Gewoon morgen overal in de winkels dusquote:Op maandag 5 maart 2012 22:28 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Heuj, m'n MyCom bestelling is onderweg
MASS EFFECT 3 COLLECTOR'S EDIT 1 ¤ 35.98
Ik zal je vertellen hoe awesome: gruwelijk awesomequote:
net zoals skyrim dat ze de releasedate negeren?quote:Op maandag 5 maart 2012 23:27 schreef Morthill het volgende:
[..]
Gewoon morgen overal in de winkels dus
Sowieso nooit begrepen dat als een game gewoon af en gedrukt is, de VS toch voorrang krijgenquote:Op dinsdag 6 maart 2012 00:30 schreef Maanvis het volgende:
[..]
net zoals skyrim dat ze de releasedate negeren?
hmm dan ga ik morgen ook vast naar den winckel!
Ze moeten toch iets hebben om zich nog een beetje verheven boven de rest te voelen.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 08:46 schreef Morthill het volgende:
[..]
Sowieso nooit begrepen dat als een game gewoon af en gedrukt is, de VS toch voorrang krijgen
Ze krijgen altijd al de gave launch-events enzoquote:Op dinsdag 6 maart 2012 08:54 schreef Daeron het volgende:
[..]
Ze moeten toch iets hebben om zich nog een beetje verheven boven de rest te voelen.
Vanavond maar even de loyalty missie's en de suicide missie afronden. Speel als soldier en ik was vergeten hoe overpowered adrenaline rush isquote:Op maandag 5 maart 2012 08:31 schreef SteveBudin het volgende:
Nog 2 avonden om dit uit te spelen
Garrus loyalty
Miranda loyalty
Reaper IFF
Tali recruitment/loyalty met Legion
Legion loyalty
Omega relay
Lair of the Shadow Broker
Arrival
Ik denk dattie morgen zowieso wordt verkocht (1 dag voor release), dus ga morgen maar langs wat winkelsquote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:16 schreef Mystikvm het volgende:
Stiekem reken ik er een beetje op dat hij vandaag al verkocht wordt. Vrijwel elke game wordt al voor de releasedatum verkocht.
Dan moet je de PC-versie nog steeds activeren via VPN of je moet een beroep doen op de mannen van reloaded.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:16 schreef Mystikvm het volgende:
Stiekem reken ik er een beetje op dat hij vandaag al verkocht wordt. Vrijwel elke game wordt al voor de releasedatum verkocht.
Ik speel op 360, dus dan is dat gelukkig geen issue.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:24 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Dan moet je de PC-versie nog steeds activeren via VPN.
Gisteren even een stukje van het art-bookje bekeken, best leuk. Edi heeft idd wat weg van Maria uit Metropolis.
Hmjah als je um morgen voor PC koopt kan je um gewoon na middernacht installeren zonder VPNquote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:24 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Dan moet je de PC-versie nog steeds activeren via VPN en anders kan altijd nog een beroep doen op de mannen van reloaded.
vandaag dus niet, ben net al in 't dorp geweest.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:16 schreef Mystikvm het volgende:
Stiekem reken ik er een beetje op dat hij vandaag al verkocht wordt. Vrijwel elke game wordt al voor de releasedatum verkocht.
Vaak moet je einde van de dag gaan hequote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:44 schreef Maanvis het volgende:
[..]
vandaag dus niet, ben net al in 't dorp geweest.
Jaquote:
quote:User Reviews
Volgens mij bedoelt hij dat het userreviews zijn.quote:
Ik las 't.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 11:38 schreef Salsanadia het volgende:
Volgens mij bedoelt hij dat het userreviews zijn.
Nou lekker dan. Bedankt.quote:Currently there is one scenario in which you cannot salvage
the save file: if you have ever moved your save file to the cloud and
the original system is not available to transfer it back to. We
understand this may be a great setback to those impacted who have been
following the Mass Effect franchise over the years. We thank you for
your patience.
dan ga ik straks nog wel een keertjequote:
Maar ik dacht dat hij donderdag zou uitkomen ? dus toch morgen ? want dan ga ik na werk nog even snel langs de winkelquote:
Hopelijk bedoelt ie via Origin.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:20 schreef Scarface2004 het volgende:
Komt er eindelijk een triple A game, gaan ze hem alsnog downloaden
Doe ik altijd, eerst kijken of 'ie draait op mijn PC. Als die goed draait dan koop ik hem. Tenminste als het een beetje een goed spel is, want de demo was erg slecht. Daarnaast heb ik het ook niet zo op games waar EA zich mee bemoeit.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:20 schreef Scarface2004 het volgende:
Komt er eindelijk een triple A game, gaan ze hem alsnog downloaden
Heb jij die saves op een oude xbox aangemaakt? Dan gaat het volgens het bericht niet meer werken in ME3.quote:Op maandag 5 maart 2012 13:05 schreef Daeron het volgende:
[..]
Damn, goed om te weten, van de week dus ff mijn save games uit de cloud plukken.
Demo was erg slecht?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:22 schreef Quisho het volgende:
[..]
Doe ik altijd, eerst kijken of 'ie draait op mijn PC. Als die goed draait dan koop ik hem. Tenminste als het een beetje een goed spel is, want de demo was erg slecht. Daarnaast heb ik het ook niet zo op games waar EA zich mee bemoeit.
Make that the cat wise.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:22 schreef Quisho het volgende:
[..]
Doe ik altijd, eerst kijken of 'ie draait op mijn PC. Als die goed draait dan koop ik hem. Tenminste als het een beetje een goed spel is, want de demo was erg slecht. Daarnaast heb ik het ook niet zo op games waar EA zich mee bemoeit.
Werkt het niet gewoon door de savegame te laden in ME2, opnieuw op te slaan op je HDD van je nieuwe Xbox en die dan te importeren?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:13 schreef MPC60 het volgende:
Ik ben bang dat ik met een preorder zit waar ik niks mee kan.Ik heb mijn savegames na het transferen naar mijn nieuwe xbox namelijk op de cloud gezet en ik heb die oude xbox niet meer... zover ik het begrijp kan ik nu mijn characters niet importeren! Weet iemand hier of daar een oplossing voor is op dit moment is dit de reactie van BioWare:
[..]
Nou lekker dan. Bedankt.
Nou ja ik koop spellen vaak wel voor de online mode, en Mass Effect 3 heeft alleen Co-op volgens mij?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:31 schreef Scarface2004 het volgende:
[..]
Make that the cat wise.
Helemaal rondspelen, en daarna heb je zoiets van...meh, ik hoef hem eigenlijk niet meer te kopen.
Het maakt mij niet uit of je hem koopt of niet....maar dit zijn altijd van die slappe smoesjes
ME3 is langer dan 8 uur...quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:34 schreef Quisho het volgende:
[..]
Nou ja ik koop spellen vaak wel voor de online mode, en Mass Effect 3 heeft alleen Co-op volgens mij?
Tsja ik koop tegenwoordig eenmaal niet zo snel een spel die je in 8 uur uitgespeeld hebt en waarmee je daarna niet mee online kan.
Maar goed ik kijk wel even hoe hij draait, als het helemaal niet draait ga ik hem dus niet spelen.
Nope lees dat bericht maar eens goed, je moet de save terug halen van de cloud op de originele HDD waar de oorspronkelijke save op gemaakt is. Die heb ik niet meer want mijn oude xbox is verkocht.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:34 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Werkt het niet gewoon door de savegame te laden in ME2, opnieuw op te slaan op je HDD van je nieuwe Xbox en die dan te importeren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |