Denk je nu echt dat je alleen lid mag worden nadat je je jaar afrekening hebt getoond aan hun.quote:Op maandag 19 maart 2012 10:23 schreef MrBadGuy het volgende:
Verder ook leuk om te zien: bij de PvdA hanteren ze iets wat redelijk in de buurt komt van een vlaktax als het gaat om de contributie. Bij een inkomen van ¤5.000 betaal je 0,48% contributie en bij een inkomen van ¤100.000 betaal je 0,45% contributie. Je bent het beste uit bij een inkomen van ¤60.000, dan betaal je namelijk een contributie van 0,38% van je inkomen.
Waarom hanteren ze eigenlijk geen progressief model?
En wat wil je daarmee zeggen? Dat ín werkelijkheid de leden een vals inkomen opgeven om minder contributie te betalen? Dan wordt het alleen maar erger dan een vlaktaks, dan gaat het richting de degressieve contributiestelsel van de VVDquote:Op maandag 19 maart 2012 10:31 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Denk je nu echt dat je alleen lid mag worden nadat je je jaar afrekening hebt getoond aan hun.
spekkoek ftwquote:Op vrijdag 6 april 2012 12:48 schreef kLowJow het volgende:
Goed topic, leuke actie [ afbeelding ]!
Ik heb liever spekkoek trouwens.
Lekker.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:48 schreef kLowJow het volgende:
Goed topic, leuke actie [ afbeelding ]!
Ik heb liever spekkoek trouwens.
Nee dat is afgedwongen facisme, sterke schouders krijg je door hard te trainen, niet door op de bank te hangen.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 19:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, de sterkste schouders dragen de zwaarste last. Dat is solidariteit.
quote:Op vrijdag 6 april 2012 16:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ik bied bij deze een taart naar keuze aan voor diegene die 10 PvdA leden kan vinden die tesamen hun lidmaatschap willen opzeggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |