Jepquote:Op zondag 12 februari 2012 02:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Liggingsecho Kuuk? Sterkte met deze nacht
Jep, ondanks dat we het water hebben afgesloten, zijn de leidingen toch bevroren.quote:Op zondag 12 februari 2012 09:37 schreef Kuukske het volgende:
Oei zijnde leidingen bevroren? Dat is balen. Hopelijk zijn ze snel weer ok.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En morgen is mn NOD, dus vandaar de vaagheid.
Mijn man vond het maar raar, dat het zo'n vage streep was :w hij had zo'n knalstreep willen hebben en twijfelde ook zelfs.. maar ik zei al; tis zo vroeg, heel weinig hcg etc, en daarom zo vaag![]()
Hij is nu in 't buitenland voor zn werk, heb 'm vanochtend op schiphol gezet, en vlak voordat ie opsteeg appte ie nog; wel raar hoor... ik wordt pappa.... (hij is dyslectisch) whihi zo lief![]()
I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
Whihiquote:Op zondag 12 februari 2012 11:14 schreef Gerberaatje het volgende:
Enfermeradaar ben je
@Clauwhee: thanks!![]()
![]()
Thanks!quote:Op zondag 12 februari 2012 11:25 schreef Sonnetje85 het volgende:
Enfermera gefeliciteerd!
Hier waren mn streepjes ongeveer t zelfde voor mn nod.
Gerbera wat schattig![]()
Oeh over een week weten we gewoon of we een jongen of meisje krijgen. ben zoooo benieuwd!
Ben weer terug van vakantie, dus kan wst makkelijker meelezen en reageren.
Oh en fee nix nog gefelicteerd met Sander! Wat een grote zeg! Gelukkig maar dat je voor een kd gekozen heb dan!
Dit heb ik ook!!quote:Op vrijdag 10 februari 2012 20:51 schreef LeNeHe het volgende:
Hier koelkastfobie; zodra de koelkast opengaat sta ik me een partij te kokhalzen![]()
dit tot groot vermaak van manlief die er niks van snapt.
Wat goeeed!quote:Op zondag 12 februari 2012 11:57 schreef Kwisted het volgende:
[..]
Dit heb ik ook!!Ik vind alles zoooo vies en stinken!
En dan kan ik wel ineens savonds enorme trek hebben in spaghetti met ketchup, en dan bedoel ik ook letterlijk: pasta koken endan ketchup erop, 2 ingredienten. Vriend lacht me elke keer uitOh en mandarijntjes heb ik de hele tijd zin in, maar de lekkere zijn moeilijk te vinden.
Verder:
Fee-Nix en TvL; gefeliciteerd met jullie zoon. Ik vind Sander een hele mooie, mannelijke naam!
Tha-Duck en Ivetje, gefeliciteerd met Noor! Wat een poppetje. Noor stond ook op mijn lijstje, maar vriend wilde niet meewerken![]()
Freubelot, jeeuj je bent er![]()
En Mangostine zag ik ook al voorbij komen![]()
Bijtje, wat ontzettend leuk 2 jongetjes. Is het een twee-eiige-tweeling?
Mag ik in de OP ik ben 20 september 2012 uitgerekendIk heb afgelopen donderdag mijn echo gehad bij 8wkn3dgn. Alles helemaal in orde. De kleine garnaal is nu 2cm groot, ik ben nu al n trotste mama
De onzekerheid die ik de afgelopen weken had begint weg te ebben, krijg echt vertrouwen in deze zwangerschap.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Whaha ja, het WOHTS-topic liep echt leeg de laatste tijd, onwijsss veel streepjesquote:Op zondag 12 februari 2012 12:35 schreef Sonnetje85 het volgende:
Hoop nieuwe aanwas hier![]()
Leuk!
Hier alweer bijna 18 weken. En nog steeds mn eigen broeken aanop vakantie ook geen kilo aangekomen, eerder een kilo afgevallen
![]()
Phaidra, herkenbaar hoor van die kamer. Pfff nog zolang wachten erop. Lijkt.me ook best vervelend.
Ik wil ook dat ze aan de kamer gaan beginnen!
Maar belangrijkste vind k kamer van dreumes. Die wil ik een maand voor de uitgerekende datum over laten gaan naar ander bed en meubels. Maar dat duurt dus nog wel even. Verder veranderd er niks aan de kamer.
Whihi ja ik dacht ik kom maar gelijk hiernaartoequote:Op zondag 12 februari 2012 12:39 schreef Fieder het volgende:
Ha die Enfermera! Jij bent snelLeuk!!!
Gezellig hoor, veel bekende namen voor me.
Zal mn best doen snel in te lezen bij iedereen
Oh fijn joh! Super!quote:Op zondag 12 februari 2012 12:43 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik vind t primawas voor de zwangerschap 25 kilo afgevallen. Ben nu 5 kilo zwaarder dann t begin, maar wijt dat ook aan t stoppen met t dieet, afgelopen 8 weken ben k sowieso niks meer aangekomen.
Vorige.zwangerschap was k op t eind vd zwangerschap 4/5 kilo zwaarder dan t begin (maar was toen misselijk en de eerste 16 weken 6 kilo afgevallen).
Ben vooral benieuwd waar k nu ga eindigen
Wauw, nog steeds in je normale kledingquote:Op zondag 12 februari 2012 12:35 schreef Sonnetje85 het volgende:
Hoop nieuwe aanwas hier![]()
Leuk!
Hier alweer bijna 18 weken. En nog steeds mn eigen broeken aanop vakantie ook geen kilo aangekomen, eerder een kilo afgevallen
![]()
Phaidra, herkenbaar hoor van die kamer. Pfff nog zolang wachten erop. Lijkt.me ook best vervelend.
Ik wil ook dat ze aan de kamer gaan beginnen!
Maar belangrijkste vind k kamer van dreumes. Die wil ik een maand voor de uitgerekende datum over laten gaan naar ander bed en meubels. Maar dat duurt dus nog wel even. Verder veranderd er niks aan de kamer.
Bizar he!quote:Op zondag 12 februari 2012 12:59 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Wauw, nog steeds in je normale kleding. Ik ben nog niet zoveel aangekomen (3kg ongeveer) maar ik heb sinds ca. 15 weken wel positiebroeken aan. Een tijdje kon ik nog 1 gewone spijkerbroek aan, maar dat was vorige week echt voor t laatst
.
Ja, dat probeer ik mezelf ook voor te houden. Waarschijnlijk komt de baby toch eerst bij ons op de kamer ivm borstvoeding (als dat allemaal goed gaat), dus dan hoeft die kamer ook niet per se weken van tevoren af eigenlijk. Maar toch hè, hormonen..
Ja maar toch...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |