Iemand die bang is om kaal te worden gok ik.quote:Op donderdag 22 maart 2012 21:19 schreef trabant het volgende:
BIj dit soort onderzoeken vraag ik me vooral af welke industrieel er voor die uitkomst betaald heeft.
Een echte rijke stinkerd heeft allang een haarinplant gedaan als dat voor hem persoonlijk zo'n thema is. Maar terwijl de industrie met allerlei reclames de vrouwen werkelijk al het mogelijke* heeft aangepraat, is de man nog redelijk onontgonnen terrein. Intussen is de metro-man al uitgevonden, en er zullen nog wel een paar mannensoorten de revue passeren eer ook de laatste bootwerker 's ochtends een uur eerder zal opstaan om vruchteloos aan zichzelf te pielen voordat die de deur uit kan.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 07:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Iemand die bang is om kaal te worden gok ik.
Bron en hier is tevens het filmpje te zienquote:Dermatoloog Ids Boersma van de Intermedica Kliniek in Geldermalsen krijgt de laatste jaren steeds meer vrouwen in zijn praktijk die lijden onder hun kaalheid. Veertig procent van de vrouwen kampt na de menopauze, en vijftien procent daarvoor, met deze klassieke, genetische, kaalheid.
Dit is eenzelfde vorm die ook bij mannen voorkomt. Het is voor hen een psychische belasting, die in sommige gevallen tot zelfmoord kan lijden.
Volgens Boersma is deze vorm van kaalheid een goed te behandelen volksziekte. Mannen mogen het effectieve geneesmiddel finasteride al enige jaren gebruiken, maar het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen verbiedt het middel voor vrouwen.
Dit, omdat er gebrekkig bewijs bestaat voor de veilige werkzaamheid van het geneesmiddel voor vrouwen. Onethisch en discriminerend, aldus Boersma.
Zeker, in de reportage zaten ook twee jonge vrouwen; als je op jonge leeftijd al kaal wordt is, zeker voor vrouwen, wel een last. Maar je hebt gelijk, het is niet levensbedreigend, het gaat om het uiterlijk, jammer.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:45 schreef Gertje-Plongers het volgende:
Triest he eigenlijk, hoe mensen aan hun einde komen door psychische druk van mooi willen wezen omdat dat schijnbaar zo moet wezen !
Het wordt misschien tijd om weer eens te accepteren dat we maar gewoon mensen zijn, en niet aan een bepaald voorgeschoteld beeld hoeven te voldoen.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Zeker, in de reportage zaten ook twee jonge vrouwen; als je op jonge leeftijd al kaal wordt is, zeker voor vrouwen, wel een last. Maar je hebt gelijk, het is niet levensbedreigend, het gaat om het uiterlijk, jammer.
Ik denk niet dat, dat ooit gaat gebeuren: zelfs bij volkeren in Afrika die halfnaakt rondlopen is er een ideaalbeeld: een lange nek, een hele grote onderlip, uitgerekte oorlellen, noem maar op.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:49 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Het wordt misschien tijd om weer eens te accepteren dat we maar gewoon mensen zijn, en niet aan een bepaald voorgeschoteld beeld hoeven te voldoen.
Niet zolang we in een maatschappij als deze wonen nee, maar ik vind dat een ideaal toch iets anders is als nu het geval, nu spreek je niet meer van een natuurlijk ideaal, maar een gemaakte waar iedereen aan probeert te voldoen dat is iets anders vind ik.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:54 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik denk niet dat, dat ooit gaat gebeuren: zelfs bij volkeren in Afrika die halfnaakt rondlopen is er een ideaalbeeld: een lange nek, een hele grote onderlip, uitgerekte oorlellen, noem maar op.
Uberhaubt vind ik dat in de gehele beleving van schoonheid, als extreme dan chirurgie. Dat als je kaal wordt, zeker als vrouw kan ik mij zeker iets bij voorstellen !quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:27 schreef Karina het volgende:
Wat plastische chirurgie, etc. betreft zijn we zeer zeker doorgeslagen. Dat zou ik zelf ook nooit doen, maar als ik kaal zou worden dan zou ik, als het zou kunnen, zeker iets aan doen.
Daar ben ik het helemaal mee eens, sommige mannen staat het prima als ze kaal zijn, in ieder geval stukken beter dan van die sliertjes over je hoofd gekamd.quote:Op maandag 9 april 2012 23:46 schreef defruitman het volgende:
Als je als vrouw zijnde kaal zou worden dan lijkt me dat zeer onwenselijk, maar bij mannen is kaal toch niet per definitie verkeerd lijkt mij. Ik ken vrouwen die echt een voorkeur voor kale mannen hebben, en sommige mannen staat het ook gewoon goed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |