True, maar als de onzekerheid vooral is omdat je haar niet kent... gaat die vanzelf over, doordat je haar beter leert kennen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:48 schreef STING het volgende:
[..]
Als je verder geen problemen hebt met het feit dat je je anders voordoet en niet jezelf bent. Vroeger of later komt ze er toch wel achter dat je anders bent dan ze dacht.
Ik snap er nog geen hol van, dus als ik het gedaan heb, dan volledig onbewustquote:Op vrijdag 16 maart 2012 11:52 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]is de OP zo onduidelijk
Met friendzoning bedoel ik een ongelijke vriendschap waar iemand eenzijdig de hoop heeft dat het het niveau van vriendschap kan ontstijgen. En dan bedoel ik de kant van diegene die niet die hoop heeft.
Dat is ook weer zo. Op een date zijn de meeste mensen toch vaak niet zichzelf. Maar als ik lees hoe sommige mensen voorgeprogrammeerd en geplanned een spelletje ervan maken om zich als een of andere Don Juan voor te doen, terwijl ze dat totaal niet zijn, denk ik bij mezelf:quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:51 schreef Goliath_82 het volgende:
[..]
True, maar als de onzekerheid vooral is omdat je haar niet kent... gaat die vanzelf over, doordat je haar beter leert kennen.
Let wel: Ik bedoelde dus niet dat je je heel anders voor moet doen dan je bent
Je probeert je wellicht iets beter voor te doen dan anders, maar de kern blijft hetzelfde.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:58 schreef STING het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo. Op een date zijn de meeste mensen toch vaak niet zichzelf. Maar als ik lees hoe sommige mensen voorgeprogrammeerd en geplanned een spelletje ervan maken om zich als een of andere Don Juan voor te doen, terwijl ze dat totaal niet zijn, denk ik bij mezelf:
Lol, dat is wel triest ja.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:58 schreef STING het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo. Op een date zijn de meeste mensen toch vaak niet zichzelf. Maar als ik lees hoe sommige mensen voorgeprogrammeerd en geplanned een spelletje ervan maken om zich als een of andere Don Juan voor te doen, terwijl ze dat totaal niet zijn, denk ik bij mezelf:
Vervelend, ik zie snel iemand als een vriend, ook alleen als vriend.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:11 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dit topic wordt echt zo verkeerd begrepen, het gaat niet om mannen die vrouwen friendzonen. Het ging over de mensen die iemand friendzonen wat voor iedeeën hebben zij daarbij.
Dus je denkt een normale vriendschap met iemand te hebben (of niet) maar diegene blijkt ineens romantisch geintreseerd. Vinden jullie dat vervelend, leuk, probeer je dan de vriendschap te verbreken of juist niet vind je de aandacht wel fijn of vind je het zielig voor diegene...
etc etc.
Dat klinkt wel logisch, als het iemand bevriend met je raakt om er 'meer uit te halen dan vriendschap alleen'. Het kan dan vervelend zijn om je vaak te zien en lol te trappen terwijl je verliefd bent (ik spreek overigens niet uit ervaring)quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:13 schreef Izabelle het volgende:
[..]
Vervelend, ik zie snel iemand als een vriend, ook alleen als vriend.
Maar heb al een paar keer meegemaakt dat de jongen alleen met je omgaat om misschien op een dag kans te maken.
Zodra je dan hem duidelijk maakt dat je alleen vrienden wilt zijn wil hij je niet meer zien, vind ik wel jammer.
Nee hoor, dat is dan gewoon een gevalletje "eens kijken hoe mijn kansen liggen en anders op naar de volgende". Heb het zelf ook wel zo meegemaakt.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:23 schreef Goliath_82 het volgende:
[..]
Dat klinkt wel logisch, als het iemand bevriend met je raakt om er 'meer uit te halen dan vriendschap alleen'. Het kan dan vervelend zijn om je vaak te zien en lol te trappen terwijl je verliefd bent (ik spreek overigens niet uit ervaring)
Ik denk dat ook. In geval dat je eerst goed met iemand op kan schieten en vrienden wordt en daarna gevoelens krijgt, waar niks mee wordt gedaan door de vrouw, dan kan je daarna toch wel vrienden blijven. De basis is er dan toch wel verder...quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:26 schreef Kluts het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is dan gewoon een gevalletje "eens kijken hoe mijn kansen liggen en anders op naar de volgende". Heb het zelf ook wel zo meegemaakt.
heloefje.... De arme drommelquote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:28 schreef arachide. het volgende:
Ik heb wel eens iemand gefriendzoned, dat was niet tof om te doen. Het is wel gewoon goed gekomen met de vriendschap.
Ik weet 't niet, als je echt verliefd bent lijkt het me erg moeilijk om 'alleen maar' bevriend te zijn. Dan blijf je hopen, denk ik. Maar he, gelukkig heb ik er geen ervaring meequote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:28 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik denk dat ook. In geval dat je eerst goed met iemand op kan schieten en vrienden wordt en daarna gevoelens krijgt, waar niks mee wordt gedaan door de vrouw, dan kan je daarna toch wel vrienden blijven. De basis is er dan toch wel verder...
Precies terwijl ik gewoon vrienden wil zijn.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:26 schreef Kluts het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is dan gewoon een gevalletje "eens kijken hoe mijn kansen liggen en anders op naar de volgende". Heb het zelf ook wel zo meegemaakt.
Ja, en dát is wat ik eerder bedoelde met achterbaks.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:37 schreef Izabelle het volgende:
[..]
Precies terwijl ik gewoon vrienden wil zijn.
Maar hij heeft er dan een intentie achter, alleen dat laat hij in eerste instantie dan niet merken.
Haha inderdaad.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:38 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, en dát is wat ik eerder bedoelde met achterbaks.
En dan zijn wij vrouwen degenen die zo'n persoon aan het lijntje houden.
quote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:58 schreef STING het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo. Op een date zijn de meeste mensen toch vaak niet zichzelf. Maar als ik lees hoe sommige mensen voorgeprogrammeerd en geplanned een spelletje ervan maken om zich als een of andere Don Juan voor te doen, terwijl ze dat totaal niet zijn, denk ik bij mezelf:
Sommige mensen hebben hun karakter/uiterlijk gewoon niet mee. Ze proberen dit te compenseren door extra aardig te zijn en veel aandacht aan die persoon te besteden. Als zij dus zichzelf zijn zien vrouwen hen alleen maar als ''vriend''. Iedereen die zegt 'je moet gewoon jezelf zijn' zijn mensen voor wie dit ook daadwerkelijk werkt. Maar dit is in veel gevallen niet zo.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 13:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
Je probeert je wellicht iets beter voor te doen dan anders, maar de kern blijft hetzelfde.
Tenzij je echt uit je nek gaat zitten lullen.
De slechtste dates zijn idd de dates met de zogenaamde "womanizers".
precies, dat iemand n crush op me heeft vind ik niet zon ramp, zolang ie idd maar gewoon zn handen thuis houdt en niet ineens romantische shizzle uit de kast trektquote:Op vrijdag 16 maart 2012 12:14 schreef SiIk het volgende:
Ik vind het naar, vooral voor de jongens in kwestie. Maar zolang ze geen pogingen tot fysiek contact doen heb ik er ook geen problemen mee om gewoon vrienden te blijven
En dus lekker thuis alleen in zijn problemen zwelgt zolang jij er maar geen last van hebtquote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:43 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
precies, dat iemand n crush op me heeft vind ik niet zon ramp, zolang ie idd maar gewoon zn handen thuis houdt en niet ineens romantische shizzle uit de kast trekt
Ja, maar eerst een hele tijd doen alsof er geen achterliggende gevoelens zijn, dat vind ik persoonlijk het ergst.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:43 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
precies, dat iemand n crush op me heeft vind ik niet zon ramp, zolang ie idd maar gewoon zn handen thuis houdt en niet ineens romantische shizzle uit de kast trekt
Tja of gewoon te voorzichtig zijn, het is een vak apart hoor met vrouwen omgaan... ik kan het iig nietquote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:45 schreef Izabelle het volgende:
[..]
Ja, maar eerst een hele tijd doen alsof er geen achterliggende gevoelens zijn, dat vind ik persoonlijk het ergst.
preciesquote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:45 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
En dus lekker thuis alleen in zijn problemen zwelgt zolang jij er maar geen last van hebt
ik ben juist echt n open boek als t op gevoel aankomt... als ik iemand leuk vind zeg ik dat gewoon zodra ik dat denkquote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:45 schreef Izabelle het volgende:
[..]
Ja, maar eerst een hele tijd doen alsof er geen achterliggende gevoelens zijn, dat vind ik persoonlijk het ergst.
Hij weet dat waarschijnlijk niet zeker, bij ons mannen moet je dat zwart op wit zetten met driedubbele onderbouwing. Dus niet zeggen "ik vind je wel leuk maar als vriend" want wij mannen verstaan dan "quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:55 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
precieshij weet dat ik geen interesse heb maar dat ik m wel gewoon n gezellige gozer vind. als hij daarna gewoon weer normaal doet is er wmb niks aan de hand
Maar het verandert wel iets essentieels aan de vriendschap als de een met warmere gevoelens zit.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:55 schreef littledrummergirl het volgende:
precieshij weet dat ik geen interesse heb maar dat ik m wel gewoon n gezellige gozer vind. als hij daarna gewoon weer normaal doet is er wmb niks aan de hand
Wat is daar erg dan aan?quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:58 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb ook al een keer van iemand gehoord "ik vind je wel leuk, maar niet leuk leuk"ja dat soort zooi daar kun je niets mee zeg dan gewoon "ik vind je niet leuk"
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |