Als dat was gebeurt wist ik niet hoe snel ik moest stoppen met kijkenquote:Op dinsdag 6 maart 2012 17:45 schreef Razor21 het volgende:
Dacht eerst nog dat die zombie het pistool te pakken zou krijgen en dan s'nachts naar het kamp zou gaan om even lekker te rellen. Niet dus.
Inderdaad, ik ook! Lijkt me wel kicken, zombiehonden en kraaien enzo, net als in resident evil.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 18:21 schreef Yurithemaster het volgende:
ik dacht eerst dat we een zombie koe zouden krijgen
Die kale kom staat hem wel beter. No hommoquote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:45 schreef WatskeZegt het volgende:
Shane is held. Vooral met zijn bekende quote:
[ afbeelding ]
nou dat dacht ik dus ook, ik dacht dat het die koe was die zo kreunde en beest was duidelijk dood, leek mij.. Maar goed, verkeerd gedachtblijkbaarquote:Op dinsdag 6 maart 2012 18:21 schreef Yurithemaster het volgende:
ik dacht eerst dat we een zombie koe zouden krijgen
Die koe niet gezien?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:17 schreef Xaobotnik het volgende:
Waarom zijn er eigenlijk geen zombiebeesten?
Nee man...die koe was intussen al een zombie geworden. Toch?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:19 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Was toch geen zombie? Alleen een stervend beest....
Nou, volgens mij lag die koe daar gewoon koe te wezen hoor. Probeerde niemand te bijten toch ofzo.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:29 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Nee man...die koe was intussen al een zombie geworden. Toch?
Omdat-ie z'n buik helemaal open lag misschien en niet meer kon bewegen? Remember die halve zombie aan het begin van seizoen 1?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:49 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Nou, volgens mij lag die koe daar gewoon koe te wezen hoor. Probeerde niemand te bijten toch ofzo.
Ja zeker, maar die koe lag toch niet te happen naar mensen of wat dan ook.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:56 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Omdat-ie z'n buik helemaal open lag misschien en niet meer kon bewegen? Remember die halve zombie aan het begin van seizoen 1?
Dacht zoiets wel te zien.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:59 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ja zeker, maar die koe lag toch niet te happen naar mensen of wat dan ook.
Zie 't nu ja. Vond 't gewoon vreemd dat een koe nog beweegt terwijl z'n halve buik eruit hangt.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:03 schreef FoXje het volgende:
Die koe was geen zombie. Alleen half opgegeten.
Dat vroeg ik ook al tien keer maar niemand die antwoordde.. Of daryl die met zijn zombie-slay-mes lekker in de wond van die jongen zat te poeren.. Zijn rednecks echt zo dom. Dan kan ik dat achterlijke gedrag van shane en rick wel "begrijpen".quote:Op dinsdag 6 maart 2012 20:17 schreef Xaobotnik het volgende:
Waarom zijn er eigenlijk geen zombiebeesten?
En Shane, als hij zijn bloed gebruikt in die bus, dan gebruikt hij een mes dat hij eerder ook al gebruikt heeft op die zombies (wanneer Rick voorstelt om minder een pistool te gebruiken ivm geluid en besparing van munitie). Bestaat er geen besmettingsgevaar?
Het is volgens mij niet duidelijk of er sprake is van een virus of zoiets wat levende mensen in zombies verandert. Misschien moet men eerst doodgaan voordat men een zombie wordt. Misschien is er wel een virus maar is iedereen al besmet en word je sowieso zombie als je overlijdt.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Dat vroeg ik ook al tien keer maar niemand die antwoordde.. Of daryl die met zijn zombie-slay-mes lekker in de wond van die jongen zat te poeren.. Zijn rednecks echt zo dom. Dan kan ik dat achterlijke gedrag van shane en rick wel "begrijpen".
Nou, als je gebeten wordt dan ben je infected en ga je ook langzaamaan dood...dus...op zich logische reactie met dat mes. Maar ik vind het een beetje een onnodig detail. Er zijn wel meer dingen die niet uitgewerkt worden.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:17 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Het is volgens mij niet duidelijk of er sprake is van een virus of zoiets wat levende mensen in zombies verandert. Misschien moet men eerst doodgaan voordat men een zombie wordt. Misschien is er wel een virus maar is iedereen al besmet en word je sowieso zombie als je overlijdt.
Er werd gesproken van een vrius dat de hersenstam infecteerd, alle neuronen activiteit stopzet en de patient laat overlijden. En dan weer laat herrijzen. Nasty shitquote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:17 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Het is volgens mij niet duidelijk of er sprake is van een virus of zoiets wat levende mensen in zombies verandert. Misschien moet men eerst doodgaan voordat men een zombie wordt. Misschien is er wel een virus maar is iedereen al besmet en word je sowieso zombie als je overlijdt.
volgens mij was er een tijdje terug een lijstje van de makers welke regels ze hadden. En daarbij stond volgens mij dat je niet direct dood ging van een zombie-beet, tenzij die beet echt dodelijk was. Slagader kapot ofzo. Dus dat lijkt me wat gepor met messen in zombies en daarna in jezelf oppervlakkig snijden ook niet dodelijk.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:26 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Er werd gesproken van een vrius dat de hersenstam infecteerd, alle neuronen activiteit stopzet en de patient laat overlijden. En dan weer laat herrijzen. Nasty shit [ afbeelding ]
Jep, ik heb het fout. Lijst gevonden:quote:Op dinsdag 6 maart 2012 21:35 schreef Schenkstroop het volgende:
De een na laatset aflevering bekeken Rick en Shane twee zombie-agenten zonder 'bitemarks'.. Een van de twee merkte op dat de infectie kwam door 'scratches'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.zombiezonenews(...)d-rules-for-zombies/
De acteur die Dale speelt is ook een moraalridder!quote:Op dinsdag 6 maart 2012 14:58 schreef RacerDKB het volgende:
Het schijnt dat Dale gewoon dood is gegaan omdat de acteur (Jeffrey DeMunn) wilde kappen met de serie vanwege dat gedoe met Frank Darabont.
Darabont en DeMunn schijnen vriendjes te zijn en veel samen te werken (Shawshank, Green Mile, Majestic, etc.) dus het waren persoonlijke redenen van de acteur om te kappen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |