Je moet het ook niet gaan vergelijken met het apple-fanboy gala.quote:Op donderdag 3 mei 2012 20:01 schreef Pheno het volgende:
Valt toch wel mee? Ik vind het een vrij kleine zaal eigenlijk
Inderdaadquote:Op donderdag 3 mei 2012 20:02 schreef delano.888 het volgende:
androidcentral chat maakt irritante geluiden zeg!
Dat doe ik ook niet, zie tagje van me, ik heb vaker in een zaal gezetenquote:Op donderdag 3 mei 2012 20:02 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Je moet het ook niet gaan vergelijken met het apple-fanboy gala.
Sorry, Op beeld lijkt sowieso alles groter.quote:Op donderdag 3 mei 2012 20:03 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat doe ik ook niet, zie tagje van me, ik heb vaker in een zaal gezeten
Ik heb alle Galaxy's nog nooit echt mooi gevonden, ik wil de HTC One X maar ben toch gaan kijken naar deze:quote:Op donderdag 3 mei 2012 19:53 schreef RobertNL het volgende:
Checked in (stream werkt nog!)
Stream via DHMI op de TV, en de sites ernaast op het PC beeldscherm![]()
Lijk wel een fanboy
Verrassende aankondiging dan, als ze iedereen al hebben laten spelenquote:Op donderdag 3 mei 2012 20:08 schreef RobertNL het volgende:
Galaxy S III announced:
http://www.engadget.com/2(...)ii-preview-hands-on/
http://www.engadget.com/2(...)y-s-iii-is-official/
http://www.engadget.com/2(...)iii-camera-features/
Ik ben sowieso niet zo'n fan van hele dunne telefoon. Is niet relaxed om vast te houden.quote:Op donderdag 3 mei 2012 20:12 schreef ANCT het volgende:
ik vond de s II een stuk mooier, maar die batterij is wel een groot pluspunt. Dat hij dan wat dikker is neem ik voor lief.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |