Raar eigenlijk.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:36 schreef Bolkesteijn het volgende:
Even voor de goede orde, Prins Friso is geen lid meer van het Koninklijk Huis vanwege zijn huwelijk met Mabel (geen toestemmingswet aangenomen). Het ongeluk is dus een zuivere familieaangelegenheid.
Echt he..quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:38 schreef Document1 het volgende:
Waarom zou dit een klap zijn voor Lech? Echt NOS.
Inderdaad. Eindelijk die kutfamilie pleite hier, denken zequote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:38 schreef Document1 het volgende:
Waarom zou dit een klap zijn voor Lech? Echt NOS.
Rutte heeft er dus geen invloed/verantwoordelijkheid over, de RVD wel, aangezien zij verantwoordelijk zijn voor de PR van de koninklijke familie.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:36 schreef Bolkesteijn het volgende:
Even voor de goede orde, Prins Friso is geen lid meer van het Koninklijk Huis vanwege zijn huwelijk met Mabel (geen toestemmingswet aangenomen). Het ongeluk is dus een zuivere familieaangelegenheid.
Klopt.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Maar ik lees op diverse plekken Koninklijk Huis, dat is dus niet juist.
nee, ze zijn goede vrienden met de familie hoorde ik op RTL van die chick van RTL Boulevard.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Inderdaad. Eindelijk die kutfamilie pleite hier, denken ze
Hij had gewoon schijt, en wilde niet wachten op iets wat hij waarschijnlijk niet zou krijgen (door Mabels verleden).quote:
Denk dat er binnenkort een lawineverbod daar wordt ingevoerd.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:39 schreef Mestras het volgende:
''Ik denk niet dat Lech erg blij zal zijn met dit ongeluk'' Really?
Je bent triest. Je hebt te punt gemaakt.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:37 schreef aequus het volgende:
[..]
waarom? omdat het 'zeer ernstig' is omdat het over de almachtige zoon van de koningin gaat?![]()
Ja, daar kan ik ook helemaal niet tegen. Humberto Tan twitterde er laatst ook over.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:39 schreef clumsy_clown het volgende:
Dit soort topics zijn wel ideaal om mensen zonder humor te spotten. Niet de mensen met zwarte of ongepaste humor, gewoon de mensen die zó nodig de behoefte voelen om grappig te zijn en zó hard de plank misslaan.
Ik geef hem wel gelijk eigenlijk. Ik ken haar verleden niet maar ik vind het sowieso bespottelijk dat d'r toestemming moet worden gegeven.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:39 schreef Tegan het volgende:
[..]
Hij had gewoon schijt, en wilde niet wachten op iets wat hij waarschijnlijk niet zou krijgen (door Mabels verleden).
WE CNN NAO!quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:40 schreef MrBadGuy het volgende:
Kijk ons eens belangrijk zijn, CNN bericht over ons
En de NOS maakt er 'officieel geen lid van het koninklijk huis' van, terwijl het koninklijk huis niets anders is dan een officiele aanduiding.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:38 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Maar ik lees op diverse plekken Koninklijk Huis, dat is dus niet juist.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |