Nee.quote:Op woensdag 7 maart 2012 14:36 schreef Bootje84 het volgende:
Webbyplus, is die mount niet soulbound? Anders wil ik die heel graag!
Ik kan morgen weer een nieuwe scroll versturen, pm me maar met je mailadres.quote:Op woensdag 7 maart 2012 16:52 schreef DJ_ het volgende:
is er iemand die mij een scroll wil sturen ? ik heb mijne al naar een verkeerde account gestuurd vandaag.
heb nu eindelijk de correcte email gevonden voor die account die ik origineel wou activeren.
ja dat lukt me zelf ook morgen, maar wou er nu een doenquote:Op woensdag 7 maart 2012 16:58 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Ik kan morgen weer een nieuwe scroll versturen, pm me maar met je mailadres.
quote:
thanks , heb hem gestuurdquote:Op woensdag 7 maart 2012 17:20 schreef Blistering het volgende:
Ik kan je er wel 1 sturen, pm me maar.
Dafuq.quote:An error has occurred.
Too many attempts.
heb je er vandaag al een gestuurd ?quote:
Met een andere account op m'n battlenet, niet met die ik nu probeer. Blijkbaar werkt 't dan niet. Sorry manquote:
naja toch bedanktquote:Op woensdag 7 maart 2012 17:42 schreef Blistering het volgende:
[..]
Met een andere account op m'n battlenet, niet met die ik nu probeer. Blijkbaar werkt 't dan niet. Sorry man
En jij wil graag de scroll?quote:Op woensdag 7 maart 2012 16:57 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Nee.
Het werkt zo: Je stuurt iemand met een inactive account een Scroll of Resurrection vanuit je account op wow-europe.com. Als die persoon accepteert, krijg hij een instant lvl80 upgrade(met greens, 75gold, 20slot bags, 280% mount én 7 dagen gratis speeltijd). Als die persoon dan ook minimaal 30 dagen verlengt, krijgt de verstuurder van de SoR een mount. Het heeft dus niets met soulbound te maken..
yep, ik verkoop de mount voor een maand gamtime, 13 euriesquote:
Hoeveel chars worden instant level 80? en heb je er recht op als je al cata hebt? Zit er trouwens een limiet op? Anders zou ik graag iemand willen aankijken om er eentje op mij te gebruikenquote:Op woensdag 7 maart 2012 16:57 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Nee.
Het werkt zo: Je stuurt iemand met een inactive account een Scroll of Resurrection vanuit je account op wow-europe.com. Als die persoon accepteert, krijg hij een instant lvl80 upgrade(met greens, 75gold, 20slot bags, 280% mount én 7 dagen gratis speeltijd). Als die persoon dan ook minimaal 30 dagen verlengt, krijgt de verstuurder van de SoR een mount. Het heeft dus niets met soulbound te maken..
Volgens mij 1 toon en als je Cata al hebt maakt het niet uit. Je kunt er 2 per dag versturen.quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:40 schreef Xetran het volgende:
[..]
Hoeveel chars worden instant level 80? en heb je er recht op als je al cata hebt? Zit er trouwens een limiet op? Anders zou ik graag iemand willen aankijken om er eentje op mij te gebruiken
Vandaag toch maar 1 per dag?quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:49 schreef joyvke het volgende:
[..]
Volgens mij 1 toon en als je Cata al hebt maakt het niet uit. Je kunt er 2 per dag versturen.
1 via real id and 1 via de site dacht ik.quote:
Ik vlieg altijd rondjes door Uldum heen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 08:46 schreef Bootje84 het volgende:
In welk gebied kan je het beste gaan minen voor prospecting? Ik heb 525 mining, dus dat zit verder wel snor
Uldum inderdaad, als je portalt naar Uldum meteen naar het noorden vliegen, en dan tegen de klok in een rondje maken. Dan een rondje om die tempel heen die in het noord-westen staat, dan schuin door naar het zuiden en dan door naar dat stukje waar je die gnomebliteration quest hebt, dan naar boven en weer terug naar waar je in het noorden begonnen bent, met een beetje geluk zijn de miningnodes weer opnieuw gespawned daar. Uurtje minen is best lucratief zoquote:Op donderdag 8 maart 2012 08:46 schreef Bootje84 het volgende:
In welk gebied kan je het beste gaan minen voor prospecting? Ik heb 525 mining, dus dat zit verder wel snor
yep, same story...quote:Op donderdag 8 maart 2012 15:28 schreef Nezhi het volgende:
Hey... ik speel al een tijd niet, 4 maanden oid. Zijn er nieuwe instances of iets dergelijks toegevoegd, of is het nog steeds End Time enzo?
De LFR zit er toch nog minder lang in? Of is dat ook al zo lang?quote:
Wat kost dat? Dat overzetten naar een andere account.quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:54 schreef Metonae het volgende:
Ik heb mn tweede account een SoR gegevenGratis Cata + Gratis level 80 die ik gewoon ff naar mn main account schop
Ik had iets soortgelijks, ik ging mee naar TK voor de Ashes of Al'ar. Die dropte, en ik kreeg niet de mount, maar de raidleader gaf me 30000 gold. Klacht ingediend bij blizzard, maar die zeiden; dan had je maar naar de lootrules moeten vragen... arghquote:Op donderdag 8 maart 2012 20:06 schreef Bootje84 het volgende:
De tering. Zat gisteren in een BH run. Raidleader liet iedereen op items rollen, maar gaf doodleuk de items aan mensen die niet het hoogste rollde..
Was er iemand die 100 rollde, gaf ie em aan iemand die 99 rollde... Zou kunnen zou je denken, alleen gebeurde dat bij alle items...
Maak ik een ticket aan, zegt de GM dat ik de volgende keer moet zorgen dat de raidleader dit de volgende keer zegt;
"I agree to distribute all loot to the highest roller using Master loot, nothing is reserved and nothing will be taken out of turn."
Juist ja.. Alsof ze dat gaan doen
quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat kost dat? Dat overzetten naar een andere account.
quote:Op donderdag 8 maart 2012 18:58 schreef Nezhi het volgende:
Een char verplaatsen kostte bij wat familie van me hetzelfde als een server transfer, maar dan moest wel alle info hetzelfde zijn. Dit is wel al 2 jaar geleden
Volgens mij moet alleen de achternaam gelijk zijn, maar dat was toen inderdaad. Ik heb twee accounts aan mn battle.net hangen, dus ik zit wel goedquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |