Daar zit geregeld VIRM of ICM in tegenwoordig.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 00:17 schreef Peterselieman het volgende:
DDM-1 rijdt alleen in de IC's tussen (Amersfoort-) Amsterdam - Enkhuizen
klopt, maar het is het enige traject waar je het DDM-1 aan kunt treffen.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 00:19 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Daar zit geregeld VIRM of ICM in tegenwoordig.
Trein.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 00:41 schreef Monopoly het volgende:
Ik hou het lekker bij treinen. Minder gedoe
ALS ze 100 rijden lijkt het me het stuk tussen Spijkenisse en Pernis. Lange stukken zonder haltesquote:Op dinsdag 20 maart 2012 00:45 schreef hemarookworst het volgende:
De Rotterdamse metrostellen kunnen 100 km/u rijden, maar zijn er trajecten waar het echt 100 rijdt? Zelfs op het stuk Blijdorp - Den Haag rijdt ie volgens mij max. 80.
Niets overtreft Rhoon - Slinge.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 00:54 schreef hemarookworst het volgende:
Rhoon - Slinge is nog langer dan Tussenwater - Pernis. De snelheid valt me daar ook tegen, misschien dat die bij Rhoon - Slinge wel ietsje boven 80 gaat. Notdorp - Pijnacker Centrum is ook wel een aardige afstand.
ERTMS is nog niet voldoende ontwikkeld om er emplacementen mee te beveiligen.quote:Op maandag 19 maart 2012 22:56 schreef James1988 het volgende:
[..]
Het antwoord weet ik al.
Officieel: "De Nederlandse overheid laat het beleid omtrent beveiligingssystemen zoveel mogelijk over aan ProRail, de Inspectie L&T en de vervoerders. De overheid vertrouwt erop dat deze partijen samen tot een optimaal plan zullen komen voor een zoveel mogelijk kostenefficiënte invoeren van ERTMS."
Officieus: "We willen er eigenlijk geen cent instoppen, we doen het omdat het moet van Europa."
Kan je alweer lopen Dennis?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 09:06 schreef dennistd het volgende:
Ik ben er in elk geval bij (maar dat ben ik bijna altijd)
ATB wel dan?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 10:06 schreef Duvel het volgende:
[..]
ERTMS is nog niet voldoende ontwikkeld om er emplacementen mee te beveiligen.
dat moet toch niemand tegenhouden om het alvast op de hoofdrijbaan uit te rollen naast het nog bestaande ATB?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 10:06 schreef Duvel het volgende:
[..]
ERTMS is nog niet voldoende ontwikkeld om er emplacementen mee te beveiligen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |