ajax-helden die het verschrikkelijk vonden dat het zo slecht ging met Feyenoord een paar jaar terug. Het is geen echte concurrentie, het is een flauw spel, alleen om wat glans te geven aan een bepaalde wedstrijd.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:09 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Waarschijnlijk het gegeven dat jullie niet weten hoe ver jullie bij elkaar in de kont moeten kruipen omdat jullie alleen bij elkaar de legitimiteit vinden omtrent het idee dat Ajax en Feyenoord de enige clubs zijn met historie, etc. etc. En dat gedrag naar elkaar toe is alleen maar om dat beeld in stand te houden. Er is geen aan te duiden reden achter. Gewoon groepsgedrag waar men als kansloze lemmings achter anderen aan loopt. Alle ideeën achter de factoren die de tegenstellingen die er ooit waren (voor zover die überhaupt daadwerkelijk bestonden) veroorzaakten, bestaan allang niet meer.
Het is niet alleen uitgerangeerd, maar gewoonweg cheesy. Net als in die oude Chinese films: "you are a worthy adversary". En dat op basis van kansloos gedrag. Want die spelers geven er al jaren geen flikker meer om. Misschien door het vijandige publiek, maar niet tussen de spelers, aangezien die elkaar voor een groot deel al kennen van andere elftallen en competities. Wat dat betreft hebben we met zo out of the top of my head met vuistslag van Vertonghen tegen Marcelo, de vampieractie (Bakkal) en snuifgebaren-actie van Suarez (Reis) wel een harder verleden in recente tijden. Verder de historie in? Dat terwijl jullie Ono en Lobont liggen te bekken, en Van Persie en De Jong gewoon budbuddies zijn sinds ze samen in Jong Oranje en jeugdcategorieën daarvoor spelen. Je weet wel, waar Huntelaar (destijds jeugdspeler PSV) Sno (destijds jeugdspeler Ajax of Feyenoord (is tussentijds overgestapt) een stomp op zijn gezicht gaf tijdens een training als reactie op een te harde sliding. En wat te denken van de splitsing tussen de PSV-spelers aan de ene kant en de Ajax+Feyenoord-spelers aan de andere kant in de jaren '70?
Kortom, het idee over dat het gewoon een spel in kansloos gedrag is tussen de dokwerkers en 020....Holds more than some merit.
Verrassend, Lens op de bank, Wijnaldum rechtsbuiten.twitter:thijsslegers twitterde op zondag 25-03-2012 om 14:07:37De volledige opstelling van #PSV: Tyton, Hutchinson, Marcelo, Bouma, Pieters, Labyad, Toivonen, Strootman. Wijnaldum, Matavz, Mertens reageer retweet
Inderdaad, duurt nog veul te langquote:
inderdaad, had Lens wel verwachtquote:Op zondag 25 maart 2012 14:09 schreef LudoSanders het volgende:
Verrassend, Lens op de bank, Wijnaldum rechtsbuiten.twitter:thijsslegers twitterde op zondag 25-03-2012 om 14:07:37De volledige opstelling van #PSV: Tyton, Hutchinson, Marcelo, Bouma, Pieters, Labyad, Toivonen, Strootman. Wijnaldum, Matavz, Mertens reageer retweet
Lens deed het juist erg goed de laatste tijd vind ik.quote:Op zondag 25 maart 2012 14:38 schreef StijnDa het volgende:
Ik vind dat Wijnaldum zich daar ook wel mag bewijzenLens is toch niet je van het is gebleken, maar als invaller kan hij vaak wel veel forceren.
Jammer, had die twee jeugdspelers op de backposities wel willen zien tegen een echte buitenspeler zoals Lens. Maar Cocu kiest blijkbaar voor meer zekerheid op het middenveld met Wijnaldum.quote:Op zondag 25 maart 2012 14:09 schreef LudoSanders het volgende:
Verrassend, Lens op de bank, Wijnaldum rechtsbuiten.twitter:thijsslegers twitterde op zondag 25-03-2012 om 14:07:37De volledige opstelling van #PSV: Tyton, Hutchinson, Marcelo, Bouma, Pieters, Labyad, Toivonen, Strootman. Wijnaldum, Matavz, Mertens reageer retweet
Ik vind het ook wat behoudend, al valt het te billijken wanneer je Lens er rond minuut 60 inbrengt tegen vermoeide back.quote:Op zondag 25 maart 2012 14:51 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Jammer, had die twee jeugdspelers op de backposities wel willen zien tegen een echte buitenspeler zoals Lens. Maar Cocu kiest blijkbaar voor meer zekerheid op het middenveld met Wijnaldum.
Nou ja, het is natuurlijk wel Ajax-uit. Het zal me een zorg zijn, 0-0 tot de blessuretijd en dan in de laatste minuut een handsgoal van Toivonen. 0-1, en lekker met 3 punten naar huis.quote:Op zondag 25 maart 2012 17:21 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
Slappe hap. Zo'n muur hebben ze normaal alleen in China staan. Geen minuut het gevoel dat ze naar voren willen ballen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |