Kapot dood is ook stabiel.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 16:50 schreef rubbereend het volgende:
maar de situatie is stabiel en onder controle
maar tis nog niet doodquote:
iddquote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:10 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
jaja. en dan stook ik die olie op in mijn auto en waar komt die radioactiviteit dan terecht
quote:Volgens Kraszewski is stookolie vaak een ‘heksenbrouwsel’ dat allerlei verdachte stoffen bevat: “Alles wat ze kwijt willen, verdwijnt erin. Zo worden de hoge verwerkingskosten vermeden en levert het afval zelfs nog geld op omdat het volume van de stookolie toeneemt.”
http://www.nieuwsbladtran(...)kerolie/Default.aspx
klinkt lekkerquote:Op dinsdag 27 maart 2012 19:32 schreef Resonancer het volgende:
[..]
idd
Off topic maar wel actueel:
[..]
Gewetenloze criminelen zijn het.quote:
quote:Mother: School had children clean up highly contaminated area and relocate dirt —
Without telling parents
http://enenews.com/mother(...)elling-parents-video
Zeker weten, en met de andere reactoren ook.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:33 schreef NorthernStar het volgende:
Magnitude 6.3 earthquake hits northeast Japan, no damage
Net iets noordelijker staat deze:
[ afbeelding ]
Fukushima Daiichi Unit 4
Aan de nok toe gevuld met gebruikte en nieuwe brandstofstaven. Als die door een aardbeving alsnog instort is het gebeurd met Japan.
Nou , reken er dan maar op dat het zo is.quote:NYTimes: Core damage at No. 2 worse than thought? Reactor water could be flowing directly into ocean or under plant — Risk of fuel melting again, says nuclear engineering professor
http://enenews.com/nytime(...)eat-up-and-melt-says
quote:Southern California had 2,500 Bq/kg of iodine-131 in seaweed — Over 500% higher than other tests in U.S., Canada
http://enenews.com/califo(...)r-other-tests-canada
quote:Developing* New University Study: Fukushima release estimates should be increased, especially for cesium-137
http://enenews.com/develo(...)-for-133xe-and-137cs
En dus besluit de overheid:quote:UPI: Fukushima “at risk of a new meltdown” — Level of cooling water 29 feet lower than estimated
http://enenews.com/upi-fu(...)feet-lower-estimated
quote:Drie steden Fukushima weer toegankelijk
TOKIO - Enkele steden in de regio Fukushima zijn niet langer verboden gebied na de kernramp van ruim een jaar geleden.
Japanse autoriteiten laten vanaf april enigszins weer mensen toe tot drie van de 11 steden binnen de 20 kilometerzone rond de kapotte kerncentrale.
http://www.nu.nl/buitenla(...)er-toegankelijk.html
Goed neergezet!quote:
ach, als het echt mis gaat is die exclusion zone echt niet afdoende.. volgens mij kunnen ze dan een groot deel van japan gewoon afschrijven..quote:
quote:Op donderdag 5 april 2012 12:57 schreef Aether het volgende:
FP: Radioactief water uit kerncentrale Japan gelekt
quote:12 tones of water leaked to the sea containing beta nuclides
http://fukushima-diary.co(...)ining-beta-nuclides/
over 30 jaar kk veel mensen kanker. 1 verkeerd deeltje naar binnen en je gaat er dood aan.quote:Op donderdag 5 april 2012 22:57 schreef gebrokenglas het volgende:
Verschrikkelijk. Dit valt toch onder amateuristisch gepruts? Of niet? Al die radioactieve deeltjes komen de voedselketen in. Over 2 jaar zit die fukushima eindelijk in je stukje vis.
quote:Tritium spreads underground of Fukushima plant
http://fukushima-diary.co(...)-of-fukushima-plant/
quote:Local official measures alpha radiation on bridge railing —
Up to 1,000 times more dangerous than beta or gamma
http://enenews.com/local-(...)bridge-railing-video
'Chips of plutonium are twinkeling in every fish'quote:Op donderdag 5 april 2012 22:59 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
over 30 jaar kk veel mensen kanker. 1 verkeerd deeltje naar binnen en je gaat er dood aan.
quote:Nuclear Expert: Fukushima spent fuel has 85 times more cesium than released at Chernobyl — “It would destroy the world environment and our civilization… an issue of human survival” -Former UN adviser
http://enenews.com/nuclea(...)vival-former-adviser
quote:MSNBC on Reactor No. 2: It is beyond human capability, “problem gets worse and worse and worse”
http://enenews.com/msnbc-(...)t-is-going-on-at-rea
quote:Ambassador Murata writes to UN Secretary General: “It is no exaggeration to say that the fate of Japan and the whole world depends on No. 4 reactor” — Appeals for independent assessment team
http://enenews.com/ambass(...)dent-assessment-team
quote:Former Japan Ambassador Warns Govt Committee: A global catastrophe like we have never before experienced if No. 4 collapses.
http://enenews.com/former(...)ds-in-jeopardy-would
Tsja. Maar da's om olie.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:34 schreef THEFXR het volgende:
wat zijn het toch een tering amerikanen, wel biljoenen hebben om Irak binnen te vallen onder de false flag of weapons of mass destruction! maar als er echt wat aan de hand is, 3 miezerige robotjes sturen!
Ze zouden iets soortgelijks als in Tsjernobyl kunnen doen. De waterkoeling stoppen waardoor de kern weer gaat smelten. Dan de reactors volpompen met een mix van zand, lood en andere inerte stoffen. Dat smelt en vermengt zich met de gesmolten kern. De verdunning van het kernmateriaal stopt uiteindelijk de reactie en alles koelt af en stolt.quote:Op zaterdag 7 april 2012 12:06 schreef gebrokenglas het volgende:
Je vraagt je af was ze momenteel aan het doen zijn daar aan dit probleem. Alleen met dingen als koelen met water? Of worden er ook plannen in elkaar gesleuteld voor de bouw van een sarcofaag?
Moeilijk te achterhalen.
Beter een paar miljard ertegenaan gooien en snel de boel compleet dichtmetselen, dan een wereldwijde catastrofe die zich nu blijkbaar nog steeds aan het voltrekken is.
De laatste regel daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:28 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Ze zouden iets soortgelijks als in Tsjernobyl kunnen doen. De waterkoeling stoppen waardoor de kern weer gaat smelten. Dan de reactors volpompen met een mix van zand, lood en andere inerte stoffen. Dat smelt en vermengt zich met de gesmolten kern. De verdunning van het kernmateriaal stopt uiteindelijk de reactie en alles koelt af en stolt.
Maar dan zit je dus met een enorme massa extreem radioactieve rommel ergens onderin wat ooit de kernreactor was. Krijg je inderdaad dezelfde soort situatie als in Tsjernobyl. Moet er een betonnen sarcofaag overheen en mogen onze achter-achter-achter-kleinkinderen het uiteindelijk ooit opruimen.
In Fukushima verkeren ze nog in de veronderstelling dat ze het uiteindelijk allemaal kunnen verwijderen en afvoeren. Hoe realistisch dat is hangt af van hoe de situatie in de reactors en de fuelpools is. Als er ergens onderin het reactorvat een hoop gesmolten prut ligt vraag ik me af hoe ze dat in hemelsnaam denken te kunnen weghalen. Men kan er nou niet eens bijkomen met cameras die speciaal voor radioactieve omgevingen zijn gemaakt omdat die al zouden bezwijken nog voor ze bij de kern zijn. We hebben er geen techniek voor, laat staan dat mensen in de buurt kunnen komen.
Er is op dit moment gewoon geen oplossing. Er zijn geen goede opties.
Dat, en het verbruik moet naar beneden. Zal wel wennen zijn voor velen . Amerikanen bijvoorbeeld, met hun verkwisting. Unreal zoals die met energie omspringen.quote:Op zaterdag 7 april 2012 22:55 schreef Gray het volgende:
Tijd om andere energiebronnen dan nucleaire aan te boren dus.
quote:FUKUSHIMA RADIATION REACHED ALASKA IN LESS THAN ONE MONTH
http://americanholocaustc(...)tion-reached-in.html
http://enenews.com/fukush(...)aska-ocean-month-map
quote:IJsberen Alaska verliezen hun vacht
http://www.nu.nl/wetensch(...)verliezen-vacht.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |