eensgelijksquote:
Ehm, nouja prima auto voor dagelijks verkeer, maar daarnaast zou ik nog wel iets willen hebben ja.quote:
En over 2 weken wil je weer wat andersquote:Op dinsdag 21 februari 2012 08:28 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ehm, nouja prima auto voor dagelijks verkeer, maar daarnaast zou ik nog wel iets willen hebben ja.
Een oude amerikaan is ook niet te betalen. Zo'n 6 pitter van BMW wil ik al de helft van m'n leven![]()
Daarnaast is cabrio ook wel puik. De Z3 Coupe vind ik veul mooier als de cabrio, maar een auto met een dak heb ik al
Met een Z3.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 09:27 schreef Anne het volgende:
[..]
En over 2 weken wil je weer wat anders. Je lijkt wel een wief.
Korter en met een thema:quote:Op dinsdag 21 februari 2012 10:39 schreef Freezer het volgende:
Goedemorgen.. Weer een nieuwe actie op www.ibood.com? Wat is er anders aan een rush dan aan de hunt?
quote:Normaal gesproken hebben we natuurlijk slechts 1 onovertroffen aanbieding per dag en houden we regelmatig een Hunt, maar vanaf volgende week doen we iets nieuws bij www.iBOOD.com, namelijk de RUSH.
O ja? Wat is dat dan?
RUSH staat voor; Radical Ultra Short Hunt! In zeer korte tijd komen er spectaculaire aanbiedingen voorbij in een bepaald thema. Denk bijvoorbeeld aan een audio-RUSH of PC-RUSH. Maar het kan ook zijn dat er tijdens een RUSH alleen deals voorbij komen van een bepaald merk of speciaal voor een feestdag zoals Kerst of Valentijnsdag.
Hoe lang duurt zo'n RUSH dan?
Een RUSH duurt grofweg 1 uur tot anderhalf uur, en zolang de voorraad strekt. Je snapt wel: vanwege de korte duur, de beperkte voorraad en de belachelijk lage prijzen, geldt hier nog meer dan bij een dagdeal of de Hunt: OP=OP! En wanneer de RUSH voorbij is, schakelen we automatisch weer naar onze dagelijkse superaanbieding.
No problemquote:Op dinsdag 21 februari 2012 10:51 schreef Freezer het volgende:
Sorry.. had ik zelf ook kunnen vinden. Te lam om te zoeken vandaag...
Ik heb het helemaal gemistquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:09 schreef Duvel het volgende:
't Was wel grappig, maar niks voorbij zien komen waar ik wat mee kan.
Krijg je niet, omdat je voor een WW-uitkering moet hebben gewerkt.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:31 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Zou je een WW-uitkering kunnen aanvragen na afstuderen? Iemand ervaring mee?
Ja.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:31 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Zou je een WW-uitkering kunnen aanvragen na afstuderen? Iemand ervaring mee?
Vraag me niet wat je dan aan geld krijgt... En je bent dan verplicht om te solliciteren en je dient de kutbaantjes eigenlijk te accepteren. Dus of je dat wilt is een tweede.quote:Om de periode tussen afstuderen en een baan te overbruggen, kun je een uitkering aanvragen bij de gemeentelijke Sociale Dienst in je woonplaats. Het is aan te bevelen die aanvraag ongeveer een maand van tevoren in te dienen. Voor een bijstandsuitkering moet je jezelf als werkzoekende inschrijven bij het Centrum voor Werk & Inkomen (CWI) en beschikbaar zijn voor de arbeidsmarkt. Je komt pas in aanmerking als je aan bepaalde criteria voldoet en kunt aantonen waarom je geen werk kunt vinden.
De Sociale Dienst gaat, net zoals de IB-Groep, uit van je formele afstudeerdatum (zie 'Datum van afstuderen' hierboven). Bij de meeste opleidingen is de diploma- of buluitreiking een formaliteit die later plaatsvindt dan je laatste examenwerk. Als je vóór de diploma-uitreiking een uitkering wilt ontvangen, heb je een speciale verklaring nodig die je kunt krijgen bij de Centrale Studentenbalie. Neem dan wel de verklaring van de examenaanvraag (van het examenbureau) mee.
Hmm nouja ik heb vanaf mijn 16e gewerkt. Maar iemand die ik ken die zei dat een uitkering na het afstuderen mogelijk was.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:32 schreef Duvel het volgende:
[..]
Krijg je niet, omdat je voor een WW-uitkering moet hebben gewerkt.
Ik ben eigenlijk tegen uitkeringen maar zoals ik hierboven zeg, iemand wees me erop.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:34 schreef Anne het volgende:
[..]
Ja.
[..]
Vraag me niet wat je dan aan geld krijgt... En je bent dan verplicht om te solliciteren en je dient de kutbaantjes eigenlijk te accepteren. Dus of je dat wilt is een tweede.
Ja, maar dus geen WW-uitkering. Daarvoor moet je minimaal 26 weken in een periode van 36 weken hebben gewerkt (en ik heb geen idee of een stage daar bijvoorbeeld ook onder valt).quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:34 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Hmm nouja ik heb vanaf mijn 16e gewerkt. Maar iemand die ik ken die zei dat een uitkering na het afstuderen mogelijk was.
Ww uitkering krijg je amper, zeg maar niet omdat je te weinig premies hebt afgedragen. Bijstand krijg je met moeite.. Wel kom je in aanmerking voor de wet WIJ (als je jonger dan 28 bent), maar dat is eigenlijk bedoelt voor mensen zonder opleiding. Volgens mij voldoe je daar niet aanquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:34 schreef Anne het volgende:
[..]
Ja.
[..]
Vraag me niet wat je dan aan geld krijgt... En je bent dan verplicht om te solliciteren en je dient de kutbaantjes eigenlijk te accepteren. Dus of je dat wilt is een tweede.
Kan me in beide standpunten vinden. Primair vind ik dat mensen zelfvoorzienend moeten zijn. Als er door externe factoren tijdelijk geen mogelijkheden zijn, vind ik dat we blij mogen zijn dat we uitkeringen kunnen trekkenquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:46 schreef Anne het volgende:
En hoezo ben je trouwens tegen uitkeringen?
Mensen die geen baan kunnen vinden hebben daar toch gewoon recht op en waarschijnlijk hard voor gewerkt.
Ik ben blij dat het bestaat en zal er ook gretig gebruik van maken als het nodig is.
En soms gaat dat nietquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:48 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Persoonlijk iets, ik werk liever voor mijn geld
In hun tuinhuisje misschien, een bijstandsuitkering is bepaald geen vetpot.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:48 schreef Freezer het volgende:
Maar om lekker betaald vakantie te hebben.
¤634,80 als alleenstaande, per maand. Damn, je zal er maar rond van moetem komen.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:55 schreef Duvel het volgende:
[..]
In hun tuinhuisje misschien, een bijstandsuitkering is bepaald geen vetpot.
Da's 1x huur, de zorgverzekering en boodschappen voor 1 weekquote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:01 schreef cofi het volgende:
[..]
¤634,80 als alleenstaande, per maand. Damn, je zal er maar rond van moetem komen.
Zo'n ¤70 euro per week voor twee personen. Jij?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:03 schreef Anne het volgende:
Ik zat trouwens laatst even zo'n topic hier op FOK! door te lezen over boodschappen per week, yadda yadda. Voor hoeveel geld doen jullie boodschappen per week?
Da's niet veel zeg... En dan moet je nog weinig bezittingen ook om daarvoor in aanmerking te komen.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:01 schreef cofi het volgende:
[..]
¤634,80 als alleenstaande, per maand. Damn, je zal er maar rond van moetem komen.
Klopt. Kun je volgens mij amper van leven. Natuurlijk mag je wel naar de voedselbank, dus die kosten heb je niet meerquote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:06 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Da's niet veel zeg... En dan moet je nog weinig bezittingen ook om daarvoor in aanmerking te komen.
En dat gaat dus niet op, omdat er gekeken wordt naar het inkomen van huisgenoten.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:10 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Als je thuiswoont kom je nog wel een eindje maar niet als je alleen bent.
Ok! Dan valt het mee. Zoiets zijn we nu ook ongeveer kwijt gemiddeldquote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:05 schreef cofi het volgende:
[..]
Zo'n ¤70 euro per week voor twee personen. Jij?
Bij ons is het natuurlijk ook wisselend. Het was rond de ¤140 per week. We zijn toen maar overgestapt op het 1 keer per week inslaan en het maken van een boodschappenlijstjequote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:16 schreef Anne het volgende:
[..]
Ok! Dan valt het mee. Zoiets zijn we nu ook ongeveer kwijt gemiddeld.
Ene keer wat meer, andere keer wat minder.
En wat was jullie oplossing?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:25 schreef Anne het volgende:
We zaten eerst ook steeds dik boven de 100 euro inderdaad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |