Oh dat is wel irritant. Maar voor een keertje zou lauw water ook wel volstaan.quote:Op donderdag 22 maart 2012 20:04 schreef ferrari_rood het volgende:
laatst had ik dus geen thermosfles mee naar de eenhigh tea. En daar hadden ze geen magnetron. Dus voortaan gaat de thermosfles weer mee.
We zaten in Zuid-Frankrijk en Barcelona was vanaf waar we zaten 2,5 uur. Daar zijn we één dag geweest.quote:Op donderdag 22 maart 2012 20:09 schreef danic het volgende:
DML hoe hebben jullie dat aangepakt, die rit naar Barcelona?
In één keer? Of met één of meerdere overnachtingen? En qua stops?
Wij zijn ook gewend om nogal minimalistisch te kamperen en ook met Simon kan ik doorgaans met weinig spullen af. Laatst gingen we samen met de trein een paar dagen logeren en het is me toen gelukt om alle spullen (ook die van mezelf) in een rugzak te krijgenquote:Op donderdag 22 maart 2012 20:01 schreef Soempie het volgende:
Ja, we moeten alles meeslepen. Eerder meerdere keren op fietsvakantie geweest en zelfs op 1 fiets lukt het met tent, kleding, slaapzak en gasbranders, enz. Nu gaan we dan met de auto, dus dat moet helemaal makkelijk kunnen.Die thermosfles ga ik onthouden, goeie tip! Had ik helemaal niet aan gedacht.
Ik heb wel heel gave reizen voorbij zien komen op facebook bij jou.quote:Op donderdag 22 maart 2012 20:40 schreef Kyara het volgende:
goede tips DML! Ga ik onthouden. Dank je wel.
Soemp, op de fiets![]()
ik geloof dat wij een iets ander idee van vakantie hebben maar als je het zo stelt dan moet het wel lukken in de auto.....
quote:Op donderdag 22 maart 2012 22:33 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Wij zijn ook gewend om nogal minimalistisch te kamperen en ook met Simon kan ik doorgaans met weinig spullen af. Laatst gingen we samen met de trein een paar dagen logeren en het is me toen gelukt om alle spullen (ook die van mezelf) in een rugzak te krijgen
laat maar....quote:supermooi om zo 's morgens uit je tent te eh tijgeren
's avonds blijf ik uit de buurt van het gras en helemaal met blote voeten.... (misschien iets te vaak in de tropen geweest..... je blijft bang voor beestjes dan...quote:En er 's avonds te zitten, met je tenen in het gras.).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
Je kunt ook luxe kamperen, he. Een sta-caravan of huisje huren met eigen toilet en douchequote:Op vrijdag 23 maart 2012 09:26 schreef bitterend het volgende:
Bah kamperen vies zeg, in de rij staan om te kunnen poepen en douchen en dan nog met een kleine baby nee dankje. Als ik voeten in het gras wil ga ik in mijn eigen tuin op blote voeten![]()
We gaan deze zomer naar New York bij mijn zusje logeren
En speeltuintjes! En andere kindjes om mee te spelen. En goede plekken om lekker rond te scharrelenquote:Op vrijdag 23 maart 2012 09:37 schreef bitterend het volgende:
miss ja dat wil ik wel eens doen in een bungalow! campings hebben vaak super leuke zwembaden voor ukkies!
Ik hoop zo dat het werkt voor je draakjequote:Op vrijdag 23 maart 2012 10:11 schreef NotTheSame het volgende:
Zo, ik heb de knoop doorgehakt. Maandag voor het eerst naar de osteopaat (thanx ferrari_rood voor de tip). Gisteren was het namelijk weer bal in huis...
Ik heb nog nooit in de rij gestaan en ook nog nooit een smerige douche of toilet aangetroffen.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 09:26 schreef bitterend het volgende:
Bah kamperen vies zeg, in de rij staan om te kunnen poepen en douchen en dan nog met een kleine baby nee dankje.
haha +1 En met je pleerol de camping over hoeft ook al lang niet meer gelukkigquote:Op vrijdag 23 maart 2012 10:43 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit in de rij gestaan en ook nog nooit een smerige douche of toilet aangetroffen.
Twenhaarsveld is inderdaad superleuk, helemaal als je ene kinderbungalow hebt!! (en als je op de koffie gaat bij TM en Saarquote:Op vrijdag 23 maart 2012 10:26 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Wij gaan dit jaar naar land van bartje en twenhaarsveld. Zijn onwijs leuke parken voor kinderen. Je kan een kinderhuis boeken daar is dan al veel aanwezig. Speelgoed, een box dat sport dingen.
Hij kijkt echt mooi om naar jou/ de camera.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 15:31 schreef meissie1595 het volgende:
Hier dit jaar geen plannen om op vakantie te gaan..
Word op de dag gekker op Rowan![]()
[ afbeelding ]
Ik heb dus al medicatie en die mag ik nu verhogen omdat het een forse breuk is. Als dat niet meer helpt kan ik geopereerd worden alleen komt het vaak na een paar jaar weer terug.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 15:52 schreef danic het volgende:
Oeh een middenrifbreuk f_r! Kan dat nog genezen? En wat voor behandeling zit daar dan aan vast?
Rompers met pijpjes heb ik gekocht bij de Etos, die hebben ze af en toe. Zo cuteHeb 74/80 liggen nu dus die gaat ze wel passen al, want de ervaring leert dat ze klein vallen bij de Etos.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hebben jullie met een mc gereist? mag dat in een vliegtuig?quote:Op vrijdag 23 maart 2012 15:45 schreef Sonnetje85 het volgende:
Vakantie met tijdzones kan ook goed gaan hoor![]()
Floris was 18 maanden toen we naar Thailand gingen. Op de heenweg niet.geslapen in t vliegtuig (10 uur vliegen, was beetje onhandig wel). Maar daar ging ie in de taxi gelijk slapen en in het.hotel verder. Om 2 uur s middags waren we.op pad. S avonds lag.ie om 8 uur gewoon op bed. Dus.gelijk goed.ritme.
Terug heeft ie wel in t vliegtuig geslapen (uurtje of 4, 5). Thuis ook naar bed en s avonds gewone tijd. Zaten dus ook weer zo in t ritme.
Ligt denk maar net aan t kindt vliegen was t lastigste, vooral omdat ie alleen bij mij wilde zijn dus k mocht de rondjes lopen haha.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Klaagpost over schoonmoeders onder spoiler;SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee gewoon zo. Sowieso past ie/zit ie al even niet meer in een mcquote:Op vrijdag 23 maart 2012 16:26 schreef bitterend het volgende:
[..]
Hebben jullie met een mc gereist? mag dat in een vliegtuig?
Zat ik ook al mee... Lange mouw, kort mouw jurkje en broekje eronder en sokjes dus... Lief heeft haar nu mee naar buiten en dan heeft ze zo'n pakje all over aan, maar is niet heel dik, maar ze ligt ook nog onder een dekentje.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 09:58 schreef danic het volgende:
Misschien een gekke vraag hoor, maar wat trekken jullie je kindjes aan? Vanwege het zonnetje?
Ik twijfel een beetje, want het is pas maart en ze is erg (neus)verkouden. Maar wil d'r ook niet te warm aankleden.
Ja ergens online, bijvoorbeeld hierquote:Op vrijdag 23 maart 2012 16:27 schreef bitterend het volgende:
Rowan en Midas zijn lief!
TJ ik heb nog nooit zulke rompers gezien! waar koop je ze? leuk hoor tunesie! wel erg warm denk ik in de zomer!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |