Excuses aanvaardt.quote:Op woensdag 7 maart 2012 12:57 schreef cleany het volgende:
[..]
Sorry dat ik het zeg, maar de redenen om geen varkens te eten en geen honden te hebben is volkomen bullshit. Die mannen zijn toch ook vaak vies?
Ik respecteer personen, maar ik respecteer ook verandering van denkwijzen, out-of-the-box denken, anti-schaapjes gedrag en evolutie. De mens is (over het algemeen) ook qua intelligentie vooruit gegaan.quote:
Leuk!quote:Op woensdag 7 maart 2012 14:24 schreef PeterKelder het volgende:
Wel leuk filmpje uit 2008 met Joost Buitenweg, Nathalie Mourits en Bart Ettekoven
quote:
grappig...ze had best de zelfde naam kunnen houden toch?quote:Op woensdag 7 maart 2012 15:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Voor degenen die haar niet herkennen, ze is te zien direct na de leader in het rood
God die puber reactiesquote:Op woensdag 7 maart 2012 15:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Voor degenen die haar niet herkennen, ze is te zien direct na de leader in het rood
Jawel ik eet geen chimpansee omdat het teveel op een mens lijkt.quote:
Ja, de mens heeft veel in vergelijking met varkens.quote:Op woensdag 7 maart 2012 15:43 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jawel ik eet geen chimpansee omdat het teveel op een mens lijkt.
Daarom eten zij geen varken toch ?
quote:Op woensdag 7 maart 2012 09:56 schreef cleany het volgende:
Als je een beetje geloofwaardige begrafenis wilt opzetten, zal je toch echt wat meer figuranten in moeten zetten, maar blijkbaar zijn die voor GTST tegenwoordig zelfs te duur
enne waarom mogen moslims geen hond hebben?
En Anton![]()
Van Maxime valt het me ook best zwaar tegen, maar die was nog in shock vanwege Danny.
Dat gaat te verquote:Op woensdag 7 maart 2012 15:43 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jawel ik eet geen chimpansee omdat het teveel op een mens lijkt.
Daarom eten zij geen varken toch ?
Dit dus!quote:
Heeft er iemand uberhaupt ooit wel eens chimpansee gegetenquote:Op woensdag 7 maart 2012 15:43 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jawel ik eet geen chimpansee omdat het teveel op een mens lijkt.
Daarom eten zij geen varken toch ?
Straks blijkt dat Anton gewoon geil wordt van begrafenissen, kunnen ze hem ook opsluiten in een psychiatrische inrichtingquote:Op dinsdag 6 maart 2012 22:26 schreef James1988 het volgende:
De tweede keer dat Anton het met Maxime doet tijdens zo'n droevig moment
Ja schijnbaar krijgt die hem dan alleen omhoogquote:Op woensdag 7 maart 2012 17:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Straks blijkt dat Anton gewoon geil wordt van begrafenissen, kunnen ze hem ook opsluiten in een psychiatrische inrichting
Laten we het hopen dat er een dag komt dat Sjors bij die vent weggaat,, hoeveel kansen wil je nog geven aan iemandquote:Op woensdag 7 maart 2012 18:24 schreef datisstom het volgende:
Sjors gaat toch weg bij Bing.
Rik geilt op Nuran.
Is weer hetzelfde als toen RTL 4 Avatar uitzondquote:
Zij is echt hotquote:Op woensdag 7 maart 2012 12:55 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Cynthia Abma is best een leuke vrouw, ze speelde in seizoen 1 een vriendin van John Alberts in GTST (is op youtube vast nog wel te vinden), ze was daar uiteraard 20 jaar jonger en ze was toen echt leuk en knap in mijn ogen. Uiteraard ken ik haar ook uit 'Vrienden voor het Leven' waar ze de assistente speelde op het werk van Eddie (Peter Lusse)![]()
Cynthia Abma in de jaren '90:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Komt omdat drie kwart van Meerdijk er al ligt.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:23 schreef amaranta het volgende:
Nou, de opkomst op begrafenissen wordt in Meerdijk ook steeds kleiner.
Inderdaad.quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:05 schreef Frey het volgende:
Vroeger had je ook al die extra reclames, maar dat wist je toen ook. Bovendien was het het toen waard om te wachten.
quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:06 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Komt omdat drie kwart van Meerdijk er al ligt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |