quote:
Behoorlijk wat gelosten, waaronder leider Kwiatkowski, en daardoor is Vermote eindwinnaar.quote:1. Arnaud Démare (FDJ)
2. Alexander Porsev (Katusha)
3. Kenny Van Hummel (Vacansoleil-DCM)
4. Niko Eeckhout (An Post - Sean Kelly)
Wielrennen kan niet zonder sponsors maar dit is een stap te ver. Noem het dan gewoon Volta Limburg Hel van het Mergelland (ik moest even googlen dat deze "classic" de HvhM isquote:Op zondag 4 maart 2012 16:57 schreef Waaghals het volgende:
Volta limburg classic
Wat een verkrachting
Aangezien PR in feite één langgerekt parcours is en zo goed als geen lussen maakt is doorsteken verschrikkelijk moeilijk. Zelfs bijna onmogelijk. Beste wat je kan doen is naar de start in Compiegne gaan , en dan ergens een stekje langs het parcours uitkiezen waar je ze wil zien ... (en als dat ver genoeg van de finish is kun je eventueel nog langs in Roubaix zelf . In de velodrome kun je zo binnen, maar daar moet je vroeg genoeg bij zijn ...quote:Op zondag 4 maart 2012 20:13 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ik wil dit jaar Parijs Roubaix live gaan bekijken.
Heeft iemand hier die wedstrijd al eens live gezien?
Doelstelling is, om net als bij de Amstel Gold Race en LBL per motor een paar keer door te steken.
Ik zie dat het Bos (indien deze in PR zit dit jaar) vlakbij een afrit van een autosnelweg is.
Is deze afrit die dag afgesloten of niet?
Hoe zit het met het velodrome, Zijn hier kaarten voor nodig, of kan men zo naar binnen wandelen?.
In PR red je dat niet omdat je op die sectoren moet wachten tot de hele meute gepasseerd is om te kunnen vertrekken, en het hele veld daar véél meer uit elkaar passeert dan in de meeste andere koersen.quote:Op zondag 4 maart 2012 21:57 schreef Sjoerd102 het volgende:
Nou dat 1 rechte lijn valt wel mee
http://www.letour.fr/2011/PRX/COURSE/docs/parcours.pdf
Volgens mij kun je van sector 22 doorsteken naar 19 en/of 18
Het Bos kun je dan misschien ook nog pakken.
Over de autosnelweg naar sector 12 en dan richting sector 3
ook op die smalle wegen daar?quote:Op maandag 5 maart 2012 11:58 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ik ga ook niet met de auto, maar zoals vermeldt met de motor. Dus parkeren is makkelijker. Je hebt de snelheid van de auto en behendigheid van de fiets
Mooi, VI is toch geen kont aan.quote:Op maandag 5 maart 2012 21:44 schreef marcodej het volgende:
Belgasport over Simpson. Is al een tijdje bezig.
Ik vind het sowiezo al mooi dat een renner die altijd bezig is geweest iedereen het idee te geven dat hij voornamelijk op het strand lag terwijl hij aan het trainen was nog steeds veel op de fiets zit.quote:Cipollini wil locomotief worden voor Guardini
Mario Cipollini mag dan 44 jaar oud zijn en al 7 jaar gestopt met professioneel fietsen, als het aan de Italiaan zelf ligt stapt hij binnenkort weer op de tweewieler. In de Gazzetta dello Sport geeft hij aan graag Andrea Guardini te helpen om Mark Cavendish te verslaan.
"Andrea heeft talent en koerst op één van mijn fietsen", zegt Cipollini over zijn 22-jarige landgenoot die in dienst van het ProContinentale Farnese Vini-Neri Sottoli alle zes de vlakke ritten in de afgelopen Ronde van Langkawi won. "Wat zou het mooi zijn als ik in de Giro de sprint aantrek voor hem, tegen Cavendish. Hoeveel zeges zouden we pakken?"
Maar dat is niet het enige wat Mooie Mario zich afvraagt. "Wat gebeurt er met het lichaam van een topsporter na zijn carrière? Hoe zou het reageren bij een comeback op het hoogste niveau? Kijk, ik ben bijna 45 maar voel me niet oud. Ik train veel, zowel met amateurs als met profs."
Zijn huidige gewicht van 90 kilogram vindt de voormalig veelwinnaar geen probleem. "8 kilo meer dan toen ik top was. Maar die 8 kilogram zijn spieren. Mijn rug en mijn knie doen wat moeilijk, maar mijn motor is intact. Ik ben in staat om deze weddenschap aan te gaan."
"Ik doe het niet voor het geld. Keerde Michael Schumacher terug in de Formule 1 voor de centen? Nee, voor de passie. Wielrennen is voor mij een religie."
Met dat parcours hebben ze er echt totaal niets te zoeken, maar dat zal ze denk ik weinig uitmaken. Alle ballen op Dumoulin.quote:ANDALUCIA
CAJA RURAL
COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
SAUR - SOJASUN
PROJECT 1T4I
7 jaar al?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:17 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik vind het sowiezo al mooi dat een renner die altijd bezig is geweest iedereen het idee te geven dat hij voornamelijk op het strand lag terwijl hij aan het trainen was nog steeds veel op de fiets zit.
Zou me zelfs nog benieuwen wat het inderdaad zou zijn op zo'n leeftijd.
quote:Parijs-Roubaix passeert dan toch langs Bos van Wallers-Arenberg
De wielerklassieker Parijs-Roubaix passeert dit jaar op 8 april dan toch langs de mythische kasseistrook van Arenberg, gelegen in het Noord-Franse Bos van Wallers. Dat maakte organisator Amaury Sports Organisation (ASO) dinsdag bekend.
'De plaatselijke kasseien worden zo snel mogelijk gereinigd', verklaarde koersdirecteur Jean-François Pescheux dinsdag in de marge van de derde etappe in Parijs-Nice.
De passage door 'la Drève des Boules d'Hérin', zoals de strook officieel heet, stond een tijdje op de helling omdat er geen akkoord was tussen de bevoegde instanties over de noodzakelijke reiniging van de kasseien. Pescheux weigerde eerder al het Bos van Wallers in het officiële parcours op te nemen omdat de kasseien overwoekerd zijn door mos en de passage dus te gevaarlijk is voor de renners.
Het Bos van Wallers is traditioneel één van de beruchtste passages in Parijs-Roubaix. Door de slechte staat van de kasseien gebeuren er jaarlijks valpartijen, soms met catastrofale gevolgen. Zo brak Johan Museeuw er in 1998 zijn knieschijf na een zware valpartij. In 2005 lieten de organisatoren een met mos overwoekerde 'Hel' al eens links liggen. De 110e editie van Parijs-Roubaix wordt gereden op 8 april. Vorig jaar werd de Helleklassieker gewonnen door Johan Vansummeren.
Ook oliebedrijven brengen Parijs-Roubaix in gevaar
Daarmee zijn niet alle problemen van de baan. Afgelopen zaterdag werd ook bekend dat de CD40 niet gebruikt kan worden in de buurt van het Noord-Franse stadje Denain. Die weg is een verbindingsweg tussen de kasseistroken van Monchaux-sur-Ecaillon en die van Haveluy. De reden is dat die weg te dicht ligt bij petroleumbedrijven uit Valenciennes.
Er mogen geen manifestaties georganiseerd worden in de buurt van deze Sevesobedrijven. De Parijse organisator ASO hoopt dat de prefectuur bijdraait. Anders moet er een alternatieve straat gekozen worden waardoor Parijs-Roubaix langer wordt dan 260km.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |