Ja tuurlijk, maar als er over een jaar nog na meerdere onafhankelijke diagnoses en onderzoeken is bepaald dat er geen enkele vorm van herstel te zien is, dan kun je zo iemand toch beter z'n 'rust' gunnen? En met name z'n omgeving natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:25 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Er zit een verschil in de diagnose en prognose, wanneer welk hulpmiddel wordt ingezet en tegen welke prijs.
Daarom is het ook verstandig om zo'n keuze aan die omgeving over te laten, en niet dat een paar artsen of onderdanen dat even voor de patiënt en zijn omgeving beslissenquote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, maar als er over een jaar nog na meerdere onafhankelijke diagnoses en onderzoeken is bepaald dat er geen enkele vorm van herstel te zien is, dan kun je zo iemand toch beter z'n 'rust' gunnen? En met name z'n omgeving natuurlijk.
Dat is dus wat ik zeg.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:25 schreef Teslynd het volgende:
Als je niet voor god mag spelen, mag je ook geen comapatiënten aan de apparaten in leven houden. Daarmee lig je je eigen god lelijk dwars.
Klopt. En het moet al helemaal niet beslist worden door een protocol voor het koningshuis of door de politiek of wie dan ook buiten de familie.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daarom is het ook verstandig om zo'n keuze aan die omgeving over te laten, en niet dat een paar artsen of onderdanen dat even voor de patiënt en zijn omgeving beslissen
Die richting zal het wel opgaan, denk ik.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, maar als er over een jaar nog na meerdere onafhankelijke diagnoses en onderzoeken is bepaald dat er geen enkele vorm van herstel te zien is, dan kun je zo iemand toch beter z'n 'rust' gunnen? En met name z'n omgeving natuurlijk.
Denk je? Uit solidairiteit/fatsoen dan, bedoel je? Niet om hun werknemer terug te krijgen. Dat deden ze misschien als ie al bijgekomen was en begon met relavideren.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:37 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die richting zal het wel opgaan, denk ik.
Het bedrijf waar hij hoge functie heeft, zal er ook de nodige moeite insteken.
Uiteraard wilden ze Friso terug na een ski vakantie om weer fris aan de slag te gaan, op zijn werk zullen er vast veel mensen verslagen zijn.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 22:04 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Denk je? Uit solidairiteit/fatsoen dan, bedoel je? Niet om hun werknemer terug te krijgen. Dat deden ze misschien als ie al bijgekomen was en begon met relavideren.
Maar sowieso zal hij al de best mogelijke zorg krijgen, daarvoor is z'n werkgever niet nodig.
quote:Op dinsdag 28 februari 2012 22:31 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Uiteraard wilden ze Friso terug na een ski vakantie om weer fris aan de slag te gaan, op zijn werk zullen er vast veel mensen verslagen zijn.
Nee geen nieuws over Prins Frisoquote:Op dinsdag 28 februari 2012 22:49 schreef senesta het volgende:
Er is verder helemaal nog geen nieuws meer over Friso geweest?
Nee, alleen dr. Thomé net in nieuwzuur, dat Tulleken hem vertelde dat Friso daar lag, en dat hij dat op dat moment nog niet wist omdat hij daarvoor aan de operatietafel stond.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 22:49 schreef senesta het volgende:
Er is verder helemaal nog geen nieuws meer over Friso geweest?
Die hebben al lang gehoord wat de voorlopige diagnose is en weten dat er weinig te behalen valt. Dat wordt mooi met invaliditeitspension wegsturen.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:37 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die richting zal het wel opgaan, denk ik.
Het bedrijf waar hij hoge functie heeft, zal er ook de nodige moeite insteken.
Bedankt voor het plaatsenquote:Op dinsdag 28 februari 2012 21:01 schreef Frutsel het volgende:
NRC journaliste met de dood bedreigd
Begint ook een sport te worden
Dus naast zijn familie zijn er nog heleboel andere mensen begaan met het lot van deze kerel die pech had maar ook dat hoort erbij.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 22:47 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Ik denk dat het al een klein wondertje is als ie ooit nog weer op z'n werk kan komen en z'n collega's bij naam weten te noemen.
Friso was niet dom en heeft dat vast wel goed geregeld.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 23:37 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Die hebben al lang gehoord wat de voorlopige diagnose is en weten dat er weinig te behalen valt. Dat wordt mooi met invaliditeitspension wegsturen.
Idd, maar wellicht doen ze dat uit solidairiteit richting hun (voormalig) collega en z'n familie. Als ie zoveel jaar een goede belangrijke werknemer/leidinggevende is geweest daar, en je kunt een mooi gebaar maken... Wat voor bedrijf is het eigenlijk?quote:Op dinsdag 28 februari 2012 23:37 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Die hebben al lang gehoord wat de voorlopige diagnose is en weten dat er weinig te behalen valt. Dat wordt mooi met invaliditeitspension wegsturen.
Idd. En neem aan dat ie al lang voor z'n ongeluk tot in detail heeft geregeld dat Mabel en z'n kinderen sowieso voor de eerste 10 jaar op geen enkele manier in de problemen gaan komen. Studies al geregeld, financiering daarvan geregeld, alle opvang/ondersteuning voor het gezin vanuit z'n moeder en broers, huis afbetaald, wat spaargeld voor nood, wat aandeeltjes...quote:Op dinsdag 28 februari 2012 23:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Friso was niet dom en heeft dat vast wel goed geregeld.
Zijn CV zag er aardig goed uit.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:22 schreef Teslynd het volgende:
Nog niet veel opgebouwd bij de laatste werkgever.
Van Wikipedia: In oktober 2010 werd bekend dat Friso de taak van Bart Le Blanc als financieel directeur bij URENCO zou overnemen. Hij trad op 1 januari 2011 in dienst en is werkzaam op het hoofdkantoor van URENCO in het Verenigd Koninkrijk.
Hij is volgens mij ook verreweg de slimste van heel de familie, nog wel iets slimmer dan Maxima die ook een baan in de financiele wereld had. De kortzichtige opmerking dat hij een modaal IQ heeft en alleen een goede opleiding etc. heeft gehad omdat z'n moeder Beatrix is, zou je nog op Wim-Lex kunnen toepassen maar dat hij prins is heeft Friso misschien eerder geremd/dwarsgezeten dan dat hij er echt veel aan heeft gehad. Die was er sowieso allang wel gekomen.quote:Op woensdag 29 februari 2012 00:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zijn CV zag er aardig goed uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |