Hij is al eens met een paraplu aangevallen.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:49 schreef opgebaarde het volgende:
Vind persoonlijk dat Rutger er nog lang over gedaan heeft om eindelijk eens fysiek bejegend te worden
Dat vind ik ook. Hij vraagt er gewoon om.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:49 schreef opgebaarde het volgende:
Vind persoonlijk dat Rutger er nog lang over gedaan heeft om eindelijk eens fysiek bejegend te worden
Wat ben jij voor een vervelend wijsneusje... met je: "snap je het nou?" telkens.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:48 schreef Fockker het volgende:
[..]
Ja, en Kinneging gaat aangifte doen van een valse aangifte wegens mishandeling van Castricum, snap je het nou?
Bron:p&w
Geen persvrijheid of vrijheid van meningsuiting meer dus?quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:47 schreef Fockker het volgende:
Ik vind dat Tahir haar taak als collumiste bij Buitenhof moet opgeven ivm deze affaire. Zoals gezegd. Ze heeft wel meer vreemde provocerende uitspraken op haar naam staan.
Klassen zijn op dit moment benoemd door totale bullshit/onzin.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:49 schreef Taurus het volgende:
[..]
Dat vind ik wel en ik wil dat (weer terug) zien. Ik zou het vreselijk vinden als politici meegaan in de 'realiteit van tegenwoordig' door de overdreven claim op vrijheid van meningsuiting en gelijkheid dat ze in feite precies hetzelfde zijn als de man op straat. Gelul natuurlijk. Klassen zullen, al dan niet benoemd, altijd blijven bestaan. En ik heb veel meer vertrouwen in een politicus die ik juist niet van hetzelfde kaliber vind als ik zelf ben dan in een politicus die veinst exact hetzelfde te zijn als Jan Modaal.
Nee omdat ze nu graag zou willen dat de persvrijheid stopt....quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:52 schreef nikk het volgende:
[..]
Geen persvrijheid of vrijheid van meningsuiting meer dus?
Dat is hoe jij het graag zou willen zien ja. De realiteit is helaas/gelukkig anders, en dat is precies wat botst. Je kunt geen land besturen met het idee dat politici allemaal hetzelfde moeten verdienen als de plaatselijke vuilnisman om enigszins geloofwaardig over te komen, macht en status zijn niet los te koppelen.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:52 schreef kornuitbuffel het volgende:
[..]
Klassen zijn op dit moment benoemd door totale bullshit/onzin.
In ''de realiteit van tegenwoordig'' waar ongetwijfeld ook jij keihard mee te maken gaat krijgen, worden klassen benoemd door waarheid.
Aan de andere kant meen jij dat een ander niet het recht heeft een aanklacht in te dienen wanneer jij meent dat er niets te zien is op een schokkerig filmpje. En als de persoon er om vraagt, naar jouw mening natuurlijk.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:51 schreef skrn het volgende:
[..]
Dat vind ik ook. Hij vraagt er gewoon om.
En nu gaat hij het druk bezetten politieapparaat belasten door een aangifte te doen van mishandeling terwijl er geen striem te zien is. Of een blauwe plek. Wat een aansteller.
Ik heb dan ook gelijk, dank je.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:54 schreef Meneerik2 het volgende:
[..]
Aan de andere kant meen jij dat een ander niet het recht heeft een aanklacht in te dienen wanneer jij meent dat er niets te zien is op een schokkerig filmpje. En als de persoon er om vraagt, naar jouw mening natuurlijk.
Goed bezig
Door een rechter ja, die bood geloof ik zijn excuses aan de volgende dag?quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:50 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Hij is al eens met een paraplu aangevallen.
Not sure if serious...quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:51 schreef skrn het volgende:
[..]
Dat vind ik ook. Hij vraagt er gewoon om.
Het spijt me hoor. Maar in je vorige post, beschouwde je mijn opinie inderdaad als de realiteit.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:54 schreef Taurus het volgende:
[..]
Dat is hoe jij het graag zou willen zien ja. De realiteit is helaas/gelukkig anders, en dat is precies wat botst. Je kunt geen land besturen met het idee dat politici allemaal hetzelfde moeten verdienen als de plaatselijke vuilnisman om enigszins geloofwaardig over te komen, macht en status zijn niet los te koppelen.
Die wil ze met een gedachtenpolitie aan banden leggen.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:52 schreef nikk het volgende:
[..]
Geen persvrijheid of vrijheid van meningsuiting meer dus?
In feite vraagt hij er om, want hij en zijn team gaan volkomen random mensen ongevraagd allerlei moeilijke vragen stellen. Dat ze er dan eens een treffen die niet opgewassen is tegen de manier van interviewen en ze te lijf gaat, zit er dan dik in. Risico van het vak.quote:
In hun wereldje krijgen ze alleen maar lof, dat wereldje is weliswaar heel klein maar is wel bepalend.quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:01 schreef Fockker het volgende:
Inieder geval zal dit nadelig werken voor Tahir en Kinneging. Niet voor Powned. Dit soort zaken doen ze meer, alleen zonder geweld.
Dat doe je op deze manier toch wel een beetje.....snap je?quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In feite vraagt hij er om, want hij en zijn team gaan volkomen random mensen ongevraagd allerlei moeilijke vragen stellen. Dat ze er dan eens een treffen die niet opgewassen is tegen de manier van interviewen en ze te lijf gaat, zit er dan dik in. Risico van het vak.
En voor alle mongolen hier die dan maar meteen beweren dat ik geweld goed praat.... Nee, dat praat ik hiermee niet goed.
Theo van Gogh zocht het zo bezien ook gewoon op natuurlijkquote:Op woensdag 29 februari 2012 01:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In feite vraagt hij er om, want hij en zijn team gaan volkomen random mensen ongevraagd allerlei moeilijke vragen stellen. Dat ze er dan eens een treffen die niet opgewassen is tegen de manier van interviewen en ze te lijf gaat, zit er dan dik in. Risico van het vak.
En voor alle mongolen hier die dan maar meteen beweren dat ik geweld goed praat.... Nee, dat praat ik hiermee niet goed.
Pownews heeft volgens mij nog nooit geweld gebruikt.quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:01 schreef Fockker het volgende:
Inieder geval zal dit nadelig werken voor Tahir en Kinneging. Niet voor Powned. Dit soort zaken doen ze meer, alleen zonder geweld.
Er is iets mis met je gehoor. Waarschijnlijk heb je teveel in het stadion gezeten.De bevestiging:quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:47 schreef Klummie het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet zo gezegd. Kinneging wacht de aangifte af iom zijn advocaat.
Ik vind dat Job Cohen meer status zou moeten hebben dan Rutger Castricum, omdat Castricum er alleen toe dient - als hij zijn vak serieus zou nemen - Nederland op de hoogte te stellen van nieuws, ook de fouten van politici, maar niet van het gehakkel van Cohen. En Laat Castricum nou net alleen op dat laatste uit zijn. Dat vind ik absoluut niet relevant.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:59 schreef kornuitbuffel het volgende:
[..]
Het spijt me hoor. Maar in je vorige post, beschouwde je mijn opinie inderdaad als de realiteit.
En over verdienen, macht, en status heb ik het niet gehad.
Daar heeft dit hele verhaal volgens mij ook niets mee te maken.
Want macht & status, zijn gekochte bullshit op het moment.
Voorbeeldje:
Jij vindt dat Job Cohen meer status heeft als Rutger Castricum, puur & alleen omdat Job Cohen een politicus is.
Ik vind dat Rutger Castricum meer status heeft als Job Cohen, omdat:
Ten 1e: Job Cohen volgens deze beste mevrouw is weggegaan uit de politiek.
Ten 2e: Omdat Rutger Castricum duidelijk de baas is in discussies met politici.
Nee, dat snap ik niet.quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:02 schreef mc540 het volgende:
[..]
Dat doe je op deze manier toch wel een beetje.....snap je?
Inderdaad, homo's die zich openlijk uiten en meisjes met weinig verhullende kleding ook uiteraard.quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:03 schreef Meneerik2 het volgende:
[..]
Theo van Gogh zocht het zo bezien ook gewoon op natuurlijk
Kwas je a/h sarren, Sorry. Je hebt een punt.quote:Op woensdag 29 februari 2012 01:04 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, dat snap ik niet.
Is te vergelijken met een journalist in een oorlogsgebied. Die loopt ook een risico. Een groot risico zelfs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |