Dat heet "research"quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
hmmmm niet grappig en je begint stalkgedrag te vertonen, ook niet grappig...
Nee, ik heb geen ADHDquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:31 schreef Watchingyou het volgende:
Karina is "busy".
http://thebusypeople.nl/h(...)HA2a4CFYeGDgodhw_Geg
...wordt duur betaald, ja.quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:31 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik denk dat bijna alles mogelijk is, alleen hangt er een prijskaartje aan.
Ow ja, zou ik bijna vergeten : heb nog een heleboel bollen WOL.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 11:52 schreef Watchingyou het volgende:
[..]
Ik wel...ken ut ook niet hell_uppe![]()
heb nooooit rust in me reet
Operaties hakken er toch wel aardig in, soms. Gun jezelf de rust die je nodig hebt!quote:Op donderdag 8 maart 2012 23:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb gisteren en vandaag een paar uurtjes gewerkt, maar ik ben nog niet helemaal fit merk ik. Thuis op de bank zitten is toch een stuk minder vermoeiend dan op je werk zitten.
Vooral erg veel hoofdpijn en snel moe. Morgen ben ik vrij, dan rustig aan doen, maandag een hele dag proberen te werken.
Dinsdag moet ik terugkomen voor de uitslag, ik heb die dag ook vrij genomen (ik moet ook nog mijn belastingformulier invullen, dat doe ik ook dan maar op die dag).
En nou moet ik ff pissen, anders ga ik nattigheid voelenquote:Op vrijdag 9 maart 2012 11:58 schreef Watchingyou het volgende:
[..]
Ow ja, zou ik bijna vergeten : heb nog een heleboel bollen WOL.
Ken ik een sjaal breie, zó lang, van hier tot TOKIO.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik zie de link niet naar jou behalve die ene post maar tis wel een beetje een eigenaardige user.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 13:22 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Mja.....''zucht'' ... heb ik weer
Geen tijd om te gymen...quote:Op vrijdag 9 maart 2012 13:27 schreef sacha het volgende:
*wollige bejaardengym opstart*
[ afbeelding ]
Stumpertje, als jij iets met iemand hebt durf dan ook direct de confrontatie met iemand aan te gaan i.p.v. dat onderhuidse gezuig met een anoniem kloontje om iemand zgn. te pakken.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 16:09 schreef Watchingyou het volgende:
ER ZIT IEMAND IN MIJN COMPUTER TE ROTZOOIEN!
Ga de betreffende user vinden !
edit: FOK! doet gek.
Ik ben 4 weken (op advies van de arts) thuis geweest na mijn operatie en sinds vorige week weer aan het werk. Eerst halve dagen en deze week weer voor het echt. Vorige week elke middag na het werk op de bank gelegen, zo moe was ikquote:Op donderdag 8 maart 2012 23:09 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik heb gisteren en vandaag een paar uurtjes gewerkt, maar ik ben nog niet helemaal fit merk ik. Thuis op de bank zitten is toch een stuk minder vermoeiend dan op je werk zitten.
Vooral erg veel hoofdpijn en snel moe. Morgen ben ik vrij, dan rustig aan doen, maandag een hele dag proberen te werken.
Dinsdag moet ik terugkomen voor de uitslag, ik heb die dag ook vrij genomen (ik moet ook nog mijn belastingformulier invullen, dat doe ik ook dan maar op die dag).
Lijkt me stug hoor, doe eens virusscannen en FOK! valt heel soms uit, dat kloptquote:Op vrijdag 9 maart 2012 16:09 schreef Watchingyou het volgende:
ER ZIT IEMAND IN MIJN COMPUTER TE ROTZOOIEN!
Ga de betreffende user vinden !
edit: FOK! doet gek.
Ik kan heel moeilijk nietsdoen, het gaat wel ietsjes beter weer. Ik had wel een migraine-aanval, maar vanmiddag pillen gehaald en gelukkig is het nu weg.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 17:29 schreef Maes het volgende:
[..]
Ik ben 4 weken (op advies van de arts) thuis geweest na mijn operatie en sinds vorige week weer aan het werk. Eerst halve dagen en deze week weer voor het echt. Vorige week elke middag na het werk op de bank gelegen, zo moe was ikMaar deze week gaat he alweer beter. Mijn goedbedoelde goede raad is ook, doe rustig aan en ik hoop op een positieve uitslag voor je
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |