quote:Op donderdag 22 maart 2012 10:03 schreef Mangostine het volgende:
Even een hart onder de riem voor Coco vandaag:
+1 Succes straks Coco!quote:Op donderdag 22 maart 2012 10:03 schreef Mangostine het volgende:
Even een hart onder de riem voor Coco vandaag:
Ik temp. met een zogenaamde 'ovulatie thermometer', deze is nauwkeurig tot 2 cijfers achter de komma. Het tempen doe ik inderdaad direct na het wakker worden, heb mijn wekker er ook voor staan, maar ben soms iets eerder wakker. Aflezen doe ik na het piepje (dus als de meting voltooid is). Ik heb trouwens niet eerder getempt, dus ik heb ook geen vergelijkingsmateriaal.quote:Op donderdag 22 maart 2012 11:50 schreef loveli het volgende:
Kan cyclusdag 16 een meetfout zijn? Op welk moment temperatuur je en waarmee (direct na wakker worden? gewone thermometer of nauwkeurige? na hoeveel minuten lees je af? Is dit je eerste gemeten cyclus?)?
Zo op het oog is het lastig te zeggen. Bij mij is het 'gewoon' duidelijk een halve graad verschil op standaard een x-aantal dagen tot volgende menstruatie (cyclusduur varieert wel).
Geloof dat je volgens de laatste geluiden elke dag mag klussen voor grootste kans op zwangerschap
Mee eensquote:Op donderdag 22 maart 2012 10:03 schreef Mangostine het volgende:
Even een hart onder de riem voor Coco vandaag:
wow!quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
He hoi! Update: (ik het het zelf écht totaal niet verwacht, maar) het hartje klopt!![]()
So far so good. Volgens de gyn ziet alles er tot nu toe prima uit. Ben nu 7 weken, dus het is en blijft voorlopig nog pril. Op naar de volgende mijlpalen dus. Maar voor nu al voorzichtig blij![]()
<-- "voorzichtig blij"
Dank voor je uitgebreide reactie. Sowieso ga ik door met het tempen en de ovu - testen, ik heb immers nog steeds geen compleet beeld van mijn cyclus. Mijn cyclus is zodanig onregelmatig dat ik niet kan zeggen wanneer mijn eiersprong plaats zou moeten vinden (33, 35, 30, 49), maar als ik uit ga van een gemiddelde cyclus van 35 dagen (volgens menstruatiekalender.net), moet mijn eiersprong nog komen. Neemt niet weg dat ik in mijn grafiek, ook zonder die grote piek, een duidelijke verhoging zie in mijn temperatuur.quote:Op donderdag 22 maart 2012 12:44 schreef loveli het volgende:
....
Kijk je ook naar andere signalen zoals slijm? Dat is een no-brainer, eiwitachtig slijm = vruchtbare periode, moeilijk om je daarin te vergissen. Die info combineren met tempen geeft je meer info over hoe je lijf werkt dan tempen alleen.
Duidelijke verhoging: ja, maar zonder uitschieter zit tussen je laagste en hoogste temp 0.4 graden verschil. Even wachten tot je cyclus verder is en kijken hoe het plaatje er dan uitziet (vergelijken met een volgende cyclus is nog prettiger). Ik durf er nog niks om te verwedden dat deze piek een eisprong was.quote:Op donderdag 22 maart 2012 14:21 schreef Lindala het volgende:
[..]
Dank voor je uitgebreide reactie. Sowieso ga ik door met het tempen en de ovu - testen, ik heb immers nog steeds geen compleet beeld van mijn cyclus. Mijn cyclus is zodanig onregelmatig dat ik niet kan zeggen wanneer mijn eiersprong plaats zou moeten vinden (33, 35, 30, 49), maar als ik uit ga van een gemiddelde cyclus van 35 dagen (volgens menstruatiekalender.net), moet mijn eiersprong nog komen. Neemt niet weg dat ik in mijn grafiek, ook zonder die grote piek, een duidelijke verhoging zie in mijn temperatuur.
Dat speelt idd ook mee. En een orgasme kan een eisprong iets eerder opwekkenquote:Maar ik heb nog niet echt vruchtbaar slijm kunnen ontdekken, hoewel ik het een en ander ook .. eh .. gemist kan hebben, in combinatie met de 'gevolgen' van het klussen was het 'soort' slijm soms lastig te beoordelen![]()
Ik kan nu alleen maar hopen dat het snel wat duidelijker wordt allemaal![]()
En dattem!quote:Coco, super fijn nieuws!Probeer er inderdaad van te genieten!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |