Ok, dan heb ik dat verkeerd begrepen. Ik had ergens gelezen dat alleen jouw naam op het huurcontract stond en niet die van je ex. Sorry, ik wou je niet aan het schrikken maken.quote:Op zondag 25 maart 2012 17:50 schreef _Ingrid_ het volgende:
Het huis staat op beide namen. Wat bedoel je met `geen onoverkomelijke problemen`.
Als ik daardoor 10 jaar op een woning moet wachten als starter/niet getrouwde/single en niet meer dan een klein kamertje kan huren voor veel geld, dan vind ik dat geen goede reden.quote:Op zondag 25 maart 2012 16:44 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik vind uit elkaar gaan met een zorgplicht voor een minderjarig kind wel een reden, eigenlijk...
Maaruhm, Ingrid, geen vissenkom dus?
Xx
Ik woon ook in Limburg is ook wel handig..quote:Op zaterdag 24 maart 2012 22:18 schreef BlueMage het volgende:
Bla & ik wonen allebei in Limburg, misschien dat daar qua vervoer wat te regelen valt?
Ik vind urgentie alleen terecht als er minderjarige kinderen in het spel zijn. Zoals hierquote:Op zondag 25 maart 2012 16:19 schreef Inlognaam het volgende:
Ik vroeg me ook al af hoe ze zo snel een woning zou kunnen krijgen. Hopen is op urgentie, maar ik zou niet weten waarom ze dat zou moeten krijgen om eerlijk te zijn. Uit elkaar gaan is geen reden voor zover ik weet. En terecht, hoe lullig dat ook is.
Dat is in Assen dus zo...quote:Op zondag 25 maart 2012 18:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind urgentie alleen terecht als er minderjarige kinderen in het spel zijn. Zoals hier
Nah, geen behoefte aan meer info. Dit topic zal er niet voor niets zijn en de reden achter je scheiding is naar mijn idee gewoon prive.quote:Op zondag 25 maart 2012 18:31 schreef _Ingrid_ het volgende:
Inlognaam als je meer info wilt mag je pmmen.
Tnx!quote:Op zondag 25 maart 2012 19:12 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Nah, geen behoefte aan meer info. Dit topic zal er niet voor niets zijn en de reden achter je scheiding is naar mijn idee gewoon prive.
Ik vind het fijn dat je snel een woning krijgt. Niet voor jou specifiek, maar wel voor twee kleine kindertjes die gewoon in een fijne situatie moeten kunnen opgroeien. Dus niet tussen een ruziende papa en mama.
Was niet bedoeld om je bang te maken hoorquote:Op zondag 25 maart 2012 18:00 schreef _Ingrid_ het volgende:
Oi, willen jullie mij/ons niet bang maken?!
Maar ik ben bij de woningbouwvereniging geweest 2/3 keer voor info hierover. Dus zal wel goedkomen! Positief blijven!
Als we iedereen vastpinnen op hun uitspraken is dat hele huis in een uur klaarquote:Op zondag 25 maart 2012 20:44 schreef innepin het volgende:
Jammer dat ie zo boos is, Ingrid. Ik hoop dat je snel een uitweg vindt uit de situatie bij je thuis.
En dan kom ik helpen in de kinderkamer(s)!![]()
Ik heb niet alles helemaal doorgelezen, zijn er ook mensen die een dagje gaan helpen bij inrichting en behangen en verven enzo? Want dan zou ik graag meerijden tegen die tijd, mits er iemand uit midden Nederland komt. Ik heb geen spullen maar wilde wel graag helpen, dus ik pak m'n kwasten er maar bij
Bijzondere bijstand advocaat lukt niet. maar als ik bijstand of een huisje, dat is me niet duidelijk, heb, kan ik wel voor verf gelooof ik iets krijgen.quote:Op zondag 25 maart 2012 21:13 schreef dolfina-chica het volgende:
Sowieso... als ze in gemeenschap zijn getrouwd heeft ze recht op de helft...
En als je er eenmaal ingeschreven staat kan je bijzondere bijstand ook vragen voor de basis dingen.
Plus Assen heeft nog een witgoed regeling... dus die wasmachine komt er ook wel
De overleden wasmachine van je ouders inruilen voor?quote:Op zondag 25 maart 2012 21:16 schreef _Ingrid_ het volgende:
Witgoed regeling lukt niet lijkt me. Er staat bij: De witgoedregeling zorgt ervoor dat u uw kapotte witgoedapparaten kunt vervangen. Dit geldt alleen voor een wasmachine, koelkast (tafelmodel), stofzuiger of kookplaat.
En anders komt daar vast wel een andere oplossing voor. Ik hoop in ieder geval voor je dat je zo snel mogelijk een woning toegewezen gaat krijgen, schept als je eenmaal daar zit ook een heleboel rust.quote:Op zondag 25 maart 2012 21:24 schreef _Ingrid_ het volgende:
Poeh, weet niet of dat gaat lukken hoor!
Ben ik het mee eens (vandaar dat ik ook een beetje opkeek van de eerste posts van Ingrid, en de ondertussen gewiste post van Djeez). Maar dat eerlijk zullen we alles delen hoeft niet altijd voordelig te zijn. Ook verplichtingen zullen eerlijk verdeeld moeten worden namelijk.quote:Op zondag 25 maart 2012 21:13 schreef dolfina-chica het volgende:
Sowieso... als ze in gemeenschap zijn getrouwd heeft ze recht op de helft...
daarom kan de bijzondere bijstand voor advocaat niet. omdat we nu nog gehuwd zijn.quote:Op zondag 25 maart 2012 21:31 schreef vamperotica het volgende:
Is het niet zo dat je nu geen bijstand kunt krijgen omdat je officieel nog samen bent en er naar het gezamelijke inkomen/vermogen gekeken wordt en dat straks dus verandert?
Ingrid, voor zover ik weet is dat niet helemaal waar hoor, in elk geval maak ik 't vaak genoeg mee dat mensen die in een echtscheidingsprocedure zitten bijzondere bijstand krijgen voor de eigen bijdrage.quote:Op zondag 25 maart 2012 21:42 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
daarom kan de bijzondere bijstand voor advocaat niet. omdat we nu nog gehuwd zijn.
Misschien is dat per gemeente verschillend dan.quote:Op zondag 25 maart 2012 22:20 schreef innepin het volgende:
[..]
Ingrid, voor zover ik weet is dat niet helemaal waar hoor, in elk geval maak ik 't vaak genoeg mee dat mensen die in een echtscheidingsprocedure zitten bijzondere bijstand krijgen voor de eigen bijdrage.
Waarschijnlijk te laat, maar ben je via het juridisch loket bij je advocaat gekomen, of is dat nog mogelijk? Dan krijg je ook korting namelijk.
En een *concept* verzoekschrift zou al meer dan voldoende moeten zijn voor de urgentie, he. Ik vind het raar dat ze niet genoegen nemen met wat je ze nu kan geven, maar ze kunnen écht niet van je verwachten dat je een heel kant en klaar verzoekschrift aanlevert, dat heb ik nog nooit meegemaakt dat ze dat eisen!
quote:Op zondag 25 maart 2012 21:16 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Bijzondere bijstand advocaat lukt niet. maar als ik bijstand of een huisje, dat is me niet duidelijk, heb, kan ik wel voor verf gelooof ik iets krijgen.
Witgoed regeling lukt niet lijkt me. Er staat bij: De witgoedregeling zorgt ervoor dat u uw kapotte witgoedapparaten kunt vervangen. Dit geldt alleen voor een wasmachine, koelkast (tafelmodel), stofzuiger of kookplaat.
Die oude wasmachine bewaren... tot je in je huis zit...quote:Op zondag 25 maart 2012 21:21 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
De overleden wasmachine van je ouders inruilen voor?
Klopt, doen ze vaak moeilijk over inderdaad... Straks heeft ze recht op allerlei potjes...quote:Op zondag 25 maart 2012 21:31 schreef vamperotica het volgende:
Is het niet zo dat je nu geen bijstand kunt krijgen omdat je officieel nog samen bent en er naar het gezamelijke inkomen/vermogen gekeken wordt en dat straks dus verandert?
Is via loket... Maar toch een eigen bijdrage... Ze kan zelfs uitstel vragen met betalen bij advocaat... en dan nog een keer proberen voor bijzondere bijstand...quote:Op zondag 25 maart 2012 22:20 schreef innepin het volgende:
[..]
Ingrid, voor zover ik weet is dat niet helemaal waar hoor, in elk geval maak ik 't vaak genoeg mee dat mensen die in een echtscheidingsprocedure zitten bijzondere bijstand krijgen voor de eigen bijdrage.
Waarschijnlijk te laat, maar ben je via het juridisch loket bij je advocaat gekomen, of is dat nog mogelijk? Dan krijg je ook korting namelijk.
En een *concept* verzoekschrift zou al meer dan voldoende moeten zijn voor de urgentie, he. Ik vind het raar dat ze niet genoegen nemen met wat je ze nu kan geven, maar ze kunnen écht niet van je verwachten dat je een heel kant en klaar verzoekschrift aanlevert, dat heb ik nog nooit meegemaakt dat ze dat eisen!
Altijd proberen... je weet maar nooit...quote:Op zondag 25 maart 2012 22:57 schreef _Ingrid_ het volgende:
Nee, dat kan niet zeiden ze bij gemeente. Kan niet met terugwerkende kracht. Dus niet als ik een huisje heb dan nogmaals aanvragen omdat het in huwelijkstijd begonnen is zeg maar. Kan het goede woord niet vinden.
Maar ik ga het dan toch voor de zekerheid weer proberen, je weet het maar nooit.
Verzoekschrift: een redelijk standaard document waarin je de rechtbank vraagt om het huwelijk te ontbindenquote:Op zondag 25 maart 2012 22:53 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik heb nog geen (concept) verzoekschrift gehad. Dat is zo las ik net, iets heel anders dan een convenant, waar de mw van de woningbouwvereniging het over had.
Morgen maar weer een rondje bellen!
En dat is de reden waarom de voorlopige voorziening in gang gezet is door je advocaatquote:Op maandag 26 maart 2012 08:17 schreef _Ingrid_ het volgende:
Hmmm, ik moet iig schriftelijk bewijs hebben dat de scheiding is aangevraagd, ik uit huis ga en de kinderen de meeste tijd bij mij gaan wonen.
En als het ouderschapsplan echt niet lukt, dan neemt de rechter alle beslissingen en betaal je je pas echt scheel aan advocaatkosten, dus probeer in ieder geval het ouderschapsplan al samen rond te krijgen!quote:Op maandag 26 maart 2012 07:39 schreef innepin het volgende:
[..]
Verzoekschrift: een redelijk standaard document waarin je de rechtbank vraagt om het huwelijk te ontbinden
Convenant: een wat persoonlijker stuk waarin je de verdeling van de huwelijksgoederengemeenschap regelt. Dus, wie krijgt het huis, waar gaan de kinderen wonen, wat gebeurt er met geld/bankrekeningen/schulden etc, evt partneralimentatie..
En daarnaast móet je ook een ouderschapsplan hebben, omdat er minderjarige kinderen in het spel zijn. Daarin regel je tot in detail dingen als omgangsregeling, alimentatie, vakanties, tot op het niveau van wie-gaat-er-naar-de-tandarts.
Ik zal es navragen van die bijzondere bijstand voor de eigen bijdrage, want ik weet zéker dat we 't hier wel hebben meegemaakt namelijk. Bij de raad voor rechtsbijstand houden ze toch ook geen rekening met je partners inkomen, juist omdat het een echtscheidingsprocedure betreft..
Ja en daar kan je niet zo heel veel meequote:Op maandag 26 maart 2012 08:21 schreef lady-wrb het volgende:
en geestelijke mishandeling is ook mishandeling he?
het zijn geen keukenspulletjes, maar kopjes en mokjes.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 12:13 schreef Rucky het volgende:
[..]
Dat je kinderen er niet veel van merken is wel fijn.![]()
Muck heeft ook nog wat keukenspulletjes die ik voor je kan ophalen.
Zijn er nog dingen die je dringend nodig hebt?
Dan breng ik ze vanmiddag naar de kringloop.quote:Op maandag 26 maart 2012 10:44 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik heb gekeken en ik heb veel kopjes/mokjes die meegaan.
Glazen heb ik niet veel meer. Iig bedankt!
Ik ken je belgedrag en abbo niet, maar het is misschien aan te raden om eens te kijken wat het je kost als je alles via je mobiel gaat doen. Een vaste aansluiting is immers ook niet gratis.quote:Op maandag 26 maart 2012 11:34 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Een vaste telefoon. Mijn el cheapo gsm doet het nog goed gelukkig!
Bij ons was alles-in-1 goedkoper dan televisie en internet zonder bellen... Bovendien kun je bij veel aanbieders gratis bellen met anderen met dezelfde aanbieder. Niet per se duur dusquote:Op maandag 26 maart 2012 12:39 schreef frederik het volgende:
[..]
Ik ken je belgedrag en abbo niet, maar het is misschien aan te raden om eens te kijken wat het je kost als je alles via je mobiel gaat doen. Een vaste aansluiting is immers ook niet gratis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |