Chase n Status was top. Chase n Status is een "halve" DJ-act.quote:Op woensdag 15 februari 2012 14:22 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Grolsch had vorig jaar Chase & Status.. ben er niet geweest, maar dat zijn toch ook DJ Acts ?
Jawel een film, maar die is rond 1:00 of zo ook wel afgelopen. Alpha gedeelte gaat ~1:00 dicht. Grolsch/Lima gedeelte rond ~3:00. Bravo/India als laatst. Scheelt enorm, want dan kunnen ze daar alvast schoonmaken.quote:Op woensdag 15 februari 2012 14:22 schreef ohnikua het volgende:
[..]
Op zaterdag was er de laatste 2 jaar nog wel een film. Geen idee hoeveel man dat trok?
In mijn beleving stromen de India, Bravo en X-Ray de laatste 2 jaar over tussen 11 en 3, maar de Alpha zou ik ook asl erg groot inschatten om nog door te gaan na 11.
BB stonden toch in '10 in Bravo volgens mij heur!quote:Op woensdag 15 februari 2012 14:23 schreef ohnikua het volgende:
[..]
Ja, dat klopt, en Bloody Beetroots stonden daar ook bedenk ik me nu. Maar dan kan je Prodigy en Underworld daar naar mijn mening ook onder scharen.
échte pure setjesdj's (die ook zonder onderbreking de tafels van elkaar overnemen) staan echter vooral na 11 in Bravo, X-Ray en India.
oeps, je hebt gelijk!quote:Op woensdag 15 februari 2012 14:25 schreef RickoKun het volgende:
[..]
BB stonden toch in '10 in Bravo volgens mij heur!
Kans op Bravo headliner lijkt me idd ook groter dan Alpha, maar ik schat de populariteit van Skrillex wel iets groter in dan van (iig) Kalkbrenner en Deadmau5 (in 2010). Ik zie Kalkbrenner toch niet zo snel de HMH uitverkopen voor een eigen show van anderhalf uur..quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:12 schreef theodoor9 het volgende:
Hopelijk wordt Skrillex een Bravo-Headliner. Vergelijkbaar met Kalkbrenner en Deadmau5 de afgelopen jaren, Hij zal toch niet in de Alpha staan ofzo he?
Idd, logisch dat het in de nacht zo druk was bij Skrillex afgelopen jaar maar als hij om 10 uur geprogrammeerd staat heeft hij (hopelijk) wel meer concurentie van andere acts.quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:15 schreef ohnikua het volgende:
[..]
Kans op Bravo headliner lijkt me idd ook groter dan Alpha.
Het frappante is dat ik hem vorig jaar nog helemaal niet kende voordat ik per toeval een kolkende Bravo in liep..quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:17 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Idd, logisch dat het in de nacht zo druk was bij Skrillex afgelopen jaar maar als hij om 10 uur geprogrammeerd staat heeft hij (hopelijk) wel meer concurentie van andere acts.
Op zaterdagen gebeurt dat ookquote:Op woensdag 15 februari 2012 14:25 schreef indiaantje89 het volgende:
Zou niet slecht zijn om inderdaad nog een act te plaatsen na de "Alpha" headliner.
Ik vraag me serieus af wat ik op Lowlands doe met de namen tot nu toequote:Op woensdag 15 februari 2012 13:28 schreef ondeugend het volgende:
The Black Keys
Enter Shikari
Skrillex
James Vincent McMorrow
Spinvis
Kees van Hondt!
niet nu al beginnen met zeuren johquote:Op woensdag 15 februari 2012 15:28 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Ik vraag me serieus af wat ik op Lowlands doe met de namen tot nu toe, maarja dan denk ik weer aan de geweldige sfeer, en aan het feit dat ik sowieso toch meer van het nachtleven wou zien, en blijf ik ook maar hopen dat er toch wel WAT namen bij moeten gaan zitten zeker die ik ken én leuk vind
Op wat voor namen zit je te wachten?quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:28 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Ik vraag me serieus af wat ik op Lowlands doe met de namen tot nu toe, maarja dan denk ik weer aan de geweldige sfeer, en aan het feit dat ik sowieso toch meer van het nachtleven wou zien, en blijf ik ook maar hopen dat er toch wel WAT namen bij moeten gaan zitten zeker die ik ken én leuk vind
Deze namen doen mij ook niks, maar er komen nog zoveel bij... die hele dance scene cq nachtprogramma vind ik niet boeiend.quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:28 schreef bulbjes het volgende:
Ik vraag me serieus af wat ik op Lowlands doe met de namen tot nu toe, maarja dan denk ik weer aan de geweldige sfeer, en aan het feit dat ik sowieso toch meer van het nachtleven wou zien, en blijf ik ook maar hopen dat er toch wel WAT namen bij moeten gaan zitten zeker die ik ken én leuk vind
Blijf maar lekker thuisquote:Op woensdag 15 februari 2012 15:28 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Ik vraag me serieus af wat ik op Lowlands doe met de namen tot nu toeSkrillex
Spinvis
Sing-a-songwriters met mutsjes en hoge piepstemmetjes
maarja dan denk ik weer aan de geweldige sfeer, en aan het feit dat ik sowieso toch meer van het nachtleven wou zien
, en blijf ik ook maar hopen dat er toch wel WAT namen bij moeten gaan zitten zeker die ik ken én leuk vind...anders kan ik altijd nog mn kaartje verkopen en heb ik in de zomer ineens weer een bak met geld
![]()
Dat zeiden we vorig jaar al, maar het wil niet helpen..quote:
owjahquote:Op woensdag 15 februari 2012 15:37 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Dat zeiden we vorig jaar al, maar het wil niet helpen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |