ja, ik val bijna omquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:41 schreef Sarabi het volgende:
Hongersnel maar eens aan mijn avondeten beginnen.
een broek?quote:Op donderdag 15 maart 2012 18:50 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben net mijn kast aan het opruimen en ik heb ook een maat 36 die ik aan kon
Een broek ja, een groenequote:
quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:04 schreef Stormqueen het volgende:
als je benen elkaar aan de buitenkant gaan raken heb je wel serieuze issues
Volgens mij is dat ook heel erg je bouw (of niet) hoor en hebben veel mensen met maat 36 dat ook nog steeds.quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:02 schreef motorbloempje het volgende:
Mijn idee van een fatsoenlijke maat 36 is het niet meer zo raken van de bovenbenen (binnenkant) en dat is bij lange na nog niet het geval.. Vind m'n bovenbenen en buik ook écht nog wel te dik: misschien niet zichtbaar met kleding, maar ik houd altijd een eeuwig mijn buik in: doe niet anderszou niet eens dúrven om het niet te doen. En daar op die buik en bovenbenen zit gewoon véééél te veel vet (ik doe geen foto plaatsen
) dat door kleding prima in 't gareel wordt gehouden over het algemeen, maar wat ik nooit in bikini zou laten zien, zeg maar!
Kleding
maar nu: spinnen/circuit!
...quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
Issues hebbem we allemaal!
Ik wil chocotof. Nee IK HEB HET NODIG! En ik ga nu de ah in
omgquote:Op donderdag 15 maart 2012 19:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zo broccoli gekocht
Victory. I haz it.
broccoli is the answer!quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:31 schreef Mirjam het volgende:
zo, net gegeten en nu heb ik onzettende zin in chocola, heel veel, hele bergen, ALLES!!
quote:
Zpi dat nou echt uitmaken? Of alleen in het hongergevoel?quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:42 schreef Isabeau het volgende:
Ik doe overigens wel iets verkeerd met mijn etenIk heb mijn eigen dieet in elkaar geknutseld en dat bestaat vooral uit dingen die ik van mezelf moet eten. Maar rond het avondeten bedenk ik me dan dat ik nog een portie van dit moet en nog wat van dat en oh ja, daar ook nog wat van en ik eindig dus propje vol van het gezonde spul
Misschien wat meer verdelen.
Ik heb overdag ook geen hongergevoel hoor (nog nietquote:Op donderdag 15 maart 2012 19:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zpi dat nou echt uitmaken? Of alleen in het hongergevoel?
quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:53 schreef Isabeau het volgende:
Wat is dit nu weer voor idiote boektitel??
[ afbeelding ]
Like, duh
Oh, voor het afvallen zullen vooral de kcal gelden en dan maakt het weinig uit wanneer je dat eet. Alhoewel het voor je metabolisme wel beter schijnt te zijn niet alles in 1x te eten, als je het over de dag verdeeld zou je metabolisme wat hoger zijn.quote:Op donderdag 15 maart 2012 20:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik bedoelde meer dat ik me afvroeg of alles verspreid over de dag eten nu enkel een positief effect heeft op je hongergevoel gedurende de dag, of dat je er ook echt succesvoller mee afvalt?
King of the lab! [/bones]quote:Op donderdag 15 maart 2012 19:36 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zo broccoli gekocht
Victory. I haz it.
Heb je de rest van de dag wel genoeg gegeten?quote:Op donderdag 15 maart 2012 20:52 schreef fruitshake_1901 het volgende:
Ik heb net gewoon een hele bak almhof chocolademousse weggegeten
Typisch weer, normaal NOOIT zin in, en nu
Wilskracht waar ben je!
BIJNA EEN UUR GEWANDELD, NOG STEEDS CHOCOLADEHONGER :dquote:Op donderdag 15 maart 2012 19:32 schreef Stormqueen het volgende:
ga ff iets doen dan om je gedachten te verzetten
Ben jij niet net begonnen? Dan heb je nog geen wilskracht, anders was je niet dik. Dat moet je dus trainen en ontwikkelen. En jij kiest zelf wanneer je daar mee begintquote:Op donderdag 15 maart 2012 20:52 schreef fruitshake_1901 het volgende:
Ik heb net gewoon een hele bak almhof chocolademousse weggegeten
Typisch weer, normaal NOOIT zin in, en nu
Wilskracht waar ben je!
Niet echt. Gewoon slechte dag. Morgen nieuwe kansen. Moet morgen gelukkig ook werken (promotiewerk) dus lekker aan het lopen en niet denken aan etenquote:Op donderdag 15 maart 2012 20:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Heb je de rest van de dag wel genoeg gegeten?
Volgens mij kun je dat beter wel doen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 20:54 schreef fruitshake_1901 het volgende:
[..]
Niet echt. Gewoon slechte dag. Morgen nieuwe kansen. Moet morgen gelukkig ook werken (promotiewerk) dus lekker aan het lopen en niet denken aan eten
Nee, ben geen trollquote:Op donderdag 15 maart 2012 20:55 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Volgens mij kun je dat beter wel doen.
Of ben je wéér een nieuwe troll?
Good point.quote:Op donderdag 15 maart 2012 20:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ben jij niet net begonnen? Dan heb je nog geen wilskracht, anders was je niet dik. Dat moet je dus trainen en ontwikkelen. En jij kiest zelf wanneer je daar mee begint
Fixedquote:Op donderdag 15 maart 2012 21:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dan heb je dus blijkbaar nog niet besloten echt te beginnen. Je valt niet af van roepen dat je lijnt. Je valt af van echt lijnen. écht je leefstijl aanpassen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |