quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:43 schreef Habork het volgende:
Als ik er nog niet was was ik er heen gegaan!
frappante redenering (vooroordeel)quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:51 schreef Dven het volgende:
Combinatie dit topic en jouw username.. Kale kneus
Klopt, misschien zit er wel haar op.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:54 schreef thunderdome1996 het volgende:
[..]
[..]
frappante redenering (vooroordeel)
quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:48 schreef summer2bird het volgende:
Alle grenzen moeten gewoon opgeheven worden
Behalve aan de zijkantjes.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Klopt, misschien zit er wel haar op.
En ze krijgen er verdomme nog bijstand naast ook!quote:
is inderdaad wel een duidelijk bewijs ervoor dat Nederland superieur is aan landen als Noord-Korea, Cuba, Iran, Afghanistan, China, Venezuela en Saudi Arabie....quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:39 schreef thunderdome1996 het volgende:
Snap IK het allemaal wel goed .....???
Laat IK eens kijken of IK het snap .....
Als U de grens van NOORD KOREA illegaal overschrijdt wordt U 12 JAAR in een werkkamp opgesloten.
Als U de IRAANSE grens illegaal overschrijdt wordt U vastgehouden voor onbepaalde tijd.
Als U de grens van AFGHANISTAN illegaal overschrijdt wordt U doodgeschoten.
Als U de grens van SAUDI ARABIË illegaal overschrijdt zult U worden opgesloten.
Als U de grens van CHINA illegaal overschrijdt wordt er nooit meer iets van U gehoord.
Als U de grens van VENEZUELA illegaal overschrijdt zult U worden gebrandmerkt als spion en je lot is bezegeld.
Als U de grens van CUBA illegaal overschrijdt zult U - tot U rot in een politieke gevangenis worden geworpen.
Als U de grens van Nederland illegaal overschrijdt dan krijgt U:
* een baan,
* een rijbewijs,
* Sociale Verzekeringskaart,
* Bijstand,
* een credit Card,
* Huurtoeslag óf een lening voor het kopen van een Huis,
* Gratis onderwijs,
* Gratis gezondheidszorg,
* Miljoenen euro's aan waarde voor het afdrukken van documenten en brochures in Uw eigen taal,
* het recht op het voeren van de vlag van Uw land tijdens het protesteren,
omdat U vindt dat U met niet genoeg respect wordt behandeld,
* en als U weer remigreert, krijgt U Levenslang, 470,- Euro per maand.
Mooi land, Nederland!
Hehe, maar ik denk dat ie eerder in de vroege 30 is.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:27 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik bedenk me net dat mensen uit 1996 alweer 16 zijn inmiddels.
Leuk trouwens je eigen mening hebben maar probeer hem niet op totale bull-shit te baseren. De meeste asielzoekers worden gewoon weer de grens overgezet.
Dat zo de OP wel extreem treurig makenquote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Hehe, maar ik denk dat ie eerder in de vroege 30 is.
Nee, u snapt het blijkbaar niet erg goed, maar geeft niet. In dit mooie land is vast ook nog wel ergens verstand te koop, of wat dat betreft gratis want dit is toch hemel op aard is het niet?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:39 schreef thunderdome1996 het volgende:
Snap IK het allemaal wel goed .....???
Als U de grens van Nederland illegaal overschrijdt dan krijgt U:
* een baan,
* een rijbewijs,
* Sociale Verzekeringskaart,
* Bijstand,
* een credit Card,
* Huurtoeslag óf een lening voor het kopen van een Huis,
* Gratis onderwijs,
* Gratis gezondheidszorg,
* Miljoenen euro's aan waarde voor het afdrukken van documenten en brochures in Uw eigen taal,
* het recht op het voeren van de vlag van Uw land tijdens het protesteren,
omdat U vindt dat U met niet genoeg respect wordt behandeld,
* en als U weer remigreert, krijgt U Levenslang, 470,- Euro per maand.
Mooi land, Nederland!
jij was vroeger toch ook zo'n rechtse hardliner?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:27 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, u snapt het blijkbaar niet erg goed, maar geeft niet. In dit mooie land is vast ook nog wel ergens verstand te koop, of wat dat betreft gratis want dit is toch hemel op aard is het niet?
Ik ben nog steeds een rechtse hardliner, maar wat meneer in OP spuit heeft niks te maken met rechts.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:30 schreef Nielsch het volgende:
[..]
jij was vroeger toch ook zo'n rechtse hardliner?
okee chill, er zijn weinig rechtse hardliners met gezond verstand... volgens mij ben jij daar wel een uitzondering op.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:30 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds een rechtse hardliner, maar wat meneer in OP spuit heeft niks te maken met rechts.
Komt omdat iedere racistische of xenofobe mafklapper zich rechts noemt zonder zich eens te verdiepen in wat die politieke richting nou daadwerkelijk inhoud, en dat reflecteert dan weer op de rest van "ons" die niks ophebben met die mannetjes zoals in de OP.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
okee chill, er zijn weinig rechtse hardliners met gezond verstand... volgens mij ben jij daar wel een uitzondering op.
Komt vooral door de uitzonderlijke goede propaganda van linkse media/partijen in de jaren 50/60. Die het fascisme afschreven als rechtse retoriek. Terwijl Hitler en Mussolini in werkelijkheid toch redelijk socialistisch waren en soms bijna communistisch.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
okee chill, er zijn weinig rechtse hardliners met gezond verstand... volgens mij ben jij daar wel een uitzondering op.
Ik vind dat altijd een beetje een vals argument, een juridisch kader. Als de vraag is waarom, kan een product dat voortvloeit uit het waarom nooit een argument zijn.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:42 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Voor TS: Verenigd Europa, Schengen etc. Google maar lekker eens.
Ga d'r zelf wonen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 08:50 schreef De_Nuance het volgende:
Kneus ben je ook TS
Ga lekker in Afghanistan wonen ajb
Dat denk je maar is dus niet zo, het is absoluut niet zo dat je Nederland (of wat dat betreft de Europese Unie) makkelijk binnen komt en dan ook nog dat de autoriteiten meewerken.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 02:21 schreef Confetti het volgende:
TS overdrijft natuurlijk maar het is allemaal niet ver van de waarheid af.
Bemoei je met je eigen zakenquote:
Echt hèquote:Op zaterdag 11 februari 2012 11:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat denk je maar is dus niet zo, het is absoluut niet zo dat je Nederland (of wat dat betreft de Europese Unie) makkelijk binnen komt en dan ook nog dat de autoriteiten meewerken.
Hij verwijst natuurlijk naar het generaal pardon.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:10 schreef De_Nuance het volgende:
En als je hier illegaal bent mag je amper iets (geen zorgverzekering , baan etc etc)
Koppelingswet enzo
Nee dat doet hij niet. Of je leesvaardigheden zijn niet toereikend genoeg of je vult dingen in.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:11 schreef Picchia het volgende:
[..]
Hij verwijst natuurlijk naar het generaal pardon.
Ik denk dat TS niet weet waar hij naar verwijst maar gewoon iets gevonden heeft en besloot er een topic over te openen. De tekst gaat minimaal al een aantal maanden rond.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:11 schreef Picchia het volgende:
[..]
Hij verwijst natuurlijk naar het generaal pardon.
quote:In de Koppelingswet staat dat vreemdelingen geen recht hebben op collectieve voorzieningen als ze niet over een verblijfsvergunning beschikken. Het gaat om voorzieningen als een bijstandsuitkering, huursubsidie en studiefinanciering. Naast deze voorzieningen gaat het ook om ontheffingen, vergunningen en andere verstrekkingen.
Dat denk ik ook.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:15 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik denk dat TS niet weet waar hij naar verwijst maar gewoon iets gevonden heeft en besloot er een topic over te openen. De tekst gaat minimaal al een aantal maanden rond.
Gaan we weer, die leuke rode bril van links op de kokkert zetten en maar dogmatisch blijven verwijzen naar rechts, immers rechts zal wel sympathie voelen voor het geblaat wat in de OP staat.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:19 schreef De_Nuance het volgende:
En de koppelingswet is ten tijde van Wim Kok (PvdA) ingevoerd, om het nog verwarrender te maken voor de rechtste lezertjes
Tja ik kan er ook weinig aan doen dat de xenofoben zich rechts noemen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:26 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Gaan we weer, die leuke rode bril van links op de kokkert zetten en maar dogmatisch blijven verwijzen naar rechts, immers rechts zal wel sympathie voelen voor het geblaat wat in de OP staat.
Nee, maar ga er dan niet in mee zeg.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:27 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Tja ik kan er ook weinig aan doen dat de xenofoben zich rechts noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |