Ik geloof dat ik daar te lui voor ben.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 18:42 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Je kan er eventueel 1 in de verf mikken? Ik heb ooit een indio in de Antique grey gedaan en dat werd echt heel mooi olifantjesgrijs en glanzend
Och, pakje verf kopen, in de wasmachine mikken, zout erbij. Et voila.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 18:52 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik daar te lui voor ben.
ooiebeest heeft er nog een paar, nu met korting, weet niet of ze nog nieuwe krijgen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 21:31 schreef bitterend het volgende:
Nou dat vroeg ik me af waarom slings n things zara's niet meer verkoopt? is het door de service bij Ellevill?
Waar kan je nu een zara kopen pvoesssss?
Zara Ash? Of is die niet donker genoeg?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 18:52 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik daar te lui voor ben.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:33 schreef Pvoesss het volgende:
Die maat 4 van jou...die donkerroodSPOILER: jahoor
Eigenlijk is het hele stapeltje wel te koop, sommige zijn alleen best duur.
Die ik specifiek met plaatje heb gedaan zijn normale prijzen :DOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
vertel eens meer erover? wat voor stof is het? katoen of nog wat en wat kost het en kan ik een leuke schuifknoop ermee doen (tip van asy) en en en
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
Ik ben nu onderweg richting zuiden voor carnaval. Als ik de mijne gemeten heb, weet ik of ik blij word van de jouwe. Welke regio woon jij ong?quote:Op zondag 19 februari 2012 14:38 schreef WupWup het volgende:
Gezien bitterend.
Vanyel, de Zara is ong 63cm breed
Had ik al eens verteld dat ik dat steeds vergeet?quote:Op zondag 19 februari 2012 14:55 schreef WupWup het volgende:
Je hebt bij mij die co-sleeper opgehaald scheet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |