Je bent zelf vaagquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:28 schreef heloef het volgende:
[..]
Mierenneuker.
Ik val op een meisje of niet. En op sommige ga ik gewoon niet vallen vanwege hun uiterlijk dus ja het maakt me een moer uit.
Gaat alleen om je gezicht hè, met de rest van je lichaam doet het sowieso niet zoveel.quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
Toen ik nog lang haar had, was dat "je lijkt dikker/dunner" me nooit opgevallen. Goed, ik woog toen ook een heeel stuk minder dan ik nu weeg.
Misschien als je haar heel lang is?quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:29 schreef SiIk het volgende:
[..]
Gaat alleen om je gezicht hè, met de rest van je lichaam doet het sowieso niet zoveel.
Als je haar tot op je kont komt lijkt je kont minder dikquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:30 schreef Murdera het volgende:
[..]
Misschien als je haar heel lang is?
quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:30 schreef Murdera het volgende:
[..]
Misschien als je haar heel lang is?
Pony staat jou echt heel erg goed.quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:29 schreef SiIk het volgende:
[..]
Toen ik nog geen pony had droeg ik het altijd vast, anders vond ik dat ik echt zo'n smal langwerpig gezicht had. Nu met pony vind ik het beide wel kunnen, omdat die pony sowieso al maakt dat je gezicht breder lijkt.
Ooooh het ligt aan mijn haarquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:32 schreef Myraela het volgende:
Mijn haar zo maakt mijn buik slank en mijn tieten groter. Ik zweer.
Nouja ik had eigenlijk niet zo'n interesse in haar.quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:21 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Boeiend..
Focus je op die vrouw en niet op wat je maten zeggen, ik denk dat je maten je alleen aanmoedigen om iets te proberen... En dat doen ze niet zomaar, want het zijn je vrienden.
Hmm, zou best iets meer mogen hoor.quote:
Ik pikte net een patatje, maar heb het gevoel dat ik meer door moet slikken dan alleen dat patatjequote:Op woensdag 22 februari 2012 17:09 schreef Joysa het volgende:
[..]
Wat denk je te gaan eten vanavond?
Oh dat is wel handigquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:40 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik pikte net een patatje, maar heb het gevoel dat ik meer door moet slikken dan alleen dat patatje
Nee ik ben aan het shaken de komende 3 weken
Jouw tietjes zijn prima hoorquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:37 schreef SiIk het volgende:
[..]
Hmm, zou best iets meer mogen hoor.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 17:40 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik pikte net een patatje, maar heb het gevoel dat ik meer door moet slikken dan alleen dat patatje
Nee ik ben aan het shaken de komende 3 weken
Dat geloof ik alleen van mensen die mij naakt hebben gezienquote:
Nu is je kans voor wat feedbackquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:44 schreef SiIk het volgende:
[..]
Dat geloof ik alleen van mensen die mij naakt hebben gezien
Ik wil me gerust opofferen hoor, maar dat spreekt voor zichquote:Op woensdag 22 februari 2012 17:44 schreef SiIk het volgende:
[..]
Dat geloof ik alleen van mensen die mij naakt hebben gezien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |