Lul niet, baklap.quote:
Eigenlijk zou je gewoon moeten schieten op dat tuig, raampje naar beneden, AK uit het raam en hoppa.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:37 schreef waht het volgende:
[..]
Ja ik zag hem. Heb ook in die contreien gereden. De enige bekogeling vond echter plaats in de Golan.
Maar wel huilen als iemand homo's doodwenst.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je gewoon moeten schieten op dat tuig, raampje naar beneden, AK uit het raam en hoppa.
Wat Palestijnen kunnen kunnen Westerlingen beter, drive-by biatch!
Hardliner.quote:
Salonsocialist zijn lijkt me wel wat. Corduroy dragen, cognac drinken, en dan die opgeheven vinger.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:36 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dan ga ik ineens heel ideologisch links stemmen.
PvdD enzo.
Jij zou het geen probleem vinden als ze bakstenen op je autoruit gooien terwijl je rijdt met een baby naast je?quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:39 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Maar wel huilen als iemand homo's doodwenst.
Je hebt wel een lading boter op je hoofd waar je U tegen zegt. Daarom moest ik zo hard lachen om je hartverscheurende betoog in het nichten-topic.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij zou het geen probleem vinden als ze bakstenen op je autoruit gooien terwijl je rijdt met een baby naast je?
Zelfverdediging jwtz.
Op het moment dat ik een baby naast me heb, zie ik liever dat ze me gewoon gelijk een kogel door m'n voorhoofd jagen.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij zou het geen probleem vinden als ze bakstenen op je autoruit gooien terwijl je rijdt met een baby naast je?
Zelfverdediging jwtz.
Of gewoon er langsrijden met Rihanna over de speakers. Ze rennen weg of beginnen te dansen.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:38 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je gewoon moeten schieten op dat tuig, raampje naar beneden, AK uit het raam en hoppa.
Wat Palestijnen kunnen kunnen Westerlingen beter, drive-by biatch!
quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Op het moment dat ik een baby naast me heb, zie ik liever dat ze me gewoon gelijk een kogel door m'n voorhoofd jagen.
Dat maak ik er niet van, dat werd gewoon in die reportage gezegd.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:42 schreef De_Nuance het volgende:
Het gaat niet per se om het zelfverdedingselement dan wel het feit dat er een westerlingen kwestie van wordt gemaakt om iets te valideren.
Nu komt hij weer met riedeltje over een bastion van beschaving die bedreigd wordt door bloeddorstige haatbaarden.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
En met helden bedoel kansloze religieuze droeftoeters, correct?
Nee natuurlijk niet.quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat maak ik er niet van, dat werd gewoon in die reportage gezegd.
Jezus, heb je weleens gekeken?
Wat zeur je dan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |