Mjah ik vind snipers in IW games gewoon belachelijk. Als ik wil kutten ga ik met rare SMG's of Shotties spelen vind ik veel leukerquote:
Lees dan wat er staat johquote:Op dinsdag 6 maart 2012 14:35 schreef woozi het volgende:
He wat vreemd je was ook zoveel aan het capturen. Jammer dat je team niet meewerkte!
Omdat ik gewoon objective speel hoor, maar als je kijkt in het begin van het filmpje zie je al een onoverbrugbare tussenstand, dan ga ik liever iets voor mezelf doen!quote:Op dinsdag 6 maart 2012 14:48 schreef woozi het volgende:
ja las ik maar jij doet nou ook niet echt je best om te winnen.
waarom speel je dan niet gewoon TDM
okquote:Op dinsdag 6 maart 2012 14:03 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Mjah ik vind snipers in IW games gewoon belachelijk. Als ik wil kutten ga ik met rare SMG's of Shotties spelen vind ik veel leuker
Hehehe true, maar ik krijg het Quickscopen maar niet onder de knie.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:05 schreef BzP het volgende:
Maar steven, ga weer snipen man...
Sniperclips zijn een stuk leuker dan saaie moabs.
2-3 min moabs zijn nog wel entertaining
Ik ben nu juist de L8 beu waardoor ik de MSR neemquote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:10 schreef BzP het volgende:
Moeje de MSR eens proberen
Alhoewel ik de L8 de laaste tijd ook veel neem omdat ik de msr een beetje beu ben
Benadruk je het woord 'me' nog.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:03 schreef Stevenzenl het volgende:
Hmm ja, is een beetje geluk wat je moet hebben denk ik. Al mijn moabs heb ik gehaald in me eentje, niet in party's. Als ik met "me" normale groepje speel dan zijn er van de 6 ongeveer 4 specialist, en 2 assault, dus dat schiet niet op hehehe
Dat was een faal, want het had moeten zijn "me normale groepje" Waar je je al niet druk om maakt man.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:14 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Benadruk je het woord 'me' nog.Tyfus.
http://www.onzetaal.nl/ta(...)telijk-voornaamwoordquote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:17 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Dat was een faal, want het had moeten zijn "me normale groepje" Waar je je al niet druk om maakt man.
Het enige redelijke L118a-clipje dat ik heb kunnen maken was gewoon lucky, en de tegenstander bakte er helemaal niks van;
Zal de MSR is gaan proberen
1.77 bedoel jequote:Op dinsdag 6 maart 2012 15:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Als iedereen pro was had ik ook geen 2.3 kd terwijl ik het spel niet serieus neem. Ach kan niet wachten op de nieuwe Treyarch game vind hun games altijd zoveel plezieriger om te spelen met maar de helft van de bullshit die IW altijd weer in die games ramt.
Heb een GB account waar ik gewoon commander ben met alle perks proquote:Op woensdag 7 maart 2012 14:51 schreef FUUUU het volgende:
Op PSN is het wel makkelijk meerdere accounts te hebben. In gevallen van stef vind ik het een beetje zonde om voor twee accounts Live te moeten betalen puur voor een kd (of andere reden misschien?). maar goed dat moet ieder verder zelf weten natuurlijk.
Het is wel leuk om tegen georganiseerde teams te spelen pubs zijn te makkelijkquote:Op woensdag 7 maart 2012 15:25 schreef BzP het volgende:
Waarom een GB account als je het spel niet serieus neemt?
Komt me bekend voor. Heb 129 uur gespeeld zonder ook maar één enkele MOAB te halen, toen ben ik een paar dagen met de specialist killstreak ( i knowquote:Op donderdag 8 maart 2012 13:15 schreef Lindgren. het volgende:
Net een potje TDM, 24-1. Ik heb nog nooit een MOAB gehaald, dus was flink zweten.. Gasten gingen allemaal midgame weg.Ik was zo dichtbij en de laatste minuut was 3 v 1 en dus onmogelijk
godverdomme.
Had ik ook, in december mn eerste gahaald toen ik met specialist ging spelen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 13:43 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Komt me bekend voor. Heb 129 uur gespeeld zonder ook maar één enkele MOAB te halen, toen ben ik een paar dagen met de specialist killstreak ( i know) gaan spelen, en met de pp90m1, en nu krijg ik vrijwel elke dag wel een MOAB. In het begin kreeg ik ook hartkloppingen bij een streak van 15+, zodra je rustig blijft rijg je de moabs aan elkaar, komt vanzelf
Eigen trophy system slopen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 17:59 schreef Antilurker het volgende:
Iemand die een snelle manier voor Sitrep Pro weet?
Daar moeten ze gvd echt iets aan gaan doen idd. Ik heb het ook bijna altijd. En ik word er helemaal gestoord van het is nu zelfs zo dat ik als ik in de lobby zit dikke downloads aan zet zodat ik de host niet word ( althans dat lijkt te werken ) en ze dan als ik ingame ben weer op pauze zet. Want anders valt er echt niet te spelenquote:Op donderdag 8 maart 2012 16:08 schreef Han-Pekel het volgende:
helemaal gek van dat spel, heb m'n ps3 in dmz staan, nat type open met als gevolg dat ik 9 van de 10 keer de host ben en een lag/frame drop te verduren krijg waar een paard de hik van krijgt!
iemand die weet hoe je kan zorgen dat je geen host wordt? moet ik dan mn nat type weer op moderate zetten? probleem dan is dat ik problemen heb met matchmaking en vaak 3 bar connectie heb....
Gister alleen maar cheaters. In elke potje ground war zat er weer 1. Sterker nog. in 2 potjes zaten er 2 gelijk.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 08:20 schreef Bootje84 het volgende:
Eergisteren weer met een groepje gaan spelen. Eerste 2 potjes doodleuk cheaters in de game.. Lekker werk
Hoe cheat je bij Ground War? Pure nieuwsgierigheid.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 08:41 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Gister alleen maar cheaters. In elke potje ground war zat er weer 1. Sterker nog. in 2 potjes zaten er 2 gelijk.
Fun is bij Ground war er een beetje af.
En reporten ging niet, want die hele spelerslijst bij mij klopt nooit op steam....
Aimbot, wallhack ?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:09 schreef Jaytonism het volgende:
[..]
Hoe cheat je bij Ground War? Pure nieuwsgierigheid.
quote:
Dan heb je het over PC neem ik aan.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:28 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Je ziet ze gewoon random tegen muren knallen net voordat ze het hoekje omkomen en je zo dus raken. Snap daar de fun daar niet van. Misschien leuk in het begin om alle wapens te unlocken. Maar daarna....?
En ja Ground war zitten gewoon de meeste spelers tegelijk dus hoge scores voor die mietjes...
Weet je hoeveel kills ik door muren maak?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:28 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Je ziet ze gewoon random tegen muren knallen net voordat ze het hoekje omkomen en je zo dus raken. Snap daar de fun daar niet van. Misschien leuk in het begin om alle wapens te unlocken. Maar daarna....?
En ja Ground war zitten gewoon de meeste spelers tegelijk dus hoge scores voor die mietjes...
Redelijk treurig ja, maar het geeft wel een goed gevoel om dan een throwing knife net over zijn schouder te gooien en zo de booster te rakenquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:45 schreef Lindgren. het volgende:
Ik had laatst drie boosters in Infected. Eentje blockte de ingang van een kamer waarin twee anderen zaten te boosten voor een moab.N00bs.
Laat me raden, in fallen zekersquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:45 schreef Lindgren. het volgende:
Ik had laatst drie boosters in Infected. Eentje blockte de ingang van een kamer waarin twee anderen zaten te boosten voor een moab.N00bs.
Dat is wel heel triestquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:45 schreef Lindgren. het volgende:
Ik had laatst drie boosters in Infected. Eentje blockte de ingang van een kamer waarin twee anderen zaten te boosten voor een moab.N00bs.
Gebruik je impact dan? Want als ik door een muur wil sproeien dan krijg ik ongeveer 20 hitmarkers en dan ben ik out of ammo.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:50 schreef BzP het volgende:
[..]
Weet je hoeveel kills ik door muren maak?
Als ik denk dat iemand ergens achter loopt en ik heb een silencer dan ga ik ook vol op een muur sproeien met alle gevolgen van dien....
Boostersquote:Op vrijdag 9 maart 2012 10:10 schreef Lastpost het volgende:
Dan die kanslozen in Infected, zodra ik iemand zie die met een 2e controller speelt weet ik al genoeg.
Chef je speelt ook met een PP90M1 met silencer zonder range...quote:Op vrijdag 9 maart 2012 14:53 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Gebruik je impact dan? Want als ik door een muur wil sproeien dan krijg ik ongeveer 20 hitmarkers en dan ben ik out of ammo.
Niet bepaald Counterstrike
Host wins everything? Het spel wordt laggy voor de host al 18 man downloaden.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:31 schreef gastwatdefok het volgende:
Weet iemand of Black Ops 2 wél dedicated servers gaat krijgen?
Call of Duty: Host Wins Everything wordt beetje irritant na verloop van tijd.
Hoezo heeft de host dan perfecte connectie soms?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:47 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Host wins everything? Het spel wordt laggy voor de host al 18 man downloaden.
Dan moet je mij eens zien als ik host benquote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:31 schreef gastwatdefok het volgende:
Weet iemand of Black Ops 2 wél dedicated servers gaat krijgen?
Call of Duty: Host Wins Everything wordt beetje irritant na verloop van tijd.
Speel ook met de Scar, G36c en soms de Type 95 vriend.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 15:36 schreef BzP het volgende:
[..]
Chef je speelt ook met een PP90M1 met silencer zonder range...
Dan heb ik ook non stop shitmarkers
Ik lag als host zijnde met een sterke glasvezel verbinding. Tijd om naar moderate te gaan.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:58 schreef gastwatdefok het volgende:
[..]
Hoezo heeft de host dan perfecte connectie soms?
Onmogelijk.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 16:54 schreef tochweerhenk het volgende:
Ik ga eensch de kunst Quickscopen proberen onder de knie te krijgen.
Dat wordt meestal pas op het allerlaatste moment bekend gemaakt. Black Ops had het, dus ik denk dat Treyarch het wederom gaat gebruiken. Ik hoop alleen dat het dit keer niet via 1 GSP gaat aangezien het een drama was in het begin van Black Ops (mijn mening, ik heb het maar 2 of 3 prestiges volgehouden).quote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:31 schreef gastwatdefok het volgende:
Weet iemand of Black Ops 2 wél dedicated servers gaat krijgen?
Pak een riot shield switch naar je second wapen zoek een riot shield pak die dan in plaats van je second weapons dan heb je dus aan de voor en achterkant een riot shield zo kan je bijvoorbeeld alle vlaggen veroveren in domination want je kan niet dood worden geschoten (wel bukken overigens)quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:45 schreef 3M1N3M het volgende:
Oke, ik heb nu mw3. Maar ehm, vraagje, kan iemand nou goed uitleggen wat riot shield doet? Hoe kan je dood enzo?
Ene keer wordt ik doodgeschoten, en dan weer houdt ie alles tegen?
Werkt het schild op je rug?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:55 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Pak een riot shield switch naar je second wapen zoek een riot shield pak die dan in plaats van je second weapons dan heb je dus aan de voor en achterkant een riot shield zo kan je bijvoorbeeld alle vlaggen veroveren in domination want je kan niet dood worden geschoten (wel bukken overigens)
Kan dat wel?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:55 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Pak een riot shield switch naar je second wapen zoek een riot shield pak die dan in plaats van je second weapons dan heb je dus aan de voor en achterkant een riot shield zo kan je bijvoorbeeld alle vlaggen veroveren in domination want je kan niet dood worden geschoten (wel bukken overigens)
Geloof t eigenlijk ook niet. Maar waar is dat schild dan goed voor?quote:
Nou ja, je kan je teammates beschermen.. en makkelijker objectives capturen enzo, maar imo is hij gewoon heel slecht, ook omdat je voor een smash kill 2 keer moet raken, en meestal zwaai je door die aim assist heen en weer.. Dan kan de enemy je zonder moeite in je rug knifen.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 21:52 schreef 3M1N3M het volgende:
[..]
Geloof t eigenlijk ook niet. Maar waar is dat schild dan goed voor?
Morgen maar eens proberen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |