ik lees van vrienden die echt áltijd gaan, dat ze ook niet gaan! (en daar ben ik echt verbaasd over, want die gaan altijd!). Ze vinden de line up te zwak. Met zulke prijzen moet er echt een act staan die je wilt zien, en degene die ze op zich wel leuk vinden, hebben ze al eens eerder gezien. Ik twijfel zelf nog over Werchter, maar het kan zomaar worden dat ik die ook oversla... wel vreemd, geen festival in het vooruitzicht, dat welquote:Op donderdag 1 maart 2012 09:49 schreef chansadres het volgende:
Na een nachtje slapen er uit. Nee, dit word het niet. Twijfel over Werchter maar grote kans dat ik het festivalseizoen oversla dit jaar.
Dat lijkt mij ook, of Rock am Ring. Vind Pinkpop behoorlijk zwak dit jaar, maar dat is met name ook omdat dingen als The Cure en The Boss niet aan mij besteed zijn. Verder vind ik dat ze een paar grote namen hebben, en dan een flink gat en wat middelmatige bands, er zitten niet echt wat goede co-headliners, of headliners voor de 3FM stage tussen imho, wellicht Soungarden, en Anouk, maar daar heb je het wel mee gehad.quote:Op donderdag 1 maart 2012 00:14 schreef Moody het volgende:
Ligt het aan mij of kun je beter een half uurtje verder rijden voor Werchter?
De line-ups liggen kwalitatief toch wel wat uit elkaar....
Ik hoor ook al van een hoop mensen die al jaaaaaren op rij gaan, dat ze dit jaar even overslaan. De prijs heeft er natuurlijk ook wel mee te maken. Voor 100 euro voor een mwah programma zullen de meesten nog zoiets hebben van: "laten we gewoon voor de sfeer gaan", maar 170 euro (exclusief die belachelijke servicekosten) is toch wel veel geld voor iets dat je niet fantastisch vindt.quote:Op donderdag 1 maart 2012 12:29 schreef Kidney_bean01 het volgende:
[..]
ik lees van vrienden die echt áltijd gaan, dat ze ook niet gaan! (en daar ben ik echt verbaasd over, want die gaan altijd!). Ze vinden de line up te zwak. Met zulke prijzen moet er echt een act staan die je wilt zien, en degene die ze op zich wel leuk vinden, hebben ze al eens eerder gezien. Ik twijfel zelf nog over Werchter, maar het kan zomaar worden dat ik die ook oversla... wel vreemd, geen festival in het vooruitzicht, dat wel
Ja precies dit. Teveel geld om 'gewoon voor de sfeer te gaan'. (dan moet je ook denken dat het niet bij die 170 euro blijft, je besteed makkelijk nog 100 euro aan van alles en nog wat op het terrein). En wat jullie ook al aanstippen: Werchter heeft vergelijkbare prijzen, maar wel even 10x betere namen staan. Weet niet waar dat aan ligt (waarschijnlijk omdat het later in het jaar valt), maar als je puur naar prijzen en bands kijkt van bijvoorbeeld die twee festivals, lijkt het me niet zo moeilijk dit jaar. Voor de mensen die dan weer beginnen van 'je moet ze niet vergelijken blabla', dat zullen mensen toch echt wel gaan doen denk ik..quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:59 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik hoor ook al van een hoop mensen die al jaaaaaren op rij gaan, dat ze dit jaar even overslaan. De prijs heeft er natuurlijk ook wel mee te maken. Voor 100 euro voor een mwah programma zullen de meesten nog zoiets hebben van: "laten we gewoon voor de sfeer gaan", maar 170 euro (exclusief die belachelijke servicekosten) is toch wel veel geld voor iets dat je niet fantastisch vindt.
Nee hoor, Lowlands verkoopt ook alleen maar uit omdat het Lowlands is.quote:Op donderdag 1 maart 2012 16:54 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Als je naar Pinkpop gaat omdat het Pinkpop is, is er wat mis met je redenatie.
Ik zeg Werchter! Relaxt sfeertje daar hoor en met/om die Belgen lach je je kapot. Maar wat betreft festivalorganisatie is het niet zo gigantisch anders dan Pinkpop.quote:Op donderdag 1 maart 2012 16:42 schreef mr-green het volgende:
Ik zit te twijfelen. Pinkpop of Rock Werchter...
Pinkpop omdat pinkpop (is bekend en valt in een goede periode dat ik vrij ben)
Werchter omdat de line up vele malen beter is dan Pinkpop
Handig wel, want dan ben je zeker van je kaartje. Maar ik verwacht dat het niet zo heel snel gaat. The Cure is niet echt een band die echt iedereen wil zien en/of zeer weinig optreedt.quote:Op donderdag 1 maart 2012 17:24 schreef Peter88Online het volgende:
Vraagje: Ik was van plan om zaterdagochtend dagkaarten bij Free Record Shop te halen. Is het dan handig om er al vroeg van te voren te zijn?
The Cure niet misschien, maar Springsteen natuurlijk wel (om die dag gaat het mij om)quote:Op donderdag 1 maart 2012 17:25 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Handig wel, want dan ben je zeker van je kaartje. Maar ik verwacht dat het niet zo heel snel gaat. The Cure is niet echt een band die echt iedereen wil zien en/of zeer weinig optreedt.
Oh, ik las het verkeerd, ik dacht dat je zaterdagkaarten ging halen.quote:Op donderdag 1 maart 2012 17:27 schreef Peter88Online het volgende:
[..]
The Cure niet misschien, maar Springsteen natuurlijk wel (om die dag gaat het mij om)
Plus: het was het eerste optreden van zijn destijds nieuwe tour en verder trad hij nergens in de buurt op.quote:Op donderdag 1 maart 2012 17:29 schreef Felagund het volgende:
Springsteen is in 2009 nog geweest, dus ik zou daarvoor niet veel zorgen maken. De rest van maandag is niet extreem bijzonder, als in dat veel mensen per se op de maandag willen.
Het is wat iemand hier boven zegt; het is zo 'random' allemaal. En das niet verkeerd voor festivals met >60/70 acts ofzo, maar als je er maar 38 hebt moet er wel een zekere lijn in zitten, zeker in 'deze tijd' (jaja crisisquote:Op donderdag 1 maart 2012 19:23 schreef MaJo het volgende:
Ik snap het gezeur over de lineup eerlijk gezegd niet, ik vind hem best okJuist de wat kleinere namen zijn erg tof, en daar ga ik zelf voor. De meeste 'grote namen' heb ik inmiddels wel gezien. Maar ga ook niet naar Pinkpop, dit jaar wordt het waarschijnlijk Exit en anders weer Werchter
Dat zou wel heeeeeel tof zijnquote:Op donderdag 1 maart 2012 18:31 schreef chansadres het volgende:
Nou, maak die andere namen ook maar bekend dan!
Maandag: Miike Snow in de tent en dan houd je daar nog 1 plekje over.
Jammer van The Black Keys. dEUS is volgens mij nog niet geweest de afgelopen 11 jaar (ben alleen in 2004 en 2005 niet geweest) maar ik kan me niet heugen dat ze zijn geweestquote:Op woensdag 29 februari 2012 23:32 schreef peaceman het volgende:
The black keys zullen wel niet kunnen ivm hun tourschema ofzo.
dEUS is al diverse keren geweest volgens mij.
Naar lowlands ga ik nietquote:Op woensdag 29 februari 2012 23:35 schreef Dark_Angelus het volgende:
dEUS doet rock in park
Black Keys lowlands en net losse show gehad.
Ah ok, ff gemist danquote:Op donderdag 1 maart 2012 22:23 schreef Fuszy het volgende:
The black keys zijn wel officieel aangekondigd.
dEUS was er in 2006 voor het laatst.quote:Op donderdag 1 maart 2012 22:06 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Jammer van The Black Keys. dEUS is volgens mij nog niet geweest de afgelopen 11 jaar (ben alleen in 2004 en 2005 niet geweest) maar ik kan me niet heugen dat ze zijn geweest
[..]
Naar lowlands ga ik nieten dEUS gaan we idd. op Rockin` Park zien
Juist een goede reden om die niet te boeken.quote:Op donderdag 1 maart 2012 20:02 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
En verder ontbreken dingen als Skrillex, die nu onwijs populair is en praktisch op IEDER groot festival staat.
Och, dat hou je altijd natuurlijk, maar het is wel opmerkelijk. En als je naar Rock am Ring kijkt staan daar toch ook wel wat dingen die niet zouden misstaan op Pinkpop, maar ze om wat voor reden dan ook (niet perse omdat ze niet willen) niet hebben geboekt.quote:Op donderdag 1 maart 2012 22:30 schreef peaceman het volgende:
[..]
Juist een goede reden om die niet te boeken.
Ik ga waarschijnlijk 3 dagen!
Ja, nu treed hij op in Keulen de avond daarvoor, daar gaan veel fans op Fok al naar toe. Dus ik denk dat het wel mee gaat vallen.quote:Op donderdag 1 maart 2012 18:58 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Plus: het was het eerste optreden van zijn destijds nieuwe tour en verder trad hij nergens in de buurt op.
Ok, dat stelt me ergens wel gerust, maar toch wil ik er snel bij zijnquote:Op donderdag 1 maart 2012 23:05 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ja, nu treed hij op in Keulen de avond daarvoor, daar gaan veel fans op Fok al naar toe. Dus ik denk dat het wel mee gaat vallen.
Precies, we weten niet waarom. Het ligt niet altijd aan pp natuurlijk. ( al denken velen van wel)quote:Op donderdag 1 maart 2012 22:36 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Och, dat hou je altijd natuurlijk, maar het is wel opmerkelijk. En als je naar Rock am Ring kijkt staan daar toch ook wel wat dingen die niet zouden misstaan op Pinkpop, maar ze om wat voor reden dan ook (niet perse omdat ze niet willen) niet hebben geboekt.
Ik ga juist naar Pinkpop omdat dat zo tof te combineren is met het concert in Keulen. Een hoop fans houden het toch niet bij dat ene concert?quote:Op donderdag 1 maart 2012 23:05 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ja, nu treed hij op in Keulen de avond daarvoor, daar gaan veel fans op Fok al naar toe. Dus ik denk dat het wel mee gaat vallen.
Naar Pinkpop voor de kleine namen? Daarvoor zijn veel betere alternatieven in de buurt; Lowlands, Into The Great Wide Open, Haldern Pop, Pukkelpop etc. Veel meer keuze en de namen komen daar ook veel beter tot hun recht, ipv verdrinken 's middags op het hoofdpodium.quote:Op donderdag 1 maart 2012 19:23 schreef MaJo het volgende:
Ik snap het gezeur over de lineup eerlijk gezegd niet, ik vind hem best okJuist de wat kleinere namen zijn erg tof, en daar ga ik zelf voor. De meeste 'grote namen' heb ik inmiddels wel gezien. Maar ga ook niet naar Pinkpop, dit jaar wordt het waarschijnlijk Exit en anders weer Werchter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |