Jesus waar maken we ons druk overquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:11 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Oh, 2 jaar maar
Maar dat komt omdat ik zelf nog jong ben.
Genoeg hoor die dat wel willenquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:12 schreef kingtoppie het volgende:
Ik val stiekem op vrouwen van een jaar of 30, maarja die zullen mij nooit komen ophalen om thuis als semi klusjes-man / neukslaaf te dienen.
Ik snap je wel. Als ik een vrouw moest kiezen ging ik ook voor wat ouder.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:12 schreef kingtoppie het volgende:
Ik val stiekem op vrouwen van een jaar of 30, maarja die zullen mij nooit komen ophalen om thuis als semi klusjes-man / neukslaaf te dienen.
net als marilyn monroe op zo'n luchtrooster zekerquote:
Je geilt een man op.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:13 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
net als marilyn monroe op zo'n luchtrooster zeker
Ik kan niet zo goed tellenquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja maar jij bent jonger dan 24 toch
sorry ik zal het nooit doen, beloofdquote:
10 jaar verschil moet kunnen vind ikquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:14 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Godzijdank Ik word er gek van als we het over grote leeftijdsverschillen hebben
Sowieso boeit leeftijd niet als je van iemand houdt.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:14 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Godzijdank Ik word er gek van als we het over grote leeftijdsverschillen hebben
't mag wel, maar dan in het echt met bedoelingenquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:14 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
sorry ik zal het nooit doen, beloofd
9 is toch wel een beetje jong hoor...quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:15 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
10 jaar verschil moet kunnen vind ik
Ik hoef nu echt niet iemand van 16.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:15 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
10 jaar verschil moet kunnen vind ik
/2+7quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:15 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
10 jaar verschil moet kunnen vind ik
Dank je welquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:15 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
10 jaar verschil moet kunnen vind ik
ja dat dacht ik welquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:15 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
't mag wel, maar dan in het echt met bedoelingen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rustig aan.
Iemand van 23 zou ik niet wegsturen hoorquote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:16 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik hoef nu echt niet iemand van 16.
C_A toch, ben je nou met me aan het flirten?quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:19 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Iemand van 23 zou ik niet wegsturen hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |