Bah ...een krakersvriendjequote:Op woensdag 28 maart 2012 12:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
Van de week kreeg die relmocro van Pownews een blik roze verf over zich heen toen ie aan het klieren was bij een gekraakt pand. Geweldig. Ik pleit voor een keiharde aanpak van Pownews riooljournalisten.
Mooi werk inderdaad. Ik kan het natuurlijk niet goedkeuren, maar lachen man.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
Van de week kreeg die relmocro van Pownews een blik roze verf over zich heen toen ie aan het klieren was bij een gekraakt pand. Geweldig. Ik pleit voor een keiharde aanpak van Pownews riooljournalisten.
We hebben hier te maken met iemand die niet begrijpt hoe het werkt, dat snap je uiteraard. Zo was Trots op Nederland ook VVD, is PVV ook VVD en is Hero Brinkman nu ook VVD...de VVD is goed vertegenwoordigd tegenwoordigquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:22 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Je meent echt dat het voortkomen uit de ene organisatie automatisch betekent dat nieuwe organisatie hetzelfde is?
Als iemand BNN erbij sleept om een punt over Veronica te maken, dan vind jij dat wel passend?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
quote:Op donderdag 29 maart 2012 10:18 schreef Federer-fan het volgende:
Mijn indruk bij deze discussie is dat volgens mij nog niemand is veranderd van het standpunt dat hij of zij aanvankelijk had, dat dat standpunt vooral gebaseerd is op emotie, dat er vervolgens uitentreuren argumenten bij worden gezocht en dat tegenstanders persoonlijk worden aangevallen.De emoties zullen na de grootste commotie wel weggezakt zijn maar voor de rest ben ik het wel met je eens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor alles wat je in het echte leven niet hebt, kunt of durft is Internet een heerlijke uitlaatklep.![]()
Dat zou op zich niet zo bijzonder zijn. Wat op zich wel apart is is dat het feitenrelaas van dat broekpoepertje en zijn omroep is omgeslagen van geweldsslachtoffer dat aangifte gaat doen tot geen noemenswaardig geweld en geen aangifte. Dan lijkt me het raar om niet van standpunt te veranderen.quote:Op donderdag 29 maart 2012 10:18 schreef Federer-fan het volgende:
Mijn indruk bij deze discussie is dat volgens mij nog niemand is veranderd van het standpunt dat hij of zij aanvankelijk had, dat dat standpunt vooral gebaseerd is op emotie, dat er vervolgens uitentreuren argumenten bij worden gezocht en dat tegenstanders persoonlijk worden aangevallen.
http://dewerelddraaitdoor(...)098c9a5d71c28#c26101quote:Peter R. de Vries bespreekt de stelling van Buitenhof-columniste Naema Tahir; zij wil dat Pownews en soortgelijken van het Binnenhof moeten worden geweerd, zodat politici rustig hun werk kunnen doen.
Het is maar verf, hoor.quote:Op donderdag 29 maart 2012 10:07 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Bah ...een krakersvriendje![]()
En weer geweld goedpraten , net zoals je bij die anabool deed.
Het is maar zijn shawl......quote:
Dubbele denkfout: het was geen geweld en ook niet zinloos.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 19:08 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Het is maar zijn shawl......
Het is maar verf.......
Binnenkort bij zinloos geweld; het was maar een tikkie.
Denkfouten zijn we van ons stripfiguurtje gewend.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 19:19 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dubbele denkfout: het was geen geweld en ook niet zinloos.
http://waanvandedag.vara.nl/Home.10049.0.htmlquote:6 april in de uitzending: Andreas Kinneging over het vertrek van kamerlid John Leerdam n.a.v radiospelletje. Verder: Volkskrant over Leers. Rutte ontkent gerucht, wie heeft gelijk?
Hiermee impliceer je in ieder geval dat ik kán denken, een kwaliteit die bij velen in deze reeks ontbreektquote:Op vrijdag 30 maart 2012 19:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Denkfouten zijn we van ons stripfiguurtje gewend.
Ik denk dat hij gaat voorstellen dat Giel en consorten niet meer op de radio mogen.quote:Op vrijdag 6 april 2012 16:51 schreef yyyentle het volgende:
Vanavond komt Kinneging zijn ei leggen
[..]
http://waanvandedag.vara.nl/Home.10049.0.html
Ow dit kan wel eens prachtige uitspraken gaan opleveren.quote:Op vrijdag 6 april 2012 16:51 schreef yyyentle het volgende:
Vanavond komt Kinneging zijn ei leggen
[..]
http://waanvandedag.vara.nl/Home.10049.0.html
Ik wil zeker kijken. Lijkt me geweldig.quote:Op vrijdag 6 april 2012 18:09 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ow dit kan wel eens prachtige uitspraken gaan opleveren.
En bescheiden en relativerend.quote:
Op de kast? Bedoel je in de kast?quote:Op vrijdag 6 april 2012 21:26 schreef yyyentle het volgende:
Zou Andreas Kinneging nog op de kast zitten?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |