abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 7 maart 2012 @ 15:13:57 #1
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108823097
De Slankreeks

Vorige topics: Topicreeks: Gezond Slank


De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108823246
Vik! Ze hebben hier in Hull ook en La Perla (Italiaan)! :')
Ja doei.
pi_108823469
Oja voor diegene die zich nu afvroegen hoe het met mij gegaan is sinds ik hier weg ging.
In dieet staan wat before/after en hoe het nu is foto's.
Dus heb jullie hulp wel echt weer nodig :Y
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 15:28:56 #4
70532 loveli
N
pi_108823747
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:17 schreef motorbloempje het volgende:
Vik! Ze hebben hier in Hull ook en La Perla (Italiaan)! :')
Ik neem aan dat je het niet over lingerie hebt?
crap in = crap out
pi_108823750
Zit er echt maar 5 kilo tussen die wens-foto en nu Sarabi? Wel goed dat je het weer oppakt. :)
Oh en respect dat je het zo eerlijk laat zien, het onder ogen zien is de eerste stap.
Know that while you sleep
Everything has changed
pi_108823874
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:28 schreef Mini. het volgende:
Zit er echt maar 5 kilo tussen die wens-foto en nu Sarabi? Wel goed dat je het weer oppakt. :)
Yep, zo slank was ik niet echt hoor....was een erg goede foto (die heb ik hier ook al ooit gepost toen en toen geloofde ook niemand het hahaha).
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 15:33:20 #7
70532 loveli
N
pi_108823938
Geef een cursus "hoe sta ik goed op foto's" :P
crap in = crap out
pi_108823959
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:31 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Yep, zo slank was ik niet echt hoor....was een erg goede foto (die heb ik hier ook al ooit gepost toen en toen geloofde ook niemand het hahaha).
Nou ja, het kan geen kwaad om een doel te hebben. :P Edit gezien btw?
Wel goede motivatie, zo'n wensfoto... Die heb ik ook nog wel.
Know that while you sleep
Everything has changed
pi_108824002
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:28 schreef Mini. het volgende:
Zit er echt maar 5 kilo tussen die wens-foto en nu Sarabi? Wel goed dat je het weer oppakt. :)
Oh en respect dat je het zo eerlijk laat zien, het onder ogen zien is de eerste stap.
dat vroeg ik me ook al af, maar goede foto skillss! En nu doorbikkelen om die 5 kg eraf te krijgen :Y
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_108824048
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:33 schreef Mini. het volgende:

[..]

Nou ja, het kan geen kwaad om een doel te hebben. :P Edit gezien btw?
Wel goede motivatie, zo'n wensfoto... Die heb ik ook nog wel.
Ik zie hem nu :) en is wel de belangrijkste stap, maar moest wel.
Sta nu 2 a 3x in de week in die laatste outfit 1,5 uur voor een grote spiegel te dansen, dan zie je wel dat er iets moet gebeuren.
Sowieso werd ik een beetje verdrietig van mijn slechte etenspatroon.

Oja op mijn wensfoto weeg ik nog steeds zo'n 76 kilo, dus echt niet slank bij 1.68.
Maar wel een mooi gewicht voor mij.
pi_108824087
ik wil mijn collega uit het hoge noorden helpen en krijg het voor elkaar om intern een hele shitstorm te veroorzaken :X

Het is een gave :')
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 15:38:01 #12
70532 loveli
N
pi_108824121
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:37 schreef _aurum_ het volgende:
ik wil mijn collega uit het hoge noorden helpen en krijg het voor elkaar om intern een hele shitstorm te veroorzaken :X

Het is een gave :')
crap in = crap out
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 15:39:50 #13
70532 loveli
N
pi_108824190
Bij een shitstorm kun je het beste aan de juiste kant van de shit staan en bidden dat de wind niet draait.
crap in = crap out
pi_108824279
Wow, 25 eraf is echt veel. ^O^
Ik heb nog moeite met de laatste kilo's.. De laatste tijd lijkt het wel dat bij alles wat ik sport mijn lichaam spieren wil kweken. Ik word iedere keer weer zwaarder, maar vetpercentage daalt nog wel.. En echt veel krachttraining doe ik eigenlijk niet.
pi_108824449
lijstjes update:

O: kwark con todo
T: appeltje
L: niet geluncht maar van de lunchkar een stokbroodje gezond zonder ham gescoord plus beker melk
T: appeltje
D: hartige taart met een salade
T: stukje chocola bij de thee

ik heb nu inderdaad alweer een beetje trek, maar geen t's voorhanden, anders dan dropjes.
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 15:48:41 #16
70532 loveli
N
pi_108824501
Hoeveel moet je er nog? Dagje sauna voor je weegmoment kan ook helpen.
crap in = crap out
pi_108824574
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:42 schreef the85mc het volgende:
Wow, 25 eraf is echt veel. ^O^
Ik heb nog moeite met de laatste kilo's.. De laatste tijd lijkt het wel dat bij alles wat ik sport mijn lichaam spieren wil kweken. Ik word iedere keer weer zwaarder, maar vetpercentage daalt nog wel.. En echt veel krachttraining doe ik eigenlijk niet.
Thanks!
Maar spieren erbij is toch niet erg! (ookal weeg je dan wel iets meer maar je weet waardoor dat komt).

Ik wilde vandaag trouwens gaan wandelen omdat ik verder niets aan sport doe, maar het regent echt al de hele tijd }:|
pi_108824579
Ik mag max 80 kg wegen. Duurt nog wel lang voor de eerste grote wedstrijd. Denk ergens april, mei ofzo. Sauna is inderdaad laatste redmiddel, of hardlopen met vuilniszak aan. Maar dat is echt slecht voor je lichaam en je prestaties worden er ook niet echt beter van.. Beter probeer ik van te voren gewoon op gewicht te zijn. Ik ben wel al 1 week onder de 80 geweest :')
pi_108824749
Ik dacht trouwens dat ik 112kg woog, vanmorgen even op de weegschaal (keek er toevallig naar), 117 :o
Meetlint gepakt, middel gewoon nog 97... Net als Mc hier dus ook lichamus in de warrus! 8)7
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_108824873
O: 2 volkoren boterhammen met 1 gebakken ei en wat ketchup
T: banaan
S: uurtje fitness B-)
L: vier lijnzaadcrackers filet americain met uitjes :9
T: volkoren puntje met achterham, 2 kiwi's
D: worteltjes (in pakketjes uit de oven), tilapia en aardappelpuree
T: beetje kwark met muesli

Zoiets wordt het, denk ik.
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_108824884
Hoe lang ben je ongeveer, viz?
pi_108824896
Loveli, een sportmassage is altijd steviger dan een ontspanningsmassage. Maar weet niet of Elysium verschillende massages aanbiedt en wat voor bon je precies hebt.

XM! Gefeliciteerd!! *O* en kaartjes voor Radiohead *O*

Lunch viel wel mee: bruin bolletje met kipfilet en een mueslibol. Beker halfvolle melk erbij. Wel 2 koekjes bij de koffie (1 om 9 uur en 1 om 11 uur/half 12). Wel een hectische dag (ben ik niet gewend, dat rennen van de ene locatie / vergadering naar de andere) en nu geen concentratie meer over voor mijn 'normale' werkzaamheden.

):O
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_108825042
Dat verklaart misschien ook wel die 5 kilo, je kunt natuurlijk op een bepaald gewicht met veel spieren een stuk slanker zijn dan op hetzelfde gewicht met weinig spieren en meer vet.
Bij mij zegt absoluut gewicht ook vrij weinig, ik ben nu maar 4 of max. 5 kilo lichter dan pakweg een half jaar geleden, maar wel bijna 2 kledingmaten dunner. Nu heb ik nog steeds niet veel spieren, maar toen was het echt 0,0. De kleren die ik nu weer aankan paste ik eerst ook pas bij een lager gewicht.
Know that while you sleep
Everything has changed
pi_108825051
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:59 schreef the85mc het volgende:
Hoe lang ben je ongeveer, viz?
Ongeveer 2 meter
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_108825183
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:03 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ongeveer 2 meter
Beer!
pi_108825280
Sarabi, ten eerste: props voor je durf ^O^ Ten tweede, je bent echt gezegend met mooie taille, bij ieder gewicht O+ En die kilootjes gaan er wel weer af. Meer eten dus!
pi_108825505
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:06 schreef creepycookie het volgende:

[..]

Beer!
:D
Maar je hebt me op FB, dus jij had wel kunnen weten dat ik best lomp ben :P
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_108825537
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:03 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ongeveer 2 meter
De volgende keer dat we gaan meeten doe ik mn hakken aan. B-) Kan ik je bijna recht in de ogen kijken. :P
Doe wat je niet durft.
Geef kinderen in Madagascar kans op onderwijs. Steun Abecole
www.Facebook.com/AbecoleNL
pi_108825567
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:14 schreef V1z0R het volgende:

[..]

:D
Maar je hebt me op FB, dus jij had wel kunnen weten dat ik best lomp ben :P
Nou "lomp" was eigenlijk nog niet echt in me opgekomen :P Ik vind lomp meer hoe je je gedraagt, praat en beweegt enzo, en dat weet ik van jou niet :P
  woensdag 7 maart 2012 @ 16:18:52 #30
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108825690
Lijstje dan maar...
Een kort dagje vandaag, pas om 10.30 uur het bed uit en om 21.00 weer naar bed.

Br.: 2 volkorenpuntjes met achterham, sla, komkommer, tomaat, beschuit kaas, beker melk
S: 102 baantjes zwemmen
T's: appel, peer, druiven, blokje choco, zoute stokjes, tomatencremesoep met balletjes, gekookt ei
D: Veeeeeeeeeeel hutspot, zoet/scherpe spareribs uit de oven
T: 2 kommen dubbelvla
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 16:21:13 #31
70532 loveli
N
pi_108825807
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:18 schreef uniekhoorn het volgende:
S: 102 baantjes zwemmen
Doe jij weleens een dag gewoon stilzitten?
crap in = crap out
pi_108825993
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:03 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ongeveer 2 meter
Naast jou ben ik dan bijna een dwerg met mn 1,84. Op zich is 119 kg bij 2 meter niet echt te zwaar toch?
pi_108825997
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:18 schreef uniekhoorn het volgende:
Lijstje dan maar...
Een kort dagje vandaag, pas om 10.30 uur het bed uit en om 21.00 weer naar bed.

S: 102 baantjes zwemmen
Nu nog een racefiets en je kunt een triatlon gaan doen. Dat is mijn doel voor na de urbanathlon.
pi_108826024
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:09 schreef creepycookie het volgende:
Sarabi, ten eerste: props voor je durf ^O^ Ten tweede, je bent echt gezegend met mooie taille, bij ieder gewicht O+ En die kilootjes gaan er wel weer af. Meer eten dus!
En dat vind ik nog steeds moeilijk als ik bezig ben met afvallen, maar het gaat de goede kant op :)

:@ bedankt voor de complimentjes
  woensdag 7 maart 2012 @ 16:26:35 #35
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108826080
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:21 schreef loveli het volgende:

[..]

Doe jij weleens een dag gewoon stilzitten?
Op werkdagen maar als ik vrij ben dan wil ik wel wat doen, er is ook zoveel leuks te doen.. Wandelen is het leukst O+
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108826102
Hoihoi.. Hier ook een lijstje in de aanbieding:

O: smoothie banaan, bessen, yoghurt, tarwezemelen, lijnzaad (233 kcal)
T: cupcake (traktatie leerling, was een kleintje) (110?? misschien iets meer)
L: 3 crackers met een pak kipfilet (vleeswaren) en een avocado (459 kcal)
D: chicken chow mein schotel (458 kcal volgens Ainsley, ik doe er iets meer kip in dus gok dat het 500 is)
S: X-co training
T: 2 crackers 20+ kaas denk ik.. (200 kcal)
ongeveer 1500 totaal, mag dus nu ook nog wel een kleine T hebben.. nu nog bedenken wat... :)
pi_108826105
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:25 schreef anna82 het volgende:

[..]

Nu nog een racefiets en je kunt een triatlon gaan doen. Dat is mijn doel voor na de urbanathlon.
^O^ Staat hier ook nog op de wishlist. Als 't lekkerder weer is de racefiets hier weer van stal halen, de normale pedalen er weer onder schroeven en eens wat vaker gaan fietsen, kan hier hartstikke mooi!
Ja doei.
pi_108826157
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:26 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Op werkdagen maar als ik vrij ben dan wil ik wel wat doen, er is ook zoveel leuks te doen.. Wandelen is het leukst O+
Ja, dat wandeltopic moet ik toch écht maar 's gaan openen! Als het even meezit (de weersvoorspellingen zakken ietwat in ;( ) gaan we dit weekend dan eindelijk op pad in 't peak district. En zal dan met de foto's van die hike wel 't topic opengooien! :Y
Ja doei.
  woensdag 7 maart 2012 @ 16:30:20 #39
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108826256
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:28 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ja, dat wandeltopic moet ik toch écht maar 's gaan openen! Als het even meezit (de weersvoorspellingen zakken ietwat in ;( ) gaan we dit weekend dan eindelijk op pad in 't peak district. En zal dan met de foto's van die hike wel 't topic opengooien! :Y
graag!

Fietsen in de buitenlucht dat vind ik echt zoiets als bleekselderij met kokos eten :')
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 16:31:29 #40
70532 loveli
N
pi_108826315
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:25 schreef anna82 het volgende:

[..]

Nu nog een racefiets en je kunt een triatlon gaan doen. Dat is mijn doel voor na de urbanathlon.
Toch geen hele???
crap in = crap out
pi_108826378
We gaan een kat nemen, en nu heeft mijn huisgenoot een lijstje opgehangen met eventuele kattennamen :') Ik heb nu voor Kip gestemd, maar misschien hebben jullie nog leuke ideeën? :P

http://instagr.am/p/H4FO5oD6y3/
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 16:33:59 #42
70532 loveli
N
pi_108826451
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:32 schreef creepycookie het volgende:
We gaan een kat nemen, en nu heeft mijn huisgenoot een lijstje opgehangen met eventuele kattennamen :') Ik heb nu voor Kip gestemd, maar misschien hebben jullie nog leuke ideeën? :P

[ afbeelding ]
Actie. En dan Actie voeren :')
crap in = crap out
pi_108826463
Ow wat leuk een kat!! :P
Ik heb 2 dagen lopen denken over kattennamen (moest er 2 zijn) haha. Suc6.
Maar ik kan de afbeelding niet zien?
Mr. Smith :s)
~ Bonito La Risa ~
pi_108826525
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:32 schreef creepycookie het volgende:
We gaan een kat nemen, en nu heeft mijn huisgenoot een lijstje opgehangen met eventuele kattennamen :') Ik heb nu voor Kip gestemd, maar misschien hebben jullie nog leuke ideeën? :P

[ afbeelding ]
Ik moet er vier met beginletter C verzinnen, dus ik sla even over :')
pi_108826541
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:32 schreef creepycookie het volgende:
We gaan een kat nemen, en nu heeft mijn huisgenoot een lijstje opgehangen met eventuele kattennamen :') Ik heb nu voor Kip gestemd, maar misschien hebben jullie nog leuke ideeën? :P

http://instagr.am/p/H4FO5oD6y3/
Ik zie geen feauteau, maar O+ Kip O+
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_108826545
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:33 schreef loveli het volgende:

[..]

Actie. En dan Actie voeren :')
lol. Flauw :D
pi_108826546
quote:
1s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:35 schreef An24 het volgende:

[..]

Ik moet er vier met beginletter C verzinnen, dus ik sla even over :')
Cadootje O+
~ Bonito La Risa ~
pi_108826552
Tarzan :') Pas maar op creepy, straks beland 'ie dan bij je huisgenotes in het nachtkastje :') :P
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:25 schreef the85mc het volgende:

[..]

Naast jou ben ik dan bijna een dwerg met mn 1,84. Op zich is 119 kg bij 2 meter niet echt te zwaar toch?
117 he! :{ :P :D

Mwah, kan verschillend zijn :') Na 1e keer afvallen (op verkeerde manier van 165kg naar 90kg) was ik dus maar 90kg, maar net nog zo'n laagje vet als nu maar wel veel spiermassa kwijt en kon maar iets van 1800kcal per dag eten om gelijk te blijven.
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:25 schreef Sarabi het volgende:

[..]

En dat vind ik nog steeds moeilijk als ik bezig ben met afvallen, maar het gaat de goede kant op :)

:@ bedankt voor de complimentjes
Het is veel beter om een tekort aan kcal's te creëren door te bewegen dan te weinig te eten :)
Ga je helemaal te laag dan gaat wat je standaard al verbrand ook omlaag, waardoor je na het lijnen dus nog minder kan eten om op gewicht te blijven...
Is klein beetje waar ik bang voor ben bij Minilot, maar hoop dat het niet gebeurt/meevalt... :@
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_108826560
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:35 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ik zie geen feauteau, maar O+ Kip O+
Het is een linkje!
pi_108826583
Lijstje alsnog gelezen: Kip w/ Zet maar een kruisje namens mij :Y
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_108826602
@Sarabi jeetje, je zou idd niet zeggen dat daar maar 5 kg tussen zit, maar zijwaarts of frontaal kan idd stukken schelen op de foto. Maar ey, vijf kilo is niet onoverkomelijk, met wat je al gepresteerd hebt, gaat je dat prima lukken toch?
pi_108826643
quote:
1s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:35 schreef An24 het volgende:

[..]

Ik moet er vier met beginletter C verzinnen, dus ik sla even over :')
Creepy en Cookie? :P

Ik vind Kip ook de leukste. :)
Know that while you sleep
Everything has changed
pi_108826663
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:36 schreef Syrena het volgende:
Lijstje alsnog gelezen: Kip w/ Zet maar een kruisje namens mij :Y
Hehe oO<
pi_108826691
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:35 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

Cadootje O+
:D

Maar ik vind kip ook leuk. Of voor een nog sterker effect: Birdy :')
pi_108826707
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:28 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ja, dat wandeltopic moet ik toch écht maar 's gaan openen! Als het even meezit (de weersvoorspellingen zakken ietwat in ;( ) gaan we dit weekend dan eindelijk op pad in 't peak district. En zal dan met de foto's van die hike wel 't topic opengooien! :Y
Wandeltopic? :D goed idee ;)
pi_108826741
Kenau Hasselaar :7
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_108826754
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:37 schreef Mini. het volgende:

[..]

Creepy en Cookie? :P

Ik vind Kip ook de leukste. :)
Moet wel op de stamboom he ;) manlief heeft al alle soa's met een C opgenoemd :D
pi_108826773
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:36 schreef MarMar het volgende:
@Sarabi jeetje, je zou idd niet zeggen dat daar maar 5 kg tussen zit, maar zijwaarts of frontaal kan idd stukken schelen op de foto. Maar ey, vijf kilo is niet onoverkomelijk, met wat je al gepresteerd hebt, gaat je dat prima lukken toch?
Als die 2e foto frontaal was geweest was het inderdaad heel anders geweest. Moet ik toch weer eens gaan onthouden wanneer mensen foto's van mij gaan maken hahaha.

5 kilo kan volgens mij soms een stuk moeilijker zijn dan 30 kilo....maar we zullen zien.
Mocht ik niet meer afvallen is dat ook geen ramp, ik wil vooral een goed etenspatroon hebben.
Maar ik heb zo'n gevoel dat dat wel een beetje samenhangt :D

Ik ga nu even op de hometrainer, weinig zin in maar wandelen gaat het hem ook niet meer worden vandaag.
pi_108826775
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:39 schreef Syrena het volgende:
Kenau Hasselaar :7
Oh god. :')
pi_108826808
quote:
117 he! :{ :P :D

Mwah, kan verschillend zijn :') Na 1e keer afvallen (op verkeerde manier van 165kg naar 90kg) was ik dus maar 90kg, maar net nog zo'n laagje vet als nu maar wel veel spiermassa kwijt en kon maar iets van 1800kcal per dag eten om gelijk te blijven.

Sorry 117, haha. Dat crashen klinkt bekend, al was het bij mij wat minder extreem, van 97 naar 80 in een paar weken. Jaar later woog ik weer 93.. Maar nu doe ik al ruim een jaar om van 93 lichter te worden. Maar ver onder de 80 gaat moeilijk worden, al is dat wel mn doel. Eerst afvallen tot 76-77 en dan krachttraining. Ben nog nooit zo licht geweest, tenminste niet na mn 17e ofzo.
pi_108827005
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:31 schreef loveli het volgende:

[..]

Toch geen hele???
Oh gut nee! Ik dacht zelf aan de olympische afstand, dat is 40 km fietsen, 10 km lopen en hoeveel zwemmen weet ik even niet meer, maar het was niet al te veel. Tegen die tijd moet dat te doen zijn.

Maar eerst maar eens die 12 km kunnen lopen. Hoe gaat het met jouw trainingen?
pi_108827120
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 15:50 schreef the85mc het volgende:
Ik mag max 80 kg wegen. Duurt nog wel lang voor de eerste grote wedstrijd. Denk ergens april, mei ofzo. Sauna is inderdaad laatste redmiddel, of hardlopen met vuilniszak aan. Maar dat is echt slecht voor je lichaam en je prestaties worden er ook niet echt beter van.. Beter probeer ik van te voren gewoon op gewicht te zijn. Ik ben wel al 1 week onder de 80 geweest :')
Ruilen? Ik ben druk bezig om juist boven de 80kg te komen. :')

Je kan kijken naar http://www.leangains.com/. Schijnt goed te werken om vet te verliezen terwijl je zoveel mogelijk spiermassa behoudt.
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 16:51:08 #63
70532 loveli
N
pi_108827213
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:46 schreef anna82 het volgende:

[..]

Oh gut nee! Ik dacht zelf aan de olympische afstand, dat is 40 km fietsen, 10 km lopen en hoeveel zwemmen weet ik even niet meer, maar het was niet al te veel. Tegen die tijd moet dat te doen zijn.

Maar eerst maar eens die 12 km kunnen lopen. Hoe gaat het met jouw trainingen?
Dat is een kwart, met een kilometer zwemmen. Heb een 1/8 gedaan toen ik een jaar of 15 was. Jong en onbezonnen. Ik ga vanavond weer lopen met het groepje, het wordt binnen loopband + circuit, want baggerweer.
crap in = crap out
pi_108827225
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:41 schreef the85mc het volgende:

[..]

Sorry 117, haha. Dat crashen klinkt bekend, al was het bij mij wat minder extreem, van 97 naar 80 in een paar weken. Jaar later woog ik weer 93.. Maar nu doe ik al ruim een jaar om van 93 lichter te worden. Maar ver onder de 80 gaat moeilijk worden, al is dat wel mn doel. Eerst afvallen tot 76-77 en dan krachttraining. Ben nog nooit zo licht geweest, tenminste niet na mn 17e ofzo.
Juni duurt gelukkig nog even :) Moet lukken toch?

Ik wil vooral resultaat in cm's zien...
Dus eigenlijk vooral nog buik- en rugvet wegwerken...

[ Bericht 16% gewijzigd door V1z0R op 07-03-2012 17:10:21 ]
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_108827249
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:48 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Ruilen? Ik ben druk bezig om juist boven de 80kg te komen. :')
Veel krachttraining, weinig herhalingen. Veel eiwitten eten en ik zou binnen een jaar 100 kg wegen.. Misschien een uitdaging na mijn wedstrijden ;)
  woensdag 7 maart 2012 @ 16:55:40 #66
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_108827420
Kip :D Rudyard Kipling, Kip for short!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_108827443
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 16:51 schreef the85mc het volgende:

[..]

Veel krachttraining, weinig herhalingen. Veel eiwitten eten en ik zou binnen een jaar 100 kg wegen.. Misschien een uitdaging na mijn wedstrijden ;)
Vrijdag mezelf weer een keer wegen. Ik ben benieuwd of er nog wat bijgekomen is. }:|
pi_108827471
Noem de kat Kurtz! :')
Ja doei.
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:10:25 #69
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108828057
Open die wandeltopic nouhou!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108828158
Foto's van jaar of 3 terug
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Foto's van een maandje geleden. Heb thermo aan omdat ik net terug kwam van schaatsen :) Op 2e foto trek ik mn schouders iets naar achter, lijkt daardoor heel anders. Maar in de tussentijd wel iets zwaarder geworden, maar wel dunner.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:15:56 #71
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108828246
Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:19:00 #72
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108828340
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108828411
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 17:13 schreef the85mc het volgende:
Foto's van jaar of 3 terug
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Foto's van een maandje geleden. Heb thermo aan omdat ik net terug kwam van schaatsen :) Op 2e foto trek ik mn schouders iets naar achter, lijkt daardoor heel anders. Maar in de tussentijd wel iets zwaarder geworden, maar wel dunner.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Netjes!
Uniekhoorn ook! Maar je moet echt niet nog meer gaan afvallen hoor.

Hometrainen is saai }:| dus heb het maar 20 minuutjes volgehouden.
Maar eens een leuke serie zoeken om tijdens het fietsen te kijken ofzo.
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:22:35 #74
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108828460
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 17:21 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Netjes!
Uniekhoorn ook! Maar je moet echt niet nog meer gaan afvallen hoor.

Hometrainen is saai }:| dus heb het maar 20 minuutjes volgehouden.
Maar eens een leuke serie zoeken om tijdens het fietsen te kijken ofzo.
Yep, series zoeken of een filmpje kijken tijdens hometrainen want anders is het niet te doen.
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108828462
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 17:19 schreef uniekhoorn het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wow!! terug ;) Wat een verschil zeg!
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:25:03 #76
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_108828543
Oh ik moet mn miss piggy foto ook weer opzoeken zie ik :')
Niet meer actief op Fok!
pi_108828613
Wow, mc. Goed gedaan zeg!

En Uniek is ook mooi! Ik zal eens kijken of ik ook nog voor en na heb. Ik heb namelijk de camera vermeden in mijn dikke periode :')
  woensdag 7 maart 2012 @ 17:29:01 #78
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_108828698
Ik had omgekeerde anorexia in mijn dikke periode :P. Dit weekend mijn referentiebroek eens passen want die wil ik dit voorjaar weer aan.
Niet meer actief op Fok!
pi_108828741
^O^ seht gut aus menschen :Y
pi_108829407
Oeh the85mc goed gedaan!! Uniekje wist ik al, maar idd, goed blijven eten zoals je nu doet, daar hoeft geen grammetje meer af!!
pi_108829774
85, goed gedaan hoor! Maar wil je er nog zoveel af dan?

En jeetje, Uniek ook goed bezig, niet meer er af hoor!

Mijn before en nu foto's heb ik niet echt... Of eerlijk gezegd, wil ik niet zien haha
Eigenlijk heb ik ze hier voor me. Misschien wel zo verstandig om te laten zien. Dan weet ik weer waarvoor ik het doe ;)
~ Bonito La Risa ~
pi_108829806
Manmanman, er is nog niets productiefs uit me gekomen vandaag, en zit nu vooral te gapen :') Hopelijk straks wat energie opdoen bij 't spinnen.... Vanavond vroeg naar bed!

Nu nog even bedenken of we gaan fietsen naar de sportschool of de auto nemen :@
Ja doei.
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:00:36 #83
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_108829882
Doe nou die wandeltopic... *stampvoet*
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_108829920
quote:
8s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Doe nou die wandeltopic... *stampvoet*
:D
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:02:12 #85
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_108829938
Op weg naar de stad voor tapas :9.

O: Franse kwark (250 gr) met 3 el muesli
T/LT: moorkop :')
D: tapas dus!

Zal wel ook groente nemen :')
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:02:44 #86
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_108829963
Oh en naamtopic O+
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_108829970
quote:
10s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
Op weg naar de stad voor tapas :9.

O: Franse kwark (250 gr) met 3 el muesli
T/LT: moorkop :')
D: tapas dus!

Zal wel ook groente nemen :')
:o
Maar je was jarig toch?? Dan mag het :Y O-)
pi_108830051
Gefeliciteerd XM!
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:07:11 #89
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_108830112
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:03 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

:o
Maar je was jarig toch?? Dan mag het :Y O-)
Nog steeds zelfs!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_108830130
Mijn meest dikste periode foto's liggen nog in mijn andere huis.

Maar ik zat tussen Sarabi en Uniek in :@ Die er nu beiden dus geweldig uit zien :Y

Ik heb geen droogtrainfoto's, dat heeft ook kort geduurd. Maar dit komt het meeste in de buurt (en is nu ook zeker weer haalbaar, nog maar drie kilo!) :

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:+

[ Bericht 0% gewijzigd door An24 op 07-03-2012 18:23:55 ]
pi_108830257
quote:
6s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:07 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nog steeds zelfs!
Oeh! Dan mag het nog steeds :D *O*

En gefeliciteerd natuurlijk :*
  Vis een optie? woensdag 7 maart 2012 @ 18:12:46 #92
70532 loveli
N
pi_108830321
Er zit wat voor je hoofd. En je hebt een verrekt ( :') ) goed lijf zo te zien.
crap in = crap out
pi_108830377
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:12 schreef loveli het volgende:
Er zit wat voor je hoofd. En je hebt een verrekt ( :') ) goed lijf zo te zien.
Dat!
Mijn wens ziet er ongeveer ook zo uit.. maar of ik dat ga halen ooit?
pi_108830412
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:14 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Dat!
Mijn wens ziet er ongeveer ook zo uit.. maar of ik dat ga halen ooit?
Jij bent al een heel eind!
pi_108830533
quote:
1s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:15 schreef LieLie het volgende:

[..]

Jij bent al een heel eind!
Nou.. er moet dan nog best een boel kont en dij vanaf hoor.. (en een beetje buik, maar dat gaat iets makkelijker..)
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:19:35 #96
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_108830573
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 17:58 schreef motorbloempje het volgende:
Manmanman, er is nog niets productiefs uit me gekomen vandaag, en zit nu vooral te gapen :')
ik las poepen :')
Kwak
pi_108830594
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:19 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

ik las poepen :')
.. dat ook kwak, dat ook...
Ja doei.
  woensdag 7 maart 2012 @ 18:20:06 #98
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_108830595
gefeliciteerd XM *doet een dansje in de rondte*
Kwak
pi_108830608
quote:
0s.gif Op woensdag 7 maart 2012 18:20 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

.. dat ook kwak, dat ook...
Nou.. das best productief dan toch?! :+
pi_108830630
Zo maar 's omkleden :') :z :z kijken of ik niet halverwege de trap in slaap donder ofzo..
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')