Mijn PC met 12GB RAM verbruikt standaard al 3GB. Komt gewoon door verschillende chacing services, dus je (veel) te lange argument is niet erg valide zo.quote:Op zondag 11 maart 2012 16:49 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik heb er wel een GeForce 320M videokaart in zitten die qua video beter presteert dan een i5-2467M. En ja, hij is minder snel met de C2D, maar ik heb er dan ook maar ¤720,- voor hoeven te betalen en het ding is mij snel genoeg voor die prijs. Tevens is deze MacBook alweer een half jaar geleden gekocht.
Extra werkgeheugen is ook nergens voor nodig als je het toch niet gaat gebruiken.
Hetgeen wat open staat;
[ afbeelding ]
Hetgeen wat de computer gebruikt;
[ afbeelding ]
• VLC wat een 720p video streamt. (Gemiddeld 6Mbit)
• Adobe Photoshop.
• iTunes met een stream van iTunes Match.
• Google Chrome en Google Chrome incognito venster.
• AirFoil Airplay
En dat zijn "grote" programma's.
En nu eens zien op een Windows computer. Dezelfde programma's en geen extra toepassingen. (Op een virusscanner na, aangezien dat nodig is)
Hetgeen wat open staat;
[ afbeelding ]
Hetgeen wat de computer gebruikt;
[ afbeelding ]
Zoals je ziet, gebruikt Windows veel meer RAM dan OSX doet, terwijl dezelfde programma's gedraaid worden. Waar mijn Mac niet over de 2GB aan werkgeheugen heen komt, zit Windows daar wel al overheen.
En natuurlijk heb je ook het Cache geheugen, ook mijn Mac heeft dat. Maar met een SSD starten je programma's zo snel op, dat het bijvullen van RAM modules onzin en geld verspilling is. Cache met een SSD? Weg ermee.
Ik post tenminste iets met inhoud tegenover de rest van de posts welk voor 90% bestaat uit: "Applequote:Op zondag 11 maart 2012 21:13 schreef andreas612 het volgende:
[..]zoveel moeite doen om je gelijk te halen
![]()
Oh wauw, wat een wereld van verschil zeg.quote:muv photoshop zijn al die programma's helemaal niet zwaar (VLC pas bij 1080p)
Misschien moet je die PC eens een keer opnieuw opstarten of eens wat overbodige programma's en rotzooi eraf halen.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:38 schreef FailRabbit het volgende:
[..]
Mijn PC met 12GB RAM verbruikt standaard al 3GB. Komt gewoon door verschillende chacing services, dus je (veel) te lange argument is niet erg valide zo.
Mooi altijd, hoe in van die Apple-discussies mensen met van die extreme nerd-dingen aan komen zetten en daarmee een product dat voor de grote consumentenmarkt bedoeld is proberen onderuit te halen.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:49 schreef OEM het volgende:
Met 2GB kun je niet eens fatsoenlijk een vm-tje draaien. Derhalve blijven je mogelijkheden met zo'n veredelde terminal beperkt tot een beetje browsen en videootjes kijken in een kleuter-windowmanager.
Was vanaf het begin al zo. Windows laad programma's in als je niets aan het doen bent zodat deze sneller openen als je geen SSD hebt.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:47 schreef Dimens het volgende:
[..]
Misschien moet je die PC eens een keer opnieuw opstarten of eens wat overbodige programma's en rotzooi eraf halen.
Of koop een SSD waardoor cacheren van programma's vrijwel overbodig wordt.
(Gebeurde ook op mijn 12 GB RAM PC terwijl deze Mac OS draaide :$)quote:Op zondag 11 maart 2012 22:58 schreef FailRabbit het volgende:
[..]
Was vanaf het begin al zo. Windows laad programma's in als je niets aan het doen bent zodat deze sneller openen als je geen SSD hebt.
Trouwens als je veel RAM in Mac OS hebt blijft erg veel hangen in inactive geheugen, zelfs als deze vrij moet worden gemaakt omdat het geheugen volraakt. Hierdoor treedt swapping op wat ik 1 van de minpunten van Mac OS vind. Jammer dat Apple dit nog niet heeft opgelost.
Voorbeeldje: http://4.bp.blogspot.com/(...)0/no_free_memory.png
1 pot natquote:Op zondag 11 maart 2012 19:58 schreef Expression het volgende:
[..]
Dat is een vtech laptop. geen android.
Je moet ook geen vm willen draaien.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:49 schreef OEM het volgende:
Met 2GB kun je niet eens fatsoenlijk een vm-tje draaien. Derhalve blijven je mogelijkheden met zo'n veredelde terminal beperkt tot een beetje browsen en videootjes kijken in een kleuter-windowmanager.
Inventiefquote:
Een RAM cache blijft natuurlijk sneller dan een SSD cache. Neem bijvoorbeeld het ZFS bestandssysteem, die cachet in RAM als het mogelijk is, en als dat vol zit dan gaan de rest van de lastige random read workloads naar een cache device (bv. een SSD) als deze beschikbaar is.quote:Op zondag 11 maart 2012 22:47 schreef Dimens het volgende:
[..]
Misschien moet je die PC eens een keer opnieuw opstarten of eens wat overbodige programma's en rotzooi eraf halen.
Of koop een SSD waardoor cacheren van programma's vrijwel overbodig wordt.
Ja als ik al mijn applicaties tegelijkertijd openzet, dan red ik het ook nietquote:Op zondag 11 maart 2012 23:17 schreef andreas612 het volgende:
mensen die denken dat je niet meer dan 2GB nodig hebt![]()
[ afbeelding ]
niet al je zaken tegelijk doenquote:Op zondag 11 maart 2012 23:18 schreef Henno het volgende:
[..]
Ja als ik al mijn applicaties tegelijkertijd openzet, dan red ik het ook niet
Mensen die niet weten waar het rode knopje rechts bovenin voor is.quote:Op zondag 11 maart 2012 23:17 schreef andreas612 het volgende:
mensen die denken dat je niet meer dan 2GB nodig hebt![]()
[ afbeelding ]
Apps afsluitenquote:Op zondag 11 maart 2012 23:23 schreef Dimens het volgende:
[..]
Mensen die niet weten waar het rode knopje rechts bovenin voor is.
wat niet schattebout?quote:Op maandag 12 maart 2012 08:04 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ach gut, de haters zijn weer bezig hoorEn ze begrijpen het nog steeds totaal niet.
Waarom de iPad zoveel beter verkoopt dan de rest, en waarom de kopers wel degelijk op rationele gronde kunnen beargumenteren waarom ze voor de iPad gaan en niet voor een van de talloze tablets die op papier sneller zou moeten zijn.quote:
De twee Apple adepten die normaal voor de iPad3 in de rij zouden staan of naar de US zouden vliegen, vinden het maar een teleurstellend ding.quote:Op maandag 12 maart 2012 08:29 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Waarom de iPad zoveel beter verkoopt dan de rest, en waarom de kopers wel degelijk op rationele gronde kunnen beargumenteren waarom ze voor de iPad gaan en niet voor een van de talloze tablets die op papier sneller zou moeten zijn.
Kopers geven niet om de hoeveelheid gigahertz, maar om de bruikbaarheid.
Waarom kopen mensen met een ipad 2 dan een ipad 3? een hogere res scherm helpt niet echt mee aan de bruikbaarheid van een product, daarbij was het scherm van de ipad 2 al redelijk goed dus het argument "het verschil in het scherm is alleen al de upgrade waard" gaat hier niet opquote:Op maandag 12 maart 2012 08:29 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Waarom de iPad zoveel beter verkoopt dan de rest, en waarom de kopers wel degelijk op rationele gronde kunnen beargumenteren waarom ze voor de iPad gaan en niet voor een van de talloze tablets die op papier sneller zou moeten zijn.
Kopers geven niet om de hoeveelheid gigahertz, maar om de bruikbaarheid.
Betere processor, betere camera, Beeldstabilisatie, wel iets meer dan een haar.quote:Op maandag 12 maart 2012 11:37 schreef Catch22- het volgende:
dat geeft wel aan hoe weinig de kwaliteit van het product uitmaakt voor de verkopen.
de 4S is ook een haar beter dan een 4, toch verkoopt hij als een tiet...
Wat zie jij dan qua verbeteringen liever?quote:Op maandag 12 maart 2012 11:46 schreef Catch22- het volgende:
Ja, marginale verbeteringen. Die CPU maakt geen kloot uit want de 4 draait ook prima.
En hoe zet je er dan muziek op?quote:Op maandag 12 maart 2012 11:53 schreef andreas612 het volgende:
Itunes schrappen?dat zou pas revolutionair zijn
Geen idee, ik hoef helemaal geen iPhone eigenlijk. Wanneer ik hem wel zou willenquote:Op maandag 12 maart 2012 11:48 schreef Dimens het volgende:
[..]
Wat zie jij dan qua verbeteringen liever?
weet je wat voor gekloot het is om m'n nummers en foto's van itunes te halen? niet iedereen wil al hun shit in itunes regelen he..quote:
iCloudquote:Op maandag 12 maart 2012 12:12 schreef andreas612 het volgende:
[..]
weet je wat voor gekloot het is om m'n nummers en foto's van itunes te halen? niet iedereen wil al hun shit in itunes regelen he..
Een tijd terug nog allemaal vakantiefoto's kwijtgeraakt omdat mijn vriendin haar telefoon aan mijn laptop hing en ging synchroniseren, fucked up.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:12 schreef andreas612 het volgende:
[..]
weet je wat voor gekloot het is om m'n nummers en foto's van itunes te halen? niet iedereen wil al hun shit in itunes regelen he..
Gaat nooit gebeuren, niet iedereen wil met een halve tablet in zijn broekzak rondlopen.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:00 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Geen idee, ik hoef helemaal geen iPhone eigenlijk. Wanneer ik hem wel zou willen
- Veel groter scherm (minstens 4,5")
true, maar ze zouden best 2 modellen op de markt kunnen brengen. Ik merk nu wel dat ik veel "mooie" dingen op mijn Titan doe ipv de iPhone, puur vanwege het enorme scherm.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:15 schreef FailRabbit het volgende:
[..]
Gaat nooit gebeuren, niet iedereen wil met een halve tablet in zijn broekzak rondlopen.
Als ze een groter model (> 4,5") zouden uitbrengen kan dat best de verkopen van de iPad aantasten, ik zie het niet gebeuren in ieder geval..quote:Op maandag 12 maart 2012 12:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
true, maar ze zouden best 2 modellen op de markt kunnen brengen. Ik merk nu wel dat ik veel "mooie" dingen op mijn Titan doe ipv de iPhone, puur vanwege het enorme scherm.
Als ze dat mogelijk hadden gemaakt in plaats van de digitale aids die iTunes heet, had ik misschien een iPhone 4S overwogen.quote:
quote:Op maandag 12 maart 2012 12:15 schreef FailRabbit het volgende:
[..]
Gaat nooit gebeuren, niet iedereen wil met een halve tablet in zijn broekzak rondlopen.
Ik durf wel te wedden dat de maat van de S2 de nieuwe standaard wordt.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:52 schreef Catch22- het volgende:
[..]vandaar dat toestellen als de Galaxy S2 en Sensation zo goed verkopen.
Vroeger nog wel, denk aan OA de htc desire, die was gelijk. Maar achteraf als ik die telefoons met een groter scherm dan de mijne in de hand heb vind ik dat toch fijner.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:59 schreef Catch22- het volgende:
Samsung rekt dat nog verder op met s3 waarschijnlijk.
Wat ik niet snap, is dat geeneen Android producent een high-endtoestel met een dwergenscherm als de iPhone maakt.
Omdat 4,3" hetzelfde is als 5,3"? Beter lezen jongentje.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:52 schreef Catch22- het volgende:
[..]vandaar dat toestellen als de Galaxy S2 en Sensation zo goed verkopen.
De nieuwe HTC One serie, daar hebben ze dus een grote, middelmatige en kleine versie telefoon.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:59 schreef Catch22- het volgende:
Samsung rekt dat nog verder op met s3 waarschijnlijk.
Wat ik niet snap, is dat geeneen Android producent een high-endtoestel met een dwergenscherm als de iPhone maakt.
Een kleiner scherm zoals de iPhone4S of Desire S werkt op zich wel. Maar als je even naar een iets groter toestel gaat en daar mee speelt valt idd. wel op hoe klein zo'n scherm is en wil je eigenlijk niet terug.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:59 schreef Catch22- het volgende:
Samsung rekt dat nog verder op met s3 waarschijnlijk.
Wat ik niet snap, is dat geeneen Android producent een high-endtoestel met een dwergenscherm als de iPhone maakt.
Dat vind jij. Ik heb een note en ben er zeer tevreden over. Maar ik heb dan ook geen kinderhanden.quote:Op maandag 12 maart 2012 13:22 schreef FailRabbit het volgende:
[..]
Omdat 4,3" hetzelfde is als 5,3"? Beter lezen jongentje.
Tevens vind ik zelf 3,7" tot 4,3" het ideale formaat, alles groter dan dat is echt
Tja ik ook niet, maarja ieder z'n mening toch.quote:Op maandag 12 maart 2012 13:27 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Dat vind jij. Ik heb een note en ben er zeer tevreden over. Maar ik heb dan ook geen kinderhanden.
Dat vonden ze van de iPhone 4S ook, en dat is de best verkopende iPhone ooit. Ik zou geen oordeel vellen op basis van twee meningen.quote:Op maandag 12 maart 2012 08:36 schreef Pharkus het volgende:
[..]
De twee Apple adepten die normaal voor de iPad3 in de rij zouden staan of naar de US zouden vliegen, vinden het maar een teleurstellend ding.
Je trekt conclusies op basis van foute aannames. De bruikbaarheid gaat er niet op vooruit door het scherm? Dus ebooks, artikelen en websites lezen is niet veel fijner dankzij de hoge pixeldensiteit? Video- en foto's zijn niet mooier dankzij het verbeterde contrast?quote:Op maandag 12 maart 2012 09:00 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Waarom kopen mensen met een ipad 2 dan een ipad 3? een hogere res scherm helpt niet echt mee aan de bruikbaarheid van een product, daarbij was het scherm van de ipad 2 al redelijk goed dus het argument "het verschil in het scherm is alleen al de upgrade waard" gaat hier niet op!
ipad 3 of "the new ipad (!!)" is gewoon een faalproduct en apple gooit hiermee gewoon zijn naam te grabbel
Dat hoeft dan ook niet.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:12 schreef andreas612 het volgende:
[..]
weet je wat voor gekloot het is om m'n nummers en foto's van itunes te halen? niet iedereen wil al hun shit in itunes regelen he..
Maar wel op slechts 1 toestelquote:Op maandag 12 maart 2012 14:40 schreef dubrillion het volgende: ANDROID 4.0 doet dit al een half jaar
![]()
Dit dus.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:02 schreef Wootism het volgende:
Haha dit soort topics zijn altijd zo grappig![]()
Mensen die Apple producten niet snappen, er een topic over maken en vervolgens boos worden op alles en iedereen die het wel snapt!
Maakt niet uit hoor, die iPad gaat toch als zoete broodjes.
Dat maakt zulk topics zo mooi, net of je even een kijkje gaat nemen op een willekeurige MBO.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:04 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dit dus.
Stelletje frusties die uit principe met een inferieur product rond gaan lopen en daar nog trots op zijn ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |